Komunikaty PR

W Święta pamiętaj o tym, co ważne!

2017-12-07  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Edyta Szyszło
Braster S.A.

Al. Ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
e.szyszlo|braster.eu| |e.szyszlo|braster.eu
+48 885 550 311
www.braster.eu

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały niecałe 3 tygodnie, więc nadszedł czas na poszukiwanie prezentów dla najbliższych osób. Jak co roku każda z nas stanie przed dylematem, co kupić mamie, siostrze, najbliższej przyjaciółce… Praktyczny sprzęt domowy, książkę ulubionego autora, luksusowe kosmetyki…
A może warto poszukać mniej oczywistego prezentu, który oprócz uśmiechu i radości może sprawić, że kobieta poczuje się bezpieczniej?

Każda z nas posiada w swoim otoczeniu ważne kobiety, które inspirują, bawią, a gdy przyjdą ciężkie chwile, pocieszają. Jesteśmy ze sobą blisko, wspieramy się nawzajem, śmiejemy, plotkujemy. Jednak jest temat, który mimo silnych więzi stanowi tabu – jest to dbanie o zdrowie, szczególnie o piersi. Aż 57% Polek nigdy nie rozmawiało z bliskimi kobietami (mamą, siostrą czy przyjaciółką) o raku piersi, a 21,2% odbyło taką rozmowę tylko raz w życiu*. Dane szokują, tym bardziej, że statystyki dotyczące tej choroby biją na alarm…

Potraktujmy Święta Bożego Narodzenia, jako pretekst do rozpoczęcia rozmowy na temat zdrowia piersi. Niech dbanie o nie stanie się atrybutem każdej świadomej i mądrej kobiety. To my jesteśmy siłą napędową naszych rodzin, to my mamy obowiązek żyć świadomiej, nie tylko dla siebie, lecz także dla naszych bliskich.

Zatroszczmy się o nasze zdrowie, jednocześnie dbając o bliskie nam kobiety. Wybierając prezent świąteczny postawmy na to, co jest naprawdę ważne. Podarujmy sobie lub bliskim Braster, który pomoże nam mieć zdrowie swoich piersi pod kontrolą. To poręczne urządzenie medyczne ułatwi comiesięczne badanie piersi w domu. Wynik tego badania zostanie przeanalizowany przez systemy automatycznej interpretacji, a nad jakością tego procesu będą czuwać lekarze. Informację zwrotną otrzymamy drogą elektroniczną. Badanie trwa około 15 minut i jest proste, bezbolesne, a co najważniejsze – bezpieczne, ponieważ nie emituje promieniowania. Z urządzenia może korzystać kilka osób, wiec bliskie sobie kobiety mogą się nim wymieniać.

Nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie. Nie zastąpi go najlepsza książka, najpyszniejsze czekoladki, czy najbardziej wyszukane perfumy. W te Święta podarujmy sobie i bliskim kobietom prezent, który pomoże nam poczuć się bezpieczniej i spokojniej.  

Dowiedź się więcej o Brasterze. Wejdź na www.braster.eu

*Raport „Rak piersi nie ma metryki” (wrzesień 2017) powstał na bazie badania przeprowadzonego przez zespół socjologów z ośrodka badawczego DELab UW przy wsparciu agencji badawczej SW Research. Projekt składał się z dwóch modułów – części ilościowej, tj. ankiety internetowej na ogólnopolskiej próbie kobiet w wieku 30-49 lat, zróżnicowanej pod względem miejsca zamieszkania oraz części jakościowej, w ramach której przeprowadzonych zostało 10 indywidualnych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie JBB Bałdyga oficjalnym Partnerem Biegu po Nowe Życie Biuro prasowe
2018-02-16 | 10:30

JBB Bałdyga oficjalnym Partnerem Biegu po Nowe Życie

W styczniu 2018 r. Zakład JBB Bałdyga został oficjalnym Partnerem Biegu po Nowe Życie – akcji prospołecznej, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji
Zdrowie Świeży sok Witmar Pomarańcza
2018-02-16 | 01:00

Świeży sok Witmar Pomarańcza

Sok wyciskany z sześciu soczystych pomarańczy. Bez żadnych dodatków. Sprzedawany w wygodnej, zakręcanej butelce. Pomarańcza to bogactwo witaminy C, wpływającej na naszą
Zdrowie Każdy z nas może zachorować na otyłość
2018-02-14 | 13:10

Każdy z nas może zachorować na otyłość

Coraz większa liczba osób zmaga się z nieprawidłową masą ciała. Jak pokazują badania ponad 1/3 Polaków boryka się z nadwagą, a 17% choruje na otyłość. Powszechnie uważa

Gwiazdy

Piotr Kraśko: w małżeństwie najcudowniejsze jest ciągłe odkrywanie się z partnerką na nowo

Miłość, stała ciekawość drugiej osoby i wzajemne wspieranie się to zdaniem dziennikarza recepta na udany związek. Gospodarz "Faktów z zagranicy" w TVN24 Biznes i Świat twierdzi, że nawet po blisko dwudziestu latach małżeństwa zdarza mu się odkrywać żonę na nowo. Nie ukrywa też, że Karolina Ferenstein stanowi dla niego ogromne wsparcie, także w życiu zawodowym.

Gwiazdy

Roma Gąsiorowska: Nigdy nie obchodziliśmy z mężem walentynek. Jesteśmy mało amerykańscy

Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało – twierdzi aktorka. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać – codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Z tego względu gwiazda nie obchodzi hucznie walentynek.

Moda

Zima to trudny okres dla produktów skórzanych. Trzeba przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjno-konserwujące co 2–3 miesiące

Zimą galanteria skórzana narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Mróz, silny wiatr, śnieg czy deszcz mogą spowodować na niej nieodwracalne zmiany, dlatego przede wszystkim powinno się unikać przemoknięcia i przesuszenia. Trzeba też pamiętać o tym, że produkty wykonane z naturalnej skóry można zabezpieczyć przed zniszczeniem i uszkodzeniami dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Regularna konserwacja polega m.in. na delikatnym natłuszczaniu materiału przy użyciu specjalnych środków.

Gwiazdy

Artur Szpilka: Dla mojej partnerki nie ma co robić żadnych niespodzianek. Było już tyle okazji, gdzie chciałem coś wymyślić na Walentynki i zawsze jej się to nie podobało

Bokser podkreśla, że nie planuje dla partnerki żadnej niespodzianki z okazji Walentynek, bo trudno mu trafić w jej gust. Kilkukrotne próby boksera okazywały się porażką, dlatego teraz wybór pozostawia ukochanej. Jego zdaniem, w związku z niemal 7-letnim stażem trudno czymkolwiek zaskoczyć drugą osobę.