Komunikaty PR

Prezenty na Dzień Matki do pielęgnacji ciała i duszy

2017-05-19  |  14:31

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Jak najlepiej podziękować Mamie za jej miłość i poświęcenie? Jula proponuje prezenty dla ciała i dla duszy, które nakręcą Twoją Mamę do działania.

Jeśli Twoja Mama jest osobą zabieganą, a Ty chcesz podarować jej odrobinę relaksu i luksusu, zaproponuj jej masaż Shiatsu, zwany inaczej masażem punktowym. O jego skuteczności świadczy fakt, iż w Japonii w 1995 roku Ministerstwo Zdrowia oficjalnie uznało Shiatsu za zabieg leczniczy. Można go wykonać za pomocą urządzenia do masażu stóp Shiatsu marki Marquant. Masaż stóp rozgrzewającymi kulkami zwiększa dopływ krwi do stóp, pomaga usunąć nagromadzone napięcie, powoduje, iż ciało powraca do równowagi, jest odprężone i lepiej sobie radzi ze stresem.

Do masażu Shiatsu służy również masażer karku marki Marquant. Poprawia on krążenie krwi i pozwala na rozluźnienie, napiętych przez codzienne stresy, mięśni karku. Funkcja Quick Heat ma działanie rozgrzewające, przyniesie Mamie ulgę w zmęczeniu i bólach mięśni. To poręczne urządzenie można zabrać ze sobą nawet w daleką podróż.

Jeśli twoja Mama jest kobietą aktywną, kochającą ruch i wysiłek fizyczny, ucieszy ją z pewnością karnet na zajęcia jogi wraz z wygodną i estetyczną matą do jogi marki Kayoba. Dwukolorowa mata, wykonana z amortyzującego, antypoślizgowego i przyjaznego dla środowiska tworzywa PVC pomaga przytrzymywać ręce i stopy na miejscu, niezależnie od pozycji.

W tym wyjątkowym dniu możesz także zaproponować Mamie saunę, w której doskonale sprawdzi się elegancki i funkcjonalny zestaw do sauny marki Cur Aqua. Regularne korzystanie z sauny zapewnia piękną skórę, zwiększa odporność oraz redukuje codzienny stres i zmęczenie.

W Dniu Matki warto sprawić, aby Mama zyskała siły witalne i chęć dalszego działania!

 

 

 

 

O firmie:

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Jak zorganizować event? 6 kroków do udanej imprezy Biuro prasowe
2017-10-20 | 16:15

Jak zorganizować event? 6 kroków do udanej imprezy

Szkolenie firmowe, show motoryzacyjne, konferencja czy bal dla pracowników. W zależności od rodzaju eventu, podczas jego organizacji priorytetowe stają się różne czynniki. Warto
Styl życia 5 nawyków, które niszczą kolana. Jak z nimi walczyć?
2017-10-20 | 10:04

5 nawyków, które niszczą kolana. Jak z nimi walczyć?

Kolana to stawy, na których codziennie spoczywa ciężar całego ciała. Zwykle nie poświęcamy im dużo uwagi i zauważamy dopiero w momencie, gdy zaczynają nas zawodzić. Problemy z
Styl życia Polak zwycięzcą międzynarodowego półfinału konkursu S.Pellegrino Young Chef 2017
2017-10-19 | 20:20

Polak zwycięzcą międzynarodowego półfinału konkursu S.Pellegrino Young Chef 2017

Pięć godzin kuchennych zmagań Dziesięciu uczestników regionalnego półfinału S.Pellegrino Young Chef miało za zadanie, aby w ciągu pięciu godzin przygotować 10 porcji

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także nagrywa wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Motoryzacja

Karolina Malinowska: Lubię duże samochody. Mam trójkę dzieci, muszę je jakoś zmieścić w aucie

Modelka oczekuje od samochodów bezpieczeństwa, komfortu i ekonomiki jazdy. Zwraca uwagę na moc silnika, zużycie paliwa oraz elektronikę wspomagającą kierowcę. Ze względu na przestronne wnętrza, mogące pomieścić całą jej rodzinę, gwiazda preferuje auta typu SUV.

 

Muzyka

Magdalena Mielcarz kontynuuje swoją przygodę z muzyką, ale zmienia styl. „Chciałam, aby moje utwory miały kopa, żeby dodawały energii"

Wokalistka powraca na rynek muzyczny z nowym singlem. Magdalena Mielcarz liczy na to, że jej utwór przypadnie do gustu kobietom na całym świecie, stając się ich swoistym manifestem wzywającym do globalnej jedności i wspierania siebie nawzajem. Wraz z piosenką „Sister Army” wokalistka zupełnie zmieniła dotychczasowy styl. Jestem niezwykle podekscytowana, że mogę pokazać moją inną muzyczną stronę – podkreśla. Artystka przyznaje, że w ostatnim roku w jej życiu nastąpił pewnego rodzaju przełom – stała się bardziej dojrzała i bardziej czuje się kobietą.

Styl życia

Jesienią zajęcia fitness przeżywają prawdziwe oblężenie. Członkami klubów jest blisko 3 mln Polaków

Polacy chcą być fit także jesienią. Zwłaszcza we wrześniu zauważalny jest duży wzrost liczby członków klubów fitness. Z raportu Deloitte wynika, że w Polsce jest ich już prawie 3 miliony. Szczupła sylwetka, mobilizacja do pracy nad sobą, walka o poprawę kondycji i cały rok do sezonu bikini – to najważniejsze czynniki, które sprawiają, że coraz chętniej zaczynamy o siebie dbać właśnie w tym okresie.

Patronat Newserii

Moda

Kamila Szczawińska: show-biznes nigdy nie był moim sposobem na życie

Staram się nie łączyć życia zawodowego z prywatnym – deklaruje modelka. Show-biznesu nigdy nie traktowała jako sposobu na życie, nie uległa więc pokusom, jakie niesie ze sobą praca w modelingu. Odskocznię od stresu związanego z pracą stanowi dla niej jazda konna – to w stadninie znalazła prawdziwych przyjaciół, na których zawsze może liczyć.