Newsy

Anna Oberc: Chciałabym grać w najfajniejszych produkcjach na świecie, u najlepszych reżyserów i z najlepszymi. Na razie robię swoje na naszym polskim padole

2018-09-26  |  06:16

Aktorka dołączyła właśnie do obsady serialu „M jak miłość”, gdzie gra niezwykle barwną, choć nieco kontrowersyjną postać. Aktorka podkreśla, że cieszy ją każde nowe wyzwanie zawodowe, a że na szczyt zmierza się małymi kroczkami, to wierzy, że rola życia dopiero przed nią. Jej największym marzeniem jest, by podobnie jak Rafał Zawierucha zostać zauważoną przez uznanych światowych reżyserów i grać w dużych produkcjach.

W nowych odcinkach serialu „M jak miłość” widzowie poznają nową bohaterkę graną przez Annę Oberc, znaną z takich seriali jak m.in. „Singielka”, „Samo życie” czy „Na Wspólnej”. W hicie Dwójki wcieli się w Sandrę, krótkowłosą brunetkę, która nie unika skąpych strojów i z pewnością namiesza w życiu bohaterów, m.in. Andrzeja Budzyńskiego (w tej roli Krystian Wieczorek).

Wygrałam casting i dostałam rolę w „M jak miłość”, więc się cieszę, bo kultowy serial stał się również moim domem, nie wiem na jak długo, ale zagram tam dosyć ciekawą, kolorową postać. Jest jak najbardziej pozytywna, ale z takiego światka nie dla dzieci. Myślę, że to będzie fajna, wesoła postać, delikatnie może kontrowersyjna, ale chyba jestem specjalistką od takich zadań specjalnych – mówi agencji Newseria Lifestyle Anna Oberc, aktorka.

Na tym nie koniec nowości w życiu zawodowym aktorki, jednak sama zainteresowana na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów.

– Plany są jeszcze na inne rzeczy, ale dopóki nie stanę przed kamerą, to nic nie mówię. Jestem gotowa na ten sezon teatralny i serialowy, mam dużo energii i zapału do pracy – mówi Anna Oberc.

Oberc przyznaje, że lubi swoją pracę i ceni ludzi, z którymi spotyka się na różnych ścieżkach zawodowych. Nie narzeka na nudę i rutynę, bo w swoim zawodzie może się wcielać w rozmaite role, a to wymaga chociażby zdobycia nowych umiejętności czy kwalifikacji. Aktorka zdradza też, że pielęgnuje w zanadrzu kilka zawodowych marzeń.

– Chciałabym grać w najfajniejszych produkcjach na świecie, u najlepszych reżyserów, z najlepszymi. Ostatnia wiadomość o Rafale Zawierusze, jego przygoda z Tarantino, definiuje to, że każdy z nas może marzyć i każdy z nas może wierzyć i powinien mieć nadzieję, że jego marzenia się spełnią, więc to chyba w tej chwili definiuje taki rodzaj marzenia mojego osobistego. Oczywiście nie łudzę się, gdzieś tam wierzę, ale robię swoje na naszym polskim padole, działam w naszym show-biznesie, a co życie przyniesie, to nigdy nie wiemy – mówi Anna Oberc.

Aktorka podkreśla, że lubi brać na siebie dużo obowiązków, bo aktywność jest dla niej najlepszą motywacją do dalszych działań. Jej zdaniem warto podchodzić do swojego zawodu sumiennie i rzetelnie, bo dzięki temu można odnieść sukces.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Prawie 60 proc. Polaków podejmowało próby odchudzania. U większości efekty były krótkotrwałe i powodowały problemy zdrowotne

Trzech na pięciu Polaków ma za sobą próby odchudzania, a w tej grupie więcej jest kobiet – wynika z raportu Centrum Respo. Odchudzamy się z różnym skutkiem, najczęściej osiągamy efekty, ale okazują się one krótkotrwałe. Może o tym świadczyć informacja, że 54 proc. odchudzających się Polaków w ostatnich pięciu latach podchodziło do diety między dwa a pięć razy, a co 10. nawet częściej. Jak podkreślają autorzy raportu, to, że wielu Polaków się odchudza, nie jest niczym niepokojącym, ale jest kilka czynników, które czynią kulturę dietetyczną toksyczną. Jednym z nich jest wczesny wiek rozpoczynania odchudzania, ale też negatywne skutki diet, również dla zdrowia psychicznego.

Edukacja

Polacy mało wiedzą o instytucji rodzicielstwa zastępczego. Dwie trzecie społeczeństwa nigdy nie spotkało się z tym pojęciem

Aż 64 proc. Polaków nigdy nie spotkało się z pojęciem rodzicielstwa zastępczego zawodowego – wynika z badania przeprowadzonego w marcu br. na zlecenie Fundacji Happy Kids. Najliczniejszą grupą, która nie zna tego pojęcia, stanowią respondenci między 18. a 22. rokiem życia. Co 10. badany nie wie, jaka jest różnica między rodzicem zastępczym a rodzicem adopcyjnym. Zdaniem ekspertów brak świadomości ma konsekwencje dla rozwoju instytucji pieczy zastępczej w Polsce.

Muzyka

Luna: Trochę podupadłam na zdrowiu i mój głos nie działa tak, jak bym chciała. Czuję się bezradna i bezsilna

Przed wyjazdem na Konkurs Eurowizji reprezentantka Polski nie ukrywa, że boryka się z problemami zdrowotnymi, a bezradność i zwątpienie mieszają się z nadzieją i chęcią pokonania swoich słabości. By jak najlepiej zadbać o swoje struny głosowe, na jakiś czas zrezygnowała z koncertów. Teraz robi wszystko, by jej głos wrócił do formy i by mogła godnie się zaprezentować na scenie w Malmö.