Komunikaty PR

Młodzicy KS Wasilków ze wsparciem Bonano i Lodziarz.pl

2017-06-19  |  18:00
Biuro prasowe
Kontakt
Janusz Mroczkowski
Publicum

Modrzewiowa 9/3
15-238 Białystok
janusz|publicum.pl| |janusz|publicum.pl
501035853
www.publicum.pl

O tym, jak dużą rolę w życiu młodych ludzi odgrywa sport, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Nic więc dziwnego, że coraz więcej odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorstw wspiera lokalnych zawodników. Na taką pomoc w województwie podlaskim może liczyć chociażby sponsorowana przez firmy Lody Bonano oraz Lodziarz.pl drużyna młodzików KS Wasilków, która w minionym sezonie osiągnęła ogromny sukces.

 

Zakończony właśnie sezon był dla młodzików z KS Wasilków ze wszech miar udany. Drużyna zajęła bowiem pierwsze miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Klub w walce o laury wyprzedził m. in. zawodników z Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Sokółki, Juchnowca i Gródka.

 

Sukces jest tym większy, że przez większość czasu zawodnicy z Wasilkowa rywalizowali z dziećmi starszymi od siebie. W skład drużyny wchodzą głównie przedstawiciele roczników 2005-2006, a rozgrywki przeznaczone są dla młodzików urodzonych w 2004 roku.

 

Jak zgodnie przyznają przedstawiciele Klubu, zajęcie pierwszego miejsca byłoby o wiele trudniejsze, gdyby nie pomoc sponsorów. Drużynę już od ponad 3 lat wspierają lokalna lodziarnia należąca do sieci Lody Bonano oraz firma Lodziarz.pl.

 

- Gdy tylko usłyszeliśmy o możliwości wsparcia dzieciaków z KS Wasilków, nie zastanawialiśmy się ani chwili. Jako odpowiedzialna społecznie firma mamy bowiem świadomość, jak ogromną rolę w życiu młodzieży pełni sport – mówi Zbigniew Garbowski, przedstawiciel firmy Lodziarz.

 

Wtóruje mu Piotr Kotowicz z lodziarni Bonano w Wasilkowie: - Choć w miarę naszych możliwości staramy się wspierać wiele inicjatyw, także tych ogólnopolskich, jesteśmy przekonani, że najważniejsza jest pomoc realizowana na poziomie lokalnym. To nasz region, tu na co dzień pracujemy i spędzamy wolny czas, więc sponsoring drużyny, której dodatkowo sami kibicujemy, to rzecz całkowicie naturalna.

 

I dodaje: Z tego miejsca pragniemy gorąco pogratulować chłopakom sukcesu i już zaczynamy trzymać kciuki za powodzenie w kolejnym, wspólnym sezonie.

 

W ramach współpracy z Bonano i Lodziarzem zawodnicy KS Wasilków otrzymują wszystko, co ułatwia im rywalizację z rówieśnikami. Firmy zapewniają im więc m. in. stroje, ochraniacze, torby oraz dresy.

Do tego dochodzi dofinansowanie obozów przygotowawczych, a także sponsorowanie wyjazdów. Przysłowiową wisienkę na torcie stanowią zaś różnego rodzaju spotkania integracyjne: pikniki, świąteczne eventy i – co oczywiste – wspólne wyjścia na lody!

 

Zgodnie z zapowiedziami Zbigniewa Garbowskiego i Piotra Kotowicza, obie firmy będą wspierać drużynę z Wasilkowa także w roku 2018. Wszystko wskazuje zatem na to, że znów w tej klasie rozgrywkowej czeka nas pasjonująca walka o tytuł najlepszego teamu w regionie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Wsiadamy na rower jesienią i zimą. Jak jeździć bezpiecznie przy złej pogodzie? Biuro prasowe
2017-11-15 | 09:58

Wsiadamy na rower jesienią i zimą. Jak jeździć bezpiecznie przy złej pogodzie?

Na północy wymyślono na to nawet nazwę – viking biking. Bo prawda jest taka, że nie ma złej pogody na dwa kółka. Może się wydawać inaczej tylko rowerzystom
Sport ROBERT LEWANDOWSKI - Najsławniejszy polski piłkarz w Złotej 44
2017-11-14 | 01:00

ROBERT LEWANDOWSKI - Najsławniejszy polski piłkarz w Złotej 44

  Klucze do swojego apartamentu w Złotej 44 odebrał właśnie Robert Lewandowski - legenda polskiej piłki nożnej, sportowiec, który ma na swoim koncie najwięcej goli
Sport Lista najbardziej wysportowanych państw świata według Fitbit
2017-11-13 | 15:00

Lista najbardziej wysportowanych państw świata według Fitbit

Moda na sport i “bycie fit” sprawiła, że wielu Polaków na poważnie zaczęło dbać o swoją kondycję fizyczną. Jak wynika z raportu Kantar TNS „Aktywność fizyczna

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także nagrywa wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Moda

Zosia Ślotała przygotowuje świąteczną kolekcję ubranek dla dzieci. Będzie to połączenie klasyki z nowoczesnymi wzorami

Stylistka zdradza, że w świątecznej kolekcji ubranek dla dzieci znajdą się m.in. retro sukienki z delikatnej wełny dla dziewczynek oraz kamizelki i muszki dla chłopców. Pojawi się też niezwykle modny w tym sezonie motyw kratki. Nie zabraknie również akcentów w stylu glamour, które podkreślają magię świąt. Wszystko zostanie utrzymane w pastelowej tonacji, z której słynie marka Petite Maison. 

Seriale

Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”. Miała wystąpić w scenie łóżkowej

Producenci serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem” zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis). Prezenterka zdradza, że po cichu liczyła na to, by zagrać jakąś inna postać, a nie po raz kolejny samą siebie, ale i ten wątek zapowiadał się ciekawie. Popek była zauroczona malowniczym plenerem zdjęciowym i życzliwością ekipy. Poza planem przeprowadziła też kilka wywiadów.

Żywienie

Torty okolicznościowe to już nie tylko pyszne słodkości, lecz prawdziwe dzieła sztuki

Artystyczne wypieki podbiły polski rynek, a oferta pracowni cukierniczych jest niezwykle bogata. Cukiernicy są w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające, zamówienie. Dla dzieci torty z rozmaitymi postaciami z bajek lub w kształcie ulubionej zabawki, dla dorosłych misternie zdobione motywami kwiatowymi, konkretnymi napisami bądź elementami związanymi z pasją czy zawodem danej osoby. Wśród najmłodszych w tym sezonie królują Minionki, a jeśli chodzi o torty weselne – naked cake.

Gwiazdy

Magdalena Górska: Mogę nazwać siebie gospodarną kobietą. Staram się mądrze wydawać pieniądze

Aktorka podkreśla, że nie jest ani przesadnie oszczędna, ani też rozrzutna. W gospodarowaniu domowym budżetem stara się znaleźć złoty środek i inwestować w to, co zaowocuje w przyszłości, czyli w edukację dzieci i poznawanie świata poprzez podróże. Jej zdaniem nie warto się zadłużać, by żyć wystawnie i ponad stan. Trzeba tak wydawać pieniądze, by zaspokoić potrzeby rodziny, a od czasu do czasu pozwolić sobie również na drobne przyjemności.