Przegląd mediów

kwiecień 2018

King Kong w klubie fitness?! – McFIT wkracza do Białegostoku!

2018-04-05  |  17:06
Przegląd mediów

King Kong w klubie fitness?! – McFIT wkracza do Białegostoku!

 

Afrykańskie maski na ścianach, olbrzymi goryl pośród lian, różowe poroża zwierząt, ozdobne kurtyny i obrazy – ta mieszanka rozmaitych stylów, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, to nie plan zdjęciowy filmu czy teatralna scenografia, lecz kolejna odsłona nowego studia fitness sieci McFIT! To niezwykłe miejsce na sportowej mapie Białegostoku, już od 5 kwietnia będzie dostępne przez 10 dni dla wszystkich chętnych, bez żadnych limitów, zupełnie za darmo!

 

Miłośnicy sportu, wśród których znaleźli się m.in.: Kamila Lićwinko, Gabriel Piotrowski i Tomasz Klimiuk, jako pierwsi mieli okazję przetestować nowy klub fitness, zlokalizowany przy ul. Bohaterów Monte Cassino 10 w Białymstoku.

 

W trakcie premierowej prezentacji nowego Studia McFIT, jego kierowniczka przedstawiła obecnym gościom różnorodne strefy fitness wraz z dostępnymi modułami treningowymi. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy traktuje sport zawodowo czy wyłącznie jako hobby. „Tajemnica atletycznej sylwetki tkwi w angażowaniu mięśni w możliwie wszechstronny sposób. W tym celu niezbędny jest klub fitness zapewniający różnorodne możliwości treningu. McFIT ma dosłownie wszystko, czego trzeba, by osiągnąć życiową formę – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn”, zaznacza Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT. „Dzięki ogromnej strefie Kardio, nowym zajęciom fitness na żywo, bogatej ofercie maszyn, wolnych ciężarów i przyrządów do treningu funkcjonalnego, a także naszemu programowi wirtualnych zajęć fitness CYBEROBICS® wprowadzamy nową jakość teraz także w Białymstoku. Jestem pewny, że oferta McFIT dodatkowo wzmocni i tak już spore zainteresowanie fitnessem w tym regionie.”

 

Z nowej siłowni na mapie miasta cieszy się m.in. halowa mistrzyni świata w skoku wzwyż, Kamila Lićwinko. „Jako zawodniczka KS Podlasie, niezmiernie cieszę się z nowego obiektu sportowego dostępnego w naszym regionie. Aktywny tryb życia ważny jest nie tylko dla zawodowców. Nowe studio McFIT bez wątpienia oferuje wiele urozmaiconych treningów, nie zaznamy w nim rutyny.”

 

Znane szerzej społeczności internetowej, Wanesa Sulik, zawodniczka bikini fitness oraz modelka i vlogerka Justyna Żak, były pod wrażeniem wielkości obiektu oraz licznych możliwości treningowych. Panie zgodnie przyznały, że sport to dla nich nie tylko relaks, ale również część pracy zawodowej. „Aktywność fizyczna, a zarazem dbanie o nienaganną prezencję, na stałe wpisane jest w nasze obowiązki zawodowe. Pomaga to redukować stres i poprawia samopoczucie, co znacznie ułatwia wypełnianie codziennych obowiązków. Posiadając tak liczne grono obserwujących chcemy, aby dbanie o zdrowie i aktywne spędzanie wolnego czasu było konsekwentnie promowane, szczególnie wśród młodych ludzi.” – komentowała Justyna.

 

Profesjonalny tancerz i finalista programu You Can Dance 3 Gabriel Piotrowski najlepiej czuł się w strefie treningu obwodowego The Cage. „Najlepszy trening dla mnie to ten najbardziej urozmaicony, doprowadzający moje ciało do granic możliwości, a zarazem odbywający się w luźnej atmosferze. Intensywnie pracuję nad poprawianiem siły, koordynacji i wytrzymałości. Trenuję od dziecka, więc na obecnym etapie, naprawdę doceniam różnorodność. W McFIT dostępne są liczne moduły treningowe, więc nie ma tu miejsca na nudę! Uwielbiam wspólny trening z przyjaciółmi, a w tym klubie nie brakuje wolnej przestrzeni.”

 

Dla kulturystów takich jak Dawid Czechowicz siłownia jest niemal drugim domem. „Założenia koncepcji HOME OF FITNESS sprawiają, że nie chce nam się opuszczać tego miejsca, nawet po skończonym treningu. Nie brakuje tu przestrzeni na odpoczynek, a także na miłe pogawędki z innymi klubowiczami. Delikatne oświetlenie oraz wystrój sprawiają, że czujemy się dosłownie jak w domu. Strefa wolnych ciężarów czy Maszyn nie zawiedzie nawet profesjonalistów - udostępniony sprzęt jest światowej klasy”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)

Informacje z dnia: 5 kwietnia

Muzyka

Maryla Rodowicz: nie czuję się legendą polskiej muzyki

Lubię ludzi i śmiech – twierdzi wokalistka. Jej zdaniem to właśnie optymizm i pogodna natura zdecydowały o jej sukcesie muzycznym. Uwielbiana przez kilka pokoleń Polaków gwiazda nie uważa się jednak za legendę rodzimej muzyki

 

Gwiazdy

Wojciech Gąssowski: Kiedyś było mnóstwo prywatek. Kto miał płyty, był królem

Piosenkarz już pod koniec lat osiemdziesiątych pytał „Gdzie się podziały tamte prywatki?”, a utwór grany był przez wszystkie stacje radiowe i przeszedł do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Dziś artysta podkreśla, że kultowe prywatki pozostały tylko we wspomnieniach tych, którzy w nich uczestniczyli. Z dużym sentymentem powraca myślami do czasów, kiedy w prywatnych, zazwyczaj niewielkich, mieszkaniach organizowało się kulturalne spotkania towarzyskie z pysznymi kanapkami i dyskretnie pitym winem. Najważniejszym punktem każdej prywatki była jednak dobra muzyka.

Farmacja

Standardy leczenia szpiczaka plazmocytowego w Polsce odbiegają od europejskich. W najgorszej sytuacji są pacjenci z zaawansowaną postacią choroby

Szpiczak plazmocytowy powoli staje się chorobą przewlekłą. Szansę na znacznie dłuższe życie, wolne od skutków ubocznych i powikłań, mają nawet pacjenci z nawrotową postacią choroby. W Polsce brakuje jednak dostępu do innowacyjnych leków stosowanych na świecie od III linii leczenia. Mimo zapowiedzi Ministerstwa Zdrowia do programów lekowych nie trafił pomalidomid, stanowiący podstawę leczenia nawrotowego szpiczaka

Muzyka

Sławek Uniatowski: Moja płyta ma swoją premierę 20 kwietnia i już jest numerem 1. w przedsprzedaży

Wokalista twierdzi, że jego debiutancki album „Metamorphosis” będzie wyjątkową pozycją na polskim rynku muzycznym. Przedpremierowe rokowania sprzedaży płyty są bardzo dobre, jednak artystka nie chce ulegać przedwczesnym emocjom i czeka na stan faktyczny. Ci, którzy mieli już okazję posłuchać nowych kompozycji, podkreślają, że są one niezwykle zmysłowe, z pięknymi melodiami, których nie da się zapomnieć i z mądrymi tekstami, za które poza wokalistą odpowiadają Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz i Michał Zabłocki