Komunikaty PR

Karnawałowe szaleństwo w pałacowej odsłonie w Hotelu Manor House SPA

2015-01-25  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Golden Consulting House
Golden Consulting House

196 High Road
N22 8HH Londyn
info|goldenconsultinghouse.com| |info|goldenconsultinghouse.com
222414078
www.goldenconsultinghouse.com

Karnawał to wspaniały czas, okres pełen tańców i zabaw. A wszystko rozpoczyna się w dniu Trzech Króli i trwa aż do adwentu. Bale maskowe, zabawy karnawałowe organizowane w tym czasie cieszą się ogromną popularnością. Wszyscy je uwielbiamy. Huczne imprezy organizowane w naszym kraju niczym nie odbiegają od szaleństw karnawałowych, które można obejrzeć w Rio de  Janiero czy Wenecji. Co roku, wiele hoteli i restauracji zaprasza na bale karnawałowe obfitujące w wystawne poczęstunki i zabawę przy muzyce.

Jak wybrać takie miejsce na karnawałowe szaleństwo, aby na długo pozostało w naszej pamięci? Jak zaskoczyć przyjaciół i znajomych oryginalnym pomysłem na bal?

Przeglądając wiele propozycji, które pojawiają się na rynku, wydaje się, że na uwagę zasługuje bardzo ciekawy pomysł na świętowanie w karnawale, który proponuje ekskluzywny kompleks hotelowy Hotel Manor House SPA w Chlewiskach. Organizowane są w nim 3 i 4 dniowe weekendy karnawałowe podczas, których gwarantowana jest doskonała zabawa na parkiecie ale w połączeniu z relaksem w SPA.

Spędzenie karnawału w iście dworskiej atmosferze to doskonały sposób na poczucie niezwykłości i magii takiego miejsca jakim jest Manor House SPA. Nie sposób nie wspomnieć, że jest to hotel, który mieści się w zabytkowych wnętrzach Pałacu Odrowążów, a także XIX wiecznej Stajni Platera. Historia rezydencji Manor House sięga aż XII wieku. W przeszłości, w tym miejscu, odbywały się wystawne przyjęcia i bale. Staropolskie biesiady i zabawy odbywające się przed adwentem, to także bardzo stara tradycja karnawałowych maskarad, czyli zabaw w maskach i kostiumach. Co prawda bale maskowe wywodzą się z Włoch ale już kilkaset lat temu znalazły w Polsce wielu naśladowców. Mają one podłoże magiczno – rytualne i niosą ze sobą nutkę tajemnicy i pałacowego czaru.

Podczas karnawałowych weekendów w kompleksie hotelowym w Chlewiskach, goście mogą brać udział w takiej niezwykłej zabawie maskowej organizowanej w historycznych wnętrzach.

Nietuzinkowe wnętrza i aranżacja przestrzeni w posiadłości hotelowej powoduje, że goście czują się tu wyjątkowo. Starannie dobrane gobeliny, dywany i sztukateria, kamienno-ceglane ściany i rustykalny charakter tego miejsca to zaledwie baza, wokół której budowana jest atmosfera karnawałowa.

Szczególnie, w tym magicznym okresie, dworskie tradycje zabaw bardzo dobrze wkomponują się w atmosferą pałacowych salonów. Program balowy przygotowany przez Manor House SPA to tylko fragment tego co czeka na gości na miejscu.

Imprezy karnawałowe organizowane w tym miejscu nawiązują do polskich tradycji i obyczajów. A staropolski karnawał oznacza miedzy innymi biesiadowanie, kulig i huczną zabawę. Gdy dopisuje pogoda, kulig odbywa się także w Manor House SPA.

 

To co luksusowy hotel Manor House SPA proponuje gościom dodatkowo, już po balu karnawałowym, to odpoczynek w części wellness i SPA. Po hucznej, dworskiej zabawie warto bowiem zrelaksować się w stylowych Łaźniach Rzymskich, w których szeroki wybór programów wellness zaspokoi gust, nawet najbardziej wybrednych gości. Przecież Manor House SPA jest laureatem nagrody na Najpiękniejsze SPA 2014. Goście mają tu do dyspozycji sauny, natryski, jacuzzi, możliwość kąpieli w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. To jednak nie wszystkie atrakcje wellness, które czekają na gości tego niezwykłego miejsca. W pałacowym ogrodzie, znajduje się bowiem Witalna ® Wioska, w której wśród szumu drzew można odetchnąć świeżym powietrzem, odpocząć, zregenerować siły, odreagować stres, uspokoić zmysły i odzyskać wewnętrzną równowagę.

