Komunikaty PR

W Święta pamiętaj o tym, co ważne!

2017-12-07  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Edyta Szyszło
Braster S.A.

Al. Ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
e.szyszlo|braster.eu| |e.szyszlo|braster.eu
+48 885 550 311
www.braster.eu

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały niecałe 3 tygodnie, więc nadszedł czas na poszukiwanie prezentów dla najbliższych osób. Jak co roku każda z nas stanie przed dylematem, co kupić mamie, siostrze, najbliższej przyjaciółce… Praktyczny sprzęt domowy, książkę ulubionego autora, luksusowe kosmetyki…
A może warto poszukać mniej oczywistego prezentu, który oprócz uśmiechu i radości może sprawić, że kobieta poczuje się bezpieczniej?

Każda z nas posiada w swoim otoczeniu ważne kobiety, które inspirują, bawią, a gdy przyjdą ciężkie chwile, pocieszają. Jesteśmy ze sobą blisko, wspieramy się nawzajem, śmiejemy, plotkujemy. Jednak jest temat, który mimo silnych więzi stanowi tabu – jest to dbanie o zdrowie, szczególnie o piersi. Aż 57% Polek nigdy nie rozmawiało z bliskimi kobietami (mamą, siostrą czy przyjaciółką) o raku piersi, a 21,2% odbyło taką rozmowę tylko raz w życiu*. Dane szokują, tym bardziej, że statystyki dotyczące tej choroby biją na alarm…

Potraktujmy Święta Bożego Narodzenia, jako pretekst do rozpoczęcia rozmowy na temat zdrowia piersi. Niech dbanie o nie stanie się atrybutem każdej świadomej i mądrej kobiety. To my jesteśmy siłą napędową naszych rodzin, to my mamy obowiązek żyć świadomiej, nie tylko dla siebie, lecz także dla naszych bliskich.

Zatroszczmy się o nasze zdrowie, jednocześnie dbając o bliskie nam kobiety. Wybierając prezent świąteczny postawmy na to, co jest naprawdę ważne. Podarujmy sobie lub bliskim Braster, który pomoże nam mieć zdrowie swoich piersi pod kontrolą. To poręczne urządzenie medyczne ułatwi comiesięczne badanie piersi w domu. Wynik tego badania zostanie przeanalizowany przez systemy automatycznej interpretacji, a nad jakością tego procesu będą czuwać lekarze. Informację zwrotną otrzymamy drogą elektroniczną. Badanie trwa około 15 minut i jest proste, bezbolesne, a co najważniejsze – bezpieczne, ponieważ nie emituje promieniowania. Z urządzenia może korzystać kilka osób, wiec bliskie sobie kobiety mogą się nim wymieniać.

Nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie. Nie zastąpi go najlepsza książka, najpyszniejsze czekoladki, czy najbardziej wyszukane perfumy. W te Święta podarujmy sobie i bliskim kobietom prezent, który pomoże nam poczuć się bezpieczniej i spokojniej.  

Dowiedź się więcej o Brasterze. Wejdź na www.braster.eu

*Raport „Rak piersi nie ma metryki” (wrzesień 2017) powstał na bazie badania przeprowadzonego przez zespół socjologów z ośrodka badawczego DELab UW przy wsparciu agencji badawczej SW Research. Projekt składał się z dwóch modułów – części ilościowej, tj. ankiety internetowej na ogólnopolskiej próbie kobiet w wieku 30-49 lat, zróżnicowanej pod względem miejsca zamieszkania oraz części jakościowej, w ramach której przeprowadzonych zostało 10 indywidualnych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie W grudniu pamiętaj również o sobie - bezpłatne badania mammograficzne w Sukcesji Biuro prasowe
2017-12-11 | 10:30

W grudniu pamiętaj również o sobie - bezpłatne badania mammograficzne w Sukcesji

W wirze przedświątecznych przygotowań, kobiety zapominają o sobie i swoim zdrowiu. Warto zadbać o profilaktykę, dlatego Sukcesja po raz kolejny zaprasza łodzianki w wieku od 50 do 69 lat na
Zdrowie Co korzystnie wpływa na rozwój dziecka? Poznaj zalecenia ekspertów
2017-12-08 | 11:00

Co korzystnie wpływa na rozwój dziecka? Poznaj zalecenia ekspertów

Rodzice, troszcząc się o niemowlę, myślą przede wszystkim o tym, by je chronić i zapewniać mu bezpieczeństwo. Chcą, aby ich dziecko prawidłowo się rozwijało, uczyło się świata i
Zdrowie Cerugrip – zapomnij o objawach przeziębienia i grypy
2017-12-08 | 01:00

Cerugrip – zapomnij o objawach przeziębienia i grypy

Już w październiku Państwowy Zakład Higieny odnotował ponad 458 tysięcy zachorowań  i podejrzeń zachorowań na grypę, czyli o ponad 20% niż w analogicznym okresie 2016

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także nagrywa wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Teatr

Michał Żebrowski: gdy otwierałem Teatr 6. piętro wylała się na mnie fala ordynarnego i plugawego hejtu

Nie mam nic przeciwko państwowym instytucjom kultury – mówi aktor. Chciałby jedynie, aby także inne formy prowadzenia teatrów zostały docenione przez państwo. Obecnie jego Teatr 6. piętro utrzymuje się głównie z wpływów z biletów i dotacji sponsorów. Michał Żebrowski odczuwa jednak satysfakcję, że po siedmiu latach teatr jest rentowny i doceniany przez publiczność, mimo niechęci krytyków teatralnych z czasów początku jego działalności.

Muzyka

Margaret: Chciałabym być artystą poszukującym. Ostatnio zainteresowały mnie podziały hip-hopowe

Wokalistka nie zamierza się zamykać w jednym gatunku muzycznym. Chce być artystką poszukującą i stale próbować nowych rytmów. Ostatnio interesuje ją hip-hop i reggaeton. Gwiazda zastrzega jednak, że nie oznacza to nagłego zwrotu w jej twórczości i wizerunku scenicznym. 

Finanse

40 proc. kierowniczych stanowisk zajmują kobiety. Wciąż jednak ich wynagrodzenia są o 1/5 niższe niż mężczyzn

W Polsce odsetek kobiet na najwyższych, kierowniczych stanowiskach sięga już 40 proc. – pokazały tegoroczne badania Grant Thornton. Choć sytuacja się poprawia, kobietom na rynku pracy wciąż jest trudniej ze względu na pełnione role społeczne, obowiązki rodzinne i stereotypy. Luka płacowa w zarobkach kobiet i mężczyzn sięga w Polsce blisko 20 proc., a z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że kobiety ponaddwukrotnie częściej pracują w niepełnym wymiarze czasu pracy. Szansą – coraz częściej wykorzystywaną przez kobiety – jest własny biznes.

 

Patronat Newserii

Teatr

Jutro w Teatrze IMKA premiera czarnej komedii romantycznej „Polowanie na łosia”

W spektaklu „Polowanie na łosia” akcent został położony na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i nieumiejętność odnalezienia się we współczesnym świecie. Sztuka koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców. W spektaklu zobaczymy plejadę znakomitych aktorów, a wśród nich Agnieszkę Więdłochę, Antoniego Pawlickiego, Grażynę Wolszczak, Leszka Lichotę oraz Piotra Cyrwusa.