Komunikaty PR

Młodzicy KS Wasilków ze wsparciem Bonano i Lodziarz.pl

2017-06-19  |  18:00
Biuro prasowe
Kontakt
Janusz Mroczkowski
Publicum

Modrzewiowa 9/3
15-238 Białystok
janusz|publicum.pl| |janusz|publicum.pl
501035853
www.publicum.pl

O tym, jak dużą rolę w życiu młodych ludzi odgrywa sport, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Nic więc dziwnego, że coraz więcej odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorstw wspiera lokalnych zawodników. Na taką pomoc w województwie podlaskim może liczyć chociażby sponsorowana przez firmy Lody Bonano oraz Lodziarz.pl drużyna młodzików KS Wasilków, która w minionym sezonie osiągnęła ogromny sukces.

 

Zakończony właśnie sezon był dla młodzików z KS Wasilków ze wszech miar udany. Drużyna zajęła bowiem pierwsze miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Klub w walce o laury wyprzedził m. in. zawodników z Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Sokółki, Juchnowca i Gródka.

 

Sukces jest tym większy, że przez większość czasu zawodnicy z Wasilkowa rywalizowali z dziećmi starszymi od siebie. W skład drużyny wchodzą głównie przedstawiciele roczników 2005-2006, a rozgrywki przeznaczone są dla młodzików urodzonych w 2004 roku.

 

Jak zgodnie przyznają przedstawiciele Klubu, zajęcie pierwszego miejsca byłoby o wiele trudniejsze, gdyby nie pomoc sponsorów. Drużynę już od ponad 3 lat wspierają lokalna lodziarnia należąca do sieci Lody Bonano oraz firma Lodziarz.pl.

 

- Gdy tylko usłyszeliśmy o możliwości wsparcia dzieciaków z KS Wasilków, nie zastanawialiśmy się ani chwili. Jako odpowiedzialna społecznie firma mamy bowiem świadomość, jak ogromną rolę w życiu młodzieży pełni sport – mówi Zbigniew Garbowski, przedstawiciel firmy Lodziarz.

 

Wtóruje mu Piotr Kotowicz z lodziarni Bonano w Wasilkowie: - Choć w miarę naszych możliwości staramy się wspierać wiele inicjatyw, także tych ogólnopolskich, jesteśmy przekonani, że najważniejsza jest pomoc realizowana na poziomie lokalnym. To nasz region, tu na co dzień pracujemy i spędzamy wolny czas, więc sponsoring drużyny, której dodatkowo sami kibicujemy, to rzecz całkowicie naturalna.

 

I dodaje: Z tego miejsca pragniemy gorąco pogratulować chłopakom sukcesu i już zaczynamy trzymać kciuki za powodzenie w kolejnym, wspólnym sezonie.

 

W ramach współpracy z Bonano i Lodziarzem zawodnicy KS Wasilków otrzymują wszystko, co ułatwia im rywalizację z rówieśnikami. Firmy zapewniają im więc m. in. stroje, ochraniacze, torby oraz dresy.

Do tego dochodzi dofinansowanie obozów przygotowawczych, a także sponsorowanie wyjazdów. Przysłowiową wisienkę na torcie stanowią zaś różnego rodzaju spotkania integracyjne: pikniki, świąteczne eventy i – co oczywiste – wspólne wyjścia na lody!

 

Zgodnie z zapowiedziami Zbigniewa Garbowskiego i Piotra Kotowicza, obie firmy będą wspierać drużynę z Wasilkowa także w roku 2018. Wszystko wskazuje zatem na to, że znów w tej klasie rozgrywkowej czeka nas pasjonująca walka o tytuł najlepszego teamu w regionie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Polska kadra na MŚ w maratonie MTB 2017 – wyzwania, cele, sprzęt Biuro prasowe
2017-06-22 | 18:50

Polska kadra na MŚ w maratonie MTB 2017 – wyzwania, cele, sprzęt

W najbliższą niedzielę (25 czerwca br.) w niemieckim Singen odbędzie się tegoroczna edycja mistrzostw świata w maratonie MTB. W wyścigu męskiej elity Polskę reprezentować będzie m.in.
Sport Do marszu, gotowi, start! Rusza proekologiczny projekt eneloop expedition 2100
2017-06-22 | 13:00

Do marszu, gotowi, start! Rusza proekologiczny projekt eneloop expedition 2100

eneloop expedition 2100 to 120-dniowa, piesza wyprawa przez Europę na trasie liczącej około 2100 kilometrów. Jej nazwa nawiązuje do produkowanych przez firmę Panasonic przyjaznych
Sport Zawody Pucharu Polski w taekwondo w Białymstoku
2017-06-15 | 13:00

Zawody Pucharu Polski w taekwondo w Białymstoku

Już w najbliższą sobotę do Białegostoku zjadą się entuzjaści taekwondo z całego kraju. Cel? Organizowane przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego i Białostocki Klub Taekwondo HUZAR

Kalendarium

Moda

Media

Jarosław Kret: Zawsze chciałem kręcić filmy przyrodnicze, a przez przypadek zostałem pogodynkiem. Teraz realizuję plan B – piszę książki

Prezenter pogody zdradza, że ma w głowie sporo pomysłów, które właśnie przelewa na papier. Pracuje obecnie nad dwoma scenariuszami książek kryminalnych – kryminałów podróżniczych. Pracę nad nowymi publikacjami łączy z obowiązkami zawodowymi w stacji Nowa TV, gdzie zajmuje się przygotowywaniem prognozy pogody. Jego wielkim marzeniem jest realizowanie filmów przyrodniczych.

Handel

Blogerzy i opnie znajomych mają coraz większy wpływ na to, co kupujemy. Tradycyjne reklamy tracą na znaczeniu

Reklama ma coraz mniejsze znaczenie w komunikacji sprzedażowej, ważniejsza staje się komunikacja bezpośrednia i opinia najbliższych – wynika z badania „Niecodzienne decyzje zakupowe Polaków”. Bardziej świadomie do zakupów podchodzą przede wszystkim osoby młode. Ufamy przede wszystkim rodzinie i znajomym, blogerom i vlogerom. Reklamy telewizyjne, internetowe i outdoorowe uznajemy za niewiarygodne i mało rzetelne. W epoce fake newsów i post-prawdy duże znaczenie mają mikroinfluencerzy. Skupiamy się na naszym najbliższym otoczeniu – podkreśla Adam Sanocki, prezes Attention Marketing.

Patronat Newserii

Seriale

Elżbieta Romanowska zagra w nowym serialu telewizyjnym pielęgniarkę. Premiera zaplanowana jest na wrzesień

Moja nowa bohaterka Ewa jest konkretna i bardzo kobieca. Dzięki tej postaci pokochałam sukienki. Ona wprost uwielbia je nosić i nawet jej uniform pielęgniarski jest bardzo dopasowany i wydekoltowany – podkreśla Elżbieta Romanowska. Aktorka na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących nowego serialu, do którego zdjęcia właśnie trwają. Romanowska ma jednak nadzieję, że widzowie szybko polubią jej bohaterkę.