Cudownym dopełnieniem zabaw i rytuałów w SPA są organizowane w Manor House SPA koncerty z wykorzystaniem mis i gongów tybetańskich. Jest to element propagowanych przez hotel zabiegów wykorzystujących terapię dźwiękiem.

Odrobina szaleństwa w karnawale to doskonały sposób na odpoczynek i relaks. Jeżeli dodamy do tego możliwość regeneracji w ekskluzywnym SPA to wydaje się, że Manor House SPA to idealne miejsce na taką odrobinę luksusu i szaleństwa w tym niezwykłym karnawałowym okresie.

Wiecej na www.manorhouse.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski w Empiku Silesia Biuro prasowe
2019-12-07 | 10:00

Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski w Empiku Silesia

„Krzysztof Wielicki. Piekło mnie nie chciało” (Agora) to najnowsza biografia laureata Złotego Czekana za całokształt dokonań. Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski –
Podróże Stocznia Gdańska – przewodnik po historii mniej znanej
2019-12-06 | 11:00

Stocznia Gdańska – przewodnik po historii mniej znanej

Stocznia Gdańska od lat przyciąga turystów z całego świata, a także pasjonatów historii i architektury.Do dziś można w niej znaleźć ślady ciągów technologicznych i
Podróże 9 tricków, które pomogą Ci w delegacji
2019-12-03 | 08:00

9 tricków, które pomogą Ci w delegacji

Podczas wyjazdów służbowych często jesteśmy zmuszeni do długich godzin oczekiwań, zostajemy narażeni na stres i jesteśmy daleko od bliskich. Warto więc poznać kilka

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Zygmunt Chajzer: Żona z pojemnikami jeździ do źródełka wody oligoceńskiej. Dzięki temu zużywamy mniej plastiku

Temat ochrony środowiska nie jest Zygmuntowi Chajzerowi obojętny. Prezenter zaznacza, że jest wyczulony na segregację śmieci. W ostatnim czasie postanowił również zniwelować ilość zużywanego przez siebie i rodzinę plastiku. Wyznaje, że początkowo nie wiedział, jak się za to zabrać. Teraz jednak jego żona jeździ po wodę do źródełka oligoceńskiego, dzięki czemu mogli zrezygnować z kupowania wody butelkowanej.

Gwiazdy

Maja Frykowska: Jestem fanką zdrowego żywienia. Ćwiczę regularnie, trzy razy w tygodniu

Zdrowa dieta cały czas jest obecna w życiu Mai Frykowskiej. Stara się także dbać o kondycję fizyczną. Nie przepada za sportami ekstremalnymi, jednak siłownię odwiedza regularnie – trzy razy w tygodniu. Zazwyczaj, by poprawić kondycję, wybiera treningi wytrzymałościowe. Ćwiczy pod okiem trenera personalnego.

Teatr

Piotr Cyrwus: Przekonanie o polskim antysemityzmie jest wynikiem niezrozumienia. Jesteśmy coraz bliżej tolerancji

Chociaż Polskę poza jej granicami uważa się za najbardziej antysemicki kraj na świecie, to zdaniem aktora Piotra Cyrwusa społeczeństwo jest coraz bardziej tolerancyjne. Według niego tego typu sądy nie zawsze idą w parze z rzetelną oceną sytuacji, czasami są jedynie wynikiem nieporozumień dotyczących przeszłości. Aby ich uniknąć, niezbędny jest dialog i odpowiednia edukacja.

 

CES Las Vegas 2020

Prawo

Blisko połowa pracowników padła ofiarą mobbingu. Tylko co czwarta firma stara się temu przeciwdziałać

Ponad 60 proc. Polaków doświadczyło nieodpowiedniego traktowania przez przełożonego, a blisko połowa padła ofiarą przemocy słownej. 46 proc. deklaruje, że było mobbingowanych w miejscy pracy – wynika z raportu „Bezpieczeństwo pracy w Polsce”. Zagrożenia psychospołeczne, w tym również mobbing, mają negatywny wpływ na pracowników i ich efektywność. Wiąże się z nimi co trzecia nieobecność w pracy. Mają one także przełożenie na całą firmę, a jedynie 26 proc. pracowników podkreśla, że ich organizacja podejmuje działania na rzecz przeciwdziałania mobbingowi.