Newsy

Magdalena Antosiewicz: dobry styl u kobiety to klasa i elegancja. Można się tego nauczyć

2017-05-02  |  07:05

Blogerka lubi bawić się modą i zmieniać swój wizerunek. Uważa, że kobieta stylowa powinna się przede wszystkim dobrze czuć w swojej stylizacji. Zdaniem Antosiewicz klasę i elegancję, które składają się na dobry styl, może wypracować każda kobieta. 

Magdalena Antosiewicz od początku kariery w show-biznesie wzbudza zainteresowanie swoimi stylizacjami. Bywa krytykowana za nietrafione wybory, Daniel Jacob Dali uważa ją natomiast za najlepiej ubraną polską blogerkę modową. Autorka bloga Thirty Fashion nie ukrywa, że lubi bawić się modą i nie przywiązuje się do jednego stylu ubierania.

Raz lubię być elegancka, raz szalona. Kocham kolory. Dla mnie są zasady, że impreza musi się kojarzyć z daną stylizacją, która pasuje do danej imprezy – mówi Magdalena Antosiewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka uważa, że dobry styl to przede wszystkim klasa i elegancja. Kobiety stylowe powinny jednak nie tylko świetnie się ubierać, lecz także dobrze czuć się w każdej wybranej przez siebie stylizacji. Gwiazda zapewnia też, że styl nie jest wrodzoną cechą wybranych kobiet – każda pani może go samodzielnie wypracować.

Na pewno kobieta też się z tym rodzi, ale odpowiednio pracując, możemy na to zapracować – mówi Magdalena Antosiewicz.

Blogerka bardzo dba o swój wizerunek, nie oznacza to jednak, że na wybieranie stylizacji i robienie makijażu poświęca dużo czasu, nawet przy wyjściach na duże imprezy branżowe. Najczęściej zajmuje jej to ok. 2 godzin, zdarza się jednak, że jest gotowa do wyjścia znacznie szybciej. Nie zawsze może sobie pozwolić na dłuższe przygotowania.

– Dzisiaj byłam gotowa w dosłownie chwilę, nie byłam nawet u fryzjera, szybki make-up. Jak jest wielkie wyjście, ważny pokaz, więc standardowo: godzina fryzjer, godzina make-up – mówi Magdalena Antosiewicz.

Blogerka twierdzi, że nie zawsze z wyprzedzeniem przygotowuje stylizację na dużą imprezę. Zdarza się, że w ostatniej chwili decyduje, co na siebie założy.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Maria Sadowska: Często kupujemy ubrania tylko na jeden sezon, a powinniśmy recyklingować modę. Ja jestem królową second handów

Wokalistka zauważa, że co kilka miesięcy do sprzedaży trafiają nowe kolekcje ubrań, a te, które jeszcze nie są zniszczone i mogłyby się przydać innym, lądują na śmietniku. Podobnie jest z różnymi urządzeniami elektronicznymi, sprzętem RTV i AGD. Nowe modele z dnia na dzień wypierają starsze, a góra elektrośmieci stale rośnie. Maria Sadowska apeluje więc, by zadać sobie trochę trudu i niepotrzebne telefony, tablety czy komputery oddać do odpowiedniego punktu, z którego trafią do recyklingu i utylizacji. Artystka docenia też kreatywność swojego męża, który maluje obrazy na starych, skórzanych kurtkach i tworzy w ten sposób nietuzinkowe elementy garderoby.

Media

Edyta Herbuś: Program „Tańcząca ze światem” łączy ze sobą moją pasję do podróży, tańca i odkrywania świata. Podczas nagrań wskakuję z jednej półki energetycznej w drugą

W nowej odsłonie programu „Tańcząca ze światem” Edyta Herbuś zabierze widzów do Jordanii. Jak zaznacza, plan wyjazdu był bardzo intensywny. Przez dziewięć dni ekipa realizująca pracowała po 12 godz., by pokazać niezwykłe, kulturowe i historyczne bogactwo tego fascynującego kraju. Tancerka zdradza też, że te wyjątkowe miejsca pozwoliły jej odkryć w sobie uśpione pokłady wrażliwości i stały się powodem wielu wzruszeń.

Konsument

Brytyjscy naukowcy dowiedli, że odczuwania szczęścia można się nauczyć. Trzeba jednak stale to ćwiczyć

Sześcioletnie badania, połączone z prowadzeniem kursów uczących tego, jak poprawić samopoczucie i stać się człowiekiem szczęśliwym, wykazały, że stosując odpowiednie strategie, można uzyskać zadowalające rezultaty. Przejście kursu prowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu Bristolskiego umożliwia poprawę parametrów świadczących o samopoczuciu nawet o 15 proc. Okazuje się jednak, że zalecane ćwiczenia należy wykonywać trwale – w przeciwnym razie następuje regres do poziomu sprzed ich wdrożenia. Dobre wyniki badań skłoniły ich autora do wydania poradnika. Jego polskojęzyczna wersja ukaże się w maju.