Przegląd mediów

kwiecień 2018

King Kong w klubie fitness?! – McFIT wkracza do Białegostoku!

2018-04-05  |  17:06
Przegląd mediów

King Kong w klubie fitness?! – McFIT wkracza do Białegostoku!

 

Afrykańskie maski na ścianach, olbrzymi goryl pośród lian, różowe poroża zwierząt, ozdobne kurtyny i obrazy – ta mieszanka rozmaitych stylów, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, to nie plan zdjęciowy filmu czy teatralna scenografia, lecz kolejna odsłona nowego studia fitness sieci McFIT! To niezwykłe miejsce na sportowej mapie Białegostoku, już od 5 kwietnia będzie dostępne przez 10 dni dla wszystkich chętnych, bez żadnych limitów, zupełnie za darmo!

 

Miłośnicy sportu, wśród których znaleźli się m.in.: Kamila Lićwinko, Gabriel Piotrowski i Tomasz Klimiuk, jako pierwsi mieli okazję przetestować nowy klub fitness, zlokalizowany przy ul. Bohaterów Monte Cassino 10 w Białymstoku.

 

W trakcie premierowej prezentacji nowego Studia McFIT, jego kierowniczka przedstawiła obecnym gościom różnorodne strefy fitness wraz z dostępnymi modułami treningowymi. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy traktuje sport zawodowo czy wyłącznie jako hobby. „Tajemnica atletycznej sylwetki tkwi w angażowaniu mięśni w możliwie wszechstronny sposób. W tym celu niezbędny jest klub fitness zapewniający różnorodne możliwości treningu. McFIT ma dosłownie wszystko, czego trzeba, by osiągnąć życiową formę – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn”, zaznacza Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT. „Dzięki ogromnej strefie Kardio, nowym zajęciom fitness na żywo, bogatej ofercie maszyn, wolnych ciężarów i przyrządów do treningu funkcjonalnego, a także naszemu programowi wirtualnych zajęć fitness CYBEROBICS® wprowadzamy nową jakość teraz także w Białymstoku. Jestem pewny, że oferta McFIT dodatkowo wzmocni i tak już spore zainteresowanie fitnessem w tym regionie.”

 

Z nowej siłowni na mapie miasta cieszy się m.in. halowa mistrzyni świata w skoku wzwyż, Kamila Lićwinko. „Jako zawodniczka KS Podlasie, niezmiernie cieszę się z nowego obiektu sportowego dostępnego w naszym regionie. Aktywny tryb życia ważny jest nie tylko dla zawodowców. Nowe studio McFIT bez wątpienia oferuje wiele urozmaiconych treningów, nie zaznamy w nim rutyny.”

 

Znane szerzej społeczności internetowej, Wanesa Sulik, zawodniczka bikini fitness oraz modelka i vlogerka Justyna Żak, były pod wrażeniem wielkości obiektu oraz licznych możliwości treningowych. Panie zgodnie przyznały, że sport to dla nich nie tylko relaks, ale również część pracy zawodowej. „Aktywność fizyczna, a zarazem dbanie o nienaganną prezencję, na stałe wpisane jest w nasze obowiązki zawodowe. Pomaga to redukować stres i poprawia samopoczucie, co znacznie ułatwia wypełnianie codziennych obowiązków. Posiadając tak liczne grono obserwujących chcemy, aby dbanie o zdrowie i aktywne spędzanie wolnego czasu było konsekwentnie promowane, szczególnie wśród młodych ludzi.” – komentowała Justyna.

 

Profesjonalny tancerz i finalista programu You Can Dance 3 Gabriel Piotrowski najlepiej czuł się w strefie treningu obwodowego The Cage. „Najlepszy trening dla mnie to ten najbardziej urozmaicony, doprowadzający moje ciało do granic możliwości, a zarazem odbywający się w luźnej atmosferze. Intensywnie pracuję nad poprawianiem siły, koordynacji i wytrzymałości. Trenuję od dziecka, więc na obecnym etapie, naprawdę doceniam różnorodność. W McFIT dostępne są liczne moduły treningowe, więc nie ma tu miejsca na nudę! Uwielbiam wspólny trening z przyjaciółmi, a w tym klubie nie brakuje wolnej przestrzeni.”

 

Dla kulturystów takich jak Dawid Czechowicz siłownia jest niemal drugim domem. „Założenia koncepcji HOME OF FITNESS sprawiają, że nie chce nam się opuszczać tego miejsca, nawet po skończonym treningu. Nie brakuje tu przestrzeni na odpoczynek, a także na miłe pogawędki z innymi klubowiczami. Delikatne oświetlenie oraz wystrój sprawiają, że czujemy się dosłownie jak w domu. Strefa wolnych ciężarów czy Maszyn nie zawiedzie nawet profesjonalistów - udostępniony sprzęt jest światowej klasy”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)

Informacje z dnia: 5 kwietnia

Film

Karolina Korwin-Piotrowska: Książka „Dziewczyny z Dubaju” jest unurzana w sensacji. Może z tego wyjść ciekawa historia filmowa

Dziennikarka zgadza się, że tzw. afera dubajska to bardzo filmowy temat, który może dobrze się sprawdzić na dużym ekranie. Nie zamierza też oceniać sposobu, w jaki Doda wydaje swoje pieniądze. Jej zdaniem wokalistka nieźle wypadła w filmie „Pitbull. Ostatni pies”, choć nie ma dużego talentu aktorskiego.

 

Seriale

Maciej Zakościelny: Wkręciłem się w świat lekarzy. Jestem wrażliwszy na ludzkie problemy ze zdrowiem

Do swojej partnerki zawsze mówię: doktor Zakościelny może pomóc – żartuje aktor. Dzięki roli lekarza w popularnym serialu odkrył, jak ciekawy jest świat medycyny i systemu opieki zdrowotnej – poznał jego jasne i ciemne strony. Artysta podkreśla, że w ten sposób kwestia zdrowia otaczających go ludzi stała mu się znacznie bliższa.

Problemy społeczne

Polacy nie chcą czekać na wizytę do lekarza. Większość płaci więc za świadczenia zdrowotne z własnej kieszeni

Starzejące się społeczeństwo, zbyt mała liczba lekarzy, niska efektywność i konieczność cyfryzacji – to tylko część z listy wyzwań, które stoją przed polską służbą zdrowia. – Powinniśmy dążyć do wzmocnieniu partnerstwa pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym. Największym beneficjentem takiej współpracy będą pacjenci – uważa Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED. Sektor prywatny jest skuteczniej zarządzany, bardziej innowacyjny, szybciej wprowadza nowoczesne technologie, np. z zakresu telemedycyny i przoduje w spersonalizowanej opiece medycznej.  

 

Moda

Anita Sokołowska: Moja szafa pęka w szwach. Oddaję ubrania, których nie noszę dłużej niż 2 lata

Aktorka chętnie dzieli się zawartością garderoby. Oddaje ubrania, których nie miała na sobie dłużej niż dwa lata, wierząc, że przekazuje tym samym dobrą energię nowym właścicielkom. Zakupy robi głównie w sklepach stacjonarnych, w ubraniach zamówionych online zazwyczaj wygląda bowiem gorzej niż prezentujące je modelki. Aktorka stara się nie inspirować sposobem ubierania innych kobiet, choć podoba jej się styl Cate Blanchett i nie wyklucza, że bezwiednie go naśladuje.