Przegląd mediów

kwiecień 2018

King Kong w klubie fitness?! – McFIT wkracza do Białegostoku!

2018-04-05  |  17:06
Przegląd mediów

King Kong w klubie fitness?! – McFIT wkracza do Białegostoku!

 

Afrykańskie maski na ścianach, olbrzymi goryl pośród lian, różowe poroża zwierząt, ozdobne kurtyny i obrazy – ta mieszanka rozmaitych stylów, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, to nie plan zdjęciowy filmu czy teatralna scenografia, lecz kolejna odsłona nowego studia fitness sieci McFIT! To niezwykłe miejsce na sportowej mapie Białegostoku, już od 5 kwietnia będzie dostępne przez 10 dni dla wszystkich chętnych, bez żadnych limitów, zupełnie za darmo!

 

Miłośnicy sportu, wśród których znaleźli się m.in.: Kamila Lićwinko, Gabriel Piotrowski i Tomasz Klimiuk, jako pierwsi mieli okazję przetestować nowy klub fitness, zlokalizowany przy ul. Bohaterów Monte Cassino 10 w Białymstoku.

 

W trakcie premierowej prezentacji nowego Studia McFIT, jego kierowniczka przedstawiła obecnym gościom różnorodne strefy fitness wraz z dostępnymi modułami treningowymi. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy traktuje sport zawodowo czy wyłącznie jako hobby. „Tajemnica atletycznej sylwetki tkwi w angażowaