Newsy

Katarzyna Krupa: doświadczenie tancerki wykorzystuję tylko prywatnie, jestem królową parkietu

2017-02-20  |  06:50

Dziennikarka uważa, że dzięki tańcowi do dziś zachowuje elegancką, wyprostowaną sylwetkę. W obecnej pracy zdarza jej się również korzystać z kontaktów, które nawiązała podczas kariery na parkiecie. Umiejętności taneczne wykorzystuje jednak wyłącznie na prywatnych imprezach.

Katarzyna Krupa zadebiutowała w mediach jako tancerka występująca w programie „Taniec z gwiazdami”. Była taneczną partnerką takich gwiazd jak Tomasz Sobczak i Andrzej Deskur. Z czasem jednak została prezenterką pogody w stacji TVN, obecnie natomiast pracuje jako dziennikarka Telewizji WP. Twierdzi, że choć nie tańczy już zawodowo, nadal wykorzystuje doświadczenie zdobyte na parkiecie.

– Moje znajomości taneczne wykorzystuję w roli dziennikarskiej, ponieważ trochę kontaktów przez moją karierę taneczną zdobyłam – mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi też, że dzięki tańcowi do dziś zachowuje piękną postawę. Stara się cały czas być wyprostowana i elegancka, czego wymagała od niej praca na parkiecie. Dziennikarka ma nadzieję, że jest to nawyk, którego nie zapomniała po zakończeniu kariery tanecznej.

– Ale czy wykorzystuję taniec teraz? Chyba już nie. Chociaż wykorzystuję prywatnie, na imprezach jestem królową parkietu – mówi Katarzyna Krupa.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Teatr

Joanna Trzepiecińska: W polskim kinie nie ma już ról dla kobiety w moim wieku. Weszło już inne pokolenie, które ma swoją widownię i są inne oczekiwania

Aktorka podkreśla, że na razie nie widzi dla siebie miejsca w polskich produkcjach. Z jej obserwacji wynika, że reżyserzy skupiają się teraz na innej grupie wiekowej i właśnie dlatego dużo pracy ma młode pokolenie. Joanna Trzepiecińska nie ubolewa jednak z tego powodu, bo choć nie dostaje propozycji od twórców filmów i seriali, to dużo występuje na teatralnych scenach – w spektaklach i recitalach.

Farmacja

Bioinformatyczne narzędzia ułatwiają diagnostykę opartą na danych genetycznych. W Polsce dostęp do niej wciąż jest niewystarczający

Głównie na rynek amerykański trafiają rozwiązania z zakresu diagnostyki genetycznej opracowywane na całym świecie, również w Polsce. Na rodzimym rynku wciąż brakuje spójnych działań na rzecz przeprowadzania takich badań i ich wykorzystywania w praktyce klinicznej. Strategia powinna obejmować m.in. stworzenie ram prawnych, odpowiednią wycenę i kształcenie kadr. Jak się okazuje, choć teoretycznie możemy w leczeniu nowotworów sięgać już po terapie celowane, to nakłady na badania umożliwiające ich odpowiedni dobór stanowią zaledwie ułamek procenta wydatków na onkologię.