Komunikaty PR

Prezenty na Dzień Matki do pielęgnacji ciała i duszy

2017-05-19  |  14:31

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Jak najlepiej podziękować Mamie za jej miłość i poświęcenie? Jula proponuje prezenty dla ciała i dla duszy, które nakręcą Twoją Mamę do działania.

Jeśli Twoja Mama jest osobą zabieganą, a Ty chcesz podarować jej odrobinę relaksu i luksusu, zaproponuj jej masaż Shiatsu, zwany inaczej masażem punktowym. O jego skuteczności świadczy fakt, iż w Japonii w 1995 roku Ministerstwo Zdrowia oficjalnie uznało Shiatsu za zabieg leczniczy. Można go wykonać za pomocą urządzenia do masażu stóp Shiatsu marki Marquant. Masaż stóp rozgrzewającymi kulkami zwiększa dopływ krwi do stóp, pomaga usunąć nagromadzone napięcie, powoduje, iż ciało powraca do równowagi, jest odprężone i lepiej sobie radzi ze stresem.

Do masażu Shiatsu służy również masażer karku marki Marquant. Poprawia on krążenie krwi i pozwala na rozluźnienie, napiętych przez codzienne stresy, mięśni karku. Funkcja Quick Heat ma działanie rozgrzewające, przyniesie Mamie ulgę w zmęczeniu i bólach mięśni. To poręczne urządzenie można zabrać ze sobą nawet w daleką podróż.

Jeśli twoja Mama jest kobietą aktywną, kochającą ruch i wysiłek fizyczny, ucieszy ją z pewnością karnet na zajęcia jogi wraz z wygodną i estetyczną matą do jogi marki Kayoba. Dwukolorowa mata, wykonana z amortyzującego, antypoślizgowego i przyjaznego dla środowiska tworzywa PVC pomaga przytrzymywać ręce i stopy na miejscu, niezależnie od pozycji.

W tym wyjątkowym dniu możesz także zaproponować Mamie saunę, w której doskonale sprawdzi się elegancki i funkcjonalny zestaw do sauny marki Cur Aqua. Regularne korzystanie z sauny zapewnia piękną skórę, zwiększa odporność oraz redukuje codzienny stres i zmęczenie.

W Dniu Matki warto sprawić, aby Mama zyskała siły witalne i chęć dalszego działania!

 

 

 

 

O firmie:

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Travelery 2017 z marką Deli Catering Biuro prasowe
2017-05-26 | 17:00

Travelery 2017 z marką Deli Catering

Za nami 11. już edycja konkursu Travelery 2017 National Geographic. Nagrody przyznawane są osobom, które dokonały rzeczy zarówno ważnych, jak i wyjątkowych w kontekście
Styl życia Idealny pokój dla dziecka - bezpłatne warsztaty dla mam
2017-05-26 | 12:00

Idealny pokój dla dziecka - bezpłatne warsztaty dla mam

„Spotykamy mamy” to cykl warsztatów dla mam i ich maluchów. Uczestniczki rozmawiają ze sobą, dzielą się doświadczeniami oraz dowiadują więcej o rozwoju swoich
Styl życia Przyszła mamo, zadbaj o siebie - bezpłatne badania w Magnolia Park
2017-05-26 | 10:00

Przyszła mamo, zadbaj o siebie - bezpłatne badania w Magnolia Park

27 maja Magnolia Park i Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo już po raz trzeci zapraszają przyszłych rodziców na darmowe konsultacje medyczne. Od godz. 11.00 przeprowadzane będą

Kalendarium

Teatr

Motoryzacja

Basia Hetmańska: lubię szybką jazdę samochodem i tory wyścigowe

Wokalistka jest miłośniczką rajdów samochodowych. Obecnie należy do zespołu organizującego tegoroczną edycję Rage Elite Circle, jednej z największych w Polsce imprez motoryzacyjnych. Chętnie wzięłaby również udział w programie telewizyjnym poświęconym tematyce motoryzacyjnej. 

 

Zdrowie

Szumy uszne uniemożliwiają pracę zawodową i normalne funkcjonowanie. Problem dotyka już 17 proc. dorosłych Polaków

Szumy uszne powodują ciągłe napięcie nerwowe i przemęczenie, uniemożliwiające wykonywanie pracy zawodowej i zachowanie prawidłowych relacji z bliskimi. Cierpi na nie 17 proc. dorosłych Polaków i 35 proc. seniorów. Szumy uszne mogą dotknąć także dzieci, upośledzając ich rozwój i zdolności przyswajania wiedzy. Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia tej dolegliwości są tematem odbywającego się w Warszawie I World Tinnitus Congress.

 

Patronat Newserii

Seriale

Anna Czartoryska zagra w kolejnej serii „Nad rozlewiskiem”. "Widzowie bardzo cenią ciepłą, rodzinną i wakacyjną atmosferę serialu"

Anna Czartoryska przyznaje, że z dużą przyjemnością wraca na plan kolejnej części sagi „Nad rozlewiskiem”. Jej satysfakcja jest jeszcze większa ze względu na fakt, że widzowie tęsknili za bohaterami i domagali się kontynuacji serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 6 czerwca, a aktorka nadal będzie się wcielać w postać uroczej Pauli. Nowe odcinki będzie możne oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od września.