Komunikaty PR

Superpolisa.pl nakarmiła psy „Na Paluchu”

2015-09-29  |  01:00

Superpolisa.pl nakarmiła psy „Na Paluchu”

W ubiegłą sobotę w warszawskim schronisku miała miejsce kolejna edycja wydarzenia „Gwiazdy na Paluch”. W tym roku do wspierających warszawskie schronisko postaci polskiego showbiznesu dołączyła również porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl.

 

“Gwiazdy na Paluchu” to przygotowana wspólnie z uczestnikami programu telewizyjnego „Przygarnij Mnie” akcja schroniska dla zwierząt „Na Paluchu”, mająca na celu promocję psich adopcji. Sobotnie wydarzenie zgromadziło rzeszę sympatyków czworonogów, wśród których spotkać można było wiele znanych postaci polskiego showbiznesu. Swoją obecnością wydarzenie wsparli m.in. Marcelina Zawadzka, Olga Frycz, Rafał Mroczek, Michał Olszański i Małgorzata Potocka. Przybyli na miejsce uczestnicy za cenę karmy dla psów (był to bilet wstępu na imprezę) mieli okazję skorzystać z porad ekspertów (weterynarzy, żywieniowców czy psich behawiorystów). Mogli również wziąć udział w konkursach i losowaniu nagród.

Akcja #wyjdznaspacer

W wydarzenie zaangażował się również świat biznesu. W tym roku do promujących psie adopcje postaci polskiego showbiznesu dołączyła również porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl - inicjator akcji #wyjdznaspacer, w ramach której prowadzi stronę wyjdznaspacer.pl. Superpolisa.pl przekazała na rzecz schroniska 450 kg specjalistycznej suchej karmy oraz psie smakołyki, dzięki którym wolontariusze będą mogli nagradzać swoich czteronożnych podopiecznych. Prócz pożywienia ufundowano także dwanaście specjalnych misek dla psów, które przeciwdziałają łapczywemu jedzeniu, pozytywnie wpływając tym samym na zdrowie psów. W najbliższym czasie porównywarka ubezpieczeń planuje kolejne działania dobroczynne, takie jak zbiórka koców, kołder i poduszek, które przebywającym w schronisku psom pomoże przetrwać zimę.

 

- Pomysł wsparcia schroniska „Na Paluchu” powstał z chęci zaangażowania się w ważną społecznie akcję, a decyzję o wyborze właśnie tej formy aktywności ułatwił nam brand hero naszej firmy, czyli pies Spox. W najbliższym czasie będziemy chcieli nadal podążać tym tropem, m.in. wspierając schroniska również w innych częściach kraju – mówi Bartłomiej Behnke z Superpolisa.pl.

 

Celem akcji #wyjdznaspacer, w ramach której działa strona wyjdznaspacer.pl jest z jednej strony zachęcenie Polaków do psich adopcji, a z drugiej propagowanie zdrowego stylu życia i częstych spacerów z psami.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne Biuro prasowe
2019-09-10 | 12:00

Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne

„Dla nich grawitacja nie istnieje!” – to hasło zawodów „Latających Psów”, które już w najbliższy weekend odbędą się w Warszawie. Patronat
Zwierzęta Pszczoły zagrożone wyginięciem! Co zrobić, by im pomóc?
2019-08-19 | 01:00

Pszczoły zagrożone wyginięciem! Co zrobić, by im pomóc?

Co się stanie jeśli pszczoły wyginą? Pszczoły odgrywają bardzo ważną rolę w naturze. Zapylają ponad 70% roślin przy okazji zbierania pyłku i nektaru. Dzięki temu warzywa i owoce
Zwierzęta Dzień Pszczół - Miejskie pasieki w CH Osowa na pomoc pszczołom
2019-08-07 | 13:00

Dzień Pszczół - Miejskie pasieki w CH Osowa na pomoc pszczołom

W czwartek, 8 sierpnia przypada Dzień Pszczoły. Te niesamowicie potrzebne owady są na skraju wyginięcia. W związku z tym coraz więcej miast angażuje się w ten problem zakładając miejskie

Gwiazdy

Margaret: Mam ponad 10 tatuaży. Niektóre coś znaczą, a inne są efektem przedłużonej imprezy

Wokalistka lubi ozdabiać swoje ciało tatuażami i jak tłumaczy, czasem przywiązuje uwagę do ich symboliki, ale często też tatuuje sobie po prostu to, co jej się w danym momencie podoba. Na razie piosenkarka ma ponad dziesięć tatuaży i jak wspomina, powstawały one w różnych okolicznościach, czasem zupełnie spontanicznie, na przykład po dobrej imprezie.

Partner sekcji zdrowie

Film

Stefano Terrazzino: Przygotowywałem aktorów „365 dni” do zatańczenia tanga. Ta scena jest bardzo zmysłowa, zresztą jak cały film i książka

Tancerz nie kryje satysfakcji z tego, że producenci filmu „365 dni”, który jest ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej, docenili jego kunszt i zaprosili do współpracy. Jego zadaniem było przygotowanie choreografii do jednej z kluczowych scen.

 

Ochrona środowiska

Biznes modowy walczy z plastikowymi odpadami. Do 2025 roku LPP wyeliminuje plastikowe opakowania niepodlegające recyklingowi lub kompostowaniu

Duży biznes w coraz większym stopniu włącza się w walkę z plastikiem. Dotyczy to również przemysłu odzieżowego. W sprzedaży są już ubrania wykonane z bardziej przyjaznych dla środowiska materiałów lub przetworzonych odpadów. W sklepach organizowane są także zbiórki używanej odzieży. Kolejna kwestia to zarządzanie plastikowymi odpadami. Firma LPP – jako pierwsza w Polsce – przystąpiła do inicjatywy New Plastics Economy Global Commitment. Zobowiązała się, że do 2025 roku będzie w 100 proc. korzystać wyłącznie z opakowań, które nadają się do ponownego użycia, recyklingu lub kompostowania.

Seriale

Maciej Musiał: Widzowie dzisiaj mają dosyć wysokie wymagania i lubią być traktowani jak widzowie inteligentni. I myślę, że w ten sposób traktuje ich „Pułapka”

Mimo że początkowo produkcja TVN miała być wyłącznie sześcioodcinkowym miniserialem, to wysoka oglądalność i dobre przyjęcie przez widzów przekonało twórców, aby przedłużyć „Pułapkę” na kolejny sezon. W drugiej serii są aktorzy dobrze znani z pierwszej odsłony, ale pojawi się także kilka nowych nazwisk.