Komunikaty PR

14 stycznia w Warszawie zbadamy kolejne Polki w trakcie 26. finału WOŚP

2018-01-12  |  15:20
Biuro prasowe
Kontakt
Edyta Szyszło
Braster S.A.

Al. Ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
e.szyszlo|braster.eu| |e.szyszlo|braster.eu
+48 885 550 311
www.braster.eu

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza w najbliższą niedzielę. Kolejny raz będziemy mieli szansę zaangażować się w akcję, która według wielu Polaków w kraju i za granicą zyskała status jednego z najważniejszych wydarzeń roku. To wyjątkowy czas jednoczenia sił wokół spraw priorytetowych – uwrażliwiania społeczeństwa na świadome działania na rzecz naszego zdrowia. Dzięki WOŚP na przestrzeni lat udało się tak wiele zmienić w naszych umysłach, sercach i rzeczywistości polskich szpitali. Dołączenie do tej wyjątkowej na skalę światową akcji to wspaniała szansa dla firmy Braster aby dołożyć symboliczną cegiełkę.

To już tradycja, że w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oprócz muzyki, koncertów rozbrzmiewa wir wielu wydarzeń. To także szansa na konsultacje medyczne, z których warto skorzystać. W tym roku będzie podobnie. W Warszawie, w namiocie na Placu Defilad w przychodni zorganizowanej przez serwis ZnanyLekarz.pl kobiety będą mogły zbadać piersi innowacyjnym urządzeniem Braster, bazującym na nieinwazyjnej termografii kontaktowej. Rejestruje ono rozkład temperatury w piersi i dzięki specjalnej matrycy jest w stanie wykryć nawet 3 mm niepokojące zmiany, które mogą świadczyć o chorobie. System Braster otrzymał opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Ważne! Bezpłatne, bezbolesne i nieinwazyjne badanie Brasterem z interpretacją wyniku przez lekarza będzie można wykonać między 9.00 a 20.00, po wcześniejszym zarejestrowaniu się w wyznaczonym punkcie namiotu Przychodni Znany Lekarz. Wierzymy, że wiele kobiet skorzysta z tej możliwości. Zachęcamy mamy, córki, siostry, przyjaciółki, by odwiedziły gabinety Braster w orkiestrowej przychodni. Wszyscy goście otrzymają kupon uprawniający do zakupu urządzenia Braster z 200 złotową zniżką.

Misją firmy Braster jest wyzwolenie w kobietach czujności onkologicznej. Uświadomienie im rangi regularnych, comiesięcznych kontroli piersi Systemem Domowej Profilaktyki Raka Piersi. Zależy nam na tym, by Polki zyskały pewność, że troska o własne zdrowie to coś, co powinno być kluczowym elementem dbania o siebie. Ważne jest wypracowanie międzypokoleniowego nawyku badania się. Choroba zdiagnozowana we wczesnym stadium zwiększa diametralnie szansę na mniej inwazyjne leczenie i całkowity powrót do zdrowia, medycyna ma nam dzisiaj wiele do zaoferowania  – podkreśla dr n. med. Agnieszka Byszek
z firmy Braster.

Mamy też wielką nadzieję, że wieczne pióro ekskluzywnej, szwajcarskiej marki Caran d’Ache z limitowanej edycji Wonder Woman Justice League, które Braster przekazał na aukcję charytatywną WOŚP, wyzwoli w Was wolę walki licytacyjnej i przekształci się w znaczącą cegiełkę na koncie akcji. Możecie licytować tutaj: http://charytatywni.allegro.pl/pioro-wieczne-z-limitowanej-edycji-wonder-woman-i5676733 do lutego. Obudźcie w sobie wewnętrzną siłę wojowniczek i dawkę dobrej energii w imię słusznej idei. Do dzieła!

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Nowy rezonans magnetyczny dla pacjentów z województwa warmińsko-mazurskiego Biuro prasowe
2018-01-18 | 10:00

Nowy rezonans magnetyczny dla pacjentów z województwa warmińsko-mazurskiego

Od stycznia pacjenci z województwa warmińsko-mazurskiego mogą korzystać z nowoczesnego rezonansu magnetycznego zlokalizowanego w olsztyńskim Centrum Diagnostycznym Affidea.
Zdrowie WĄKROTKA AZJATYCKA – WIELKA MOC NIEWIELKIEJ ROŚLINKI
2018-01-17 | 15:30

WĄKROTKA AZJATYCKA – WIELKA MOC NIEWIELKIEJ ROŚLINKI

W Azji, skąd pochodzi, jej właściwości lecznicze są wykorzystywane od wieków – szczególnym uznaniem roślina ta cieszy się w Chinach, Indiach, Indonezji i Japonii. Warto
Zdrowie Zostań dawcą szpiku. Najbliższa okazja już w sobotę w Agorze Bytom
2018-01-17 | 13:30

Zostań dawcą szpiku. Najbliższa okazja już w sobotę w Agorze Bytom

W Polsce co godzinę wykrywa się białaczkę, czyli nowotwór krwi. Taką diagnozę może usłyszeć każdy. Każdy może też zostać bliźniakiem genetycznym. Najbliższa okazja już 20

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także nagrywa wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Muzyka

Radosław Liszewski: Nie planujemy nowej płyty. Mamy zakontraktowane w tym roku koncerty w Europie, USA i Kanadzie

2018 rok to dla grupy Weekend przede wszystkim koncerty, także zagraniczne. Zespół zagra m.in. dla Polonii w USA i Kanadzie. Radosław Liszewski i jego koledzy zamierzają ponadto, jak co roku, opublikować dwa nowe single, które już czekają na premierę. Na kolejny krążek Weekendu fani będą musieli jednak poczekać.

Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska: ciągle mam wrażenie, że jestem na początku jakiejś drogi

Nigdy nie kalkulowałam, czy osiągnę sukces jako reżyser pokazów mody  mówi gwiazda programu „Top Model”. Twierdzi, że największym sukcesem jest dla niej wybicie się w świecie modowym w czasach, gdy nie było mediów społecznościowych, i utrzymanie się na szczycie przez 20 lat.

Firma

60 proc. polskich firm ma problem z zatrudnieniem pracowników. Coraz większą rolę odgrywają rekrutacja i motywowanie pracowników

Rekordowo niski poziom bezrobocia w Polsce powoduje, że coraz więcej przedsiębiorstw ma problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. To stawia przed działami HR wiele nowych wyzwań. Rekrutacja i motywowanie pracowników stają się coraz ważniejsze dla rozwoju firm.

 

Moda

Jaga Hupało: Styl wegański to nie tylko moda. Decyduje się na ten kierunek ze względów etycznych

Atelier Jagi Hupało organizuje wegańskie piątki. Spotkania te mają przybliżyć klientom roślinny styl życia. Tego dnia do umycia włosów, ich koloryzacji i uczesania używa się tylko certyfikowanych, wegańskich produktów. Klienci otrzymują też wegańskie przekąski. Bazują one na tych samych składnikach, jakie znajdują się w pielęgnujących kosmetykach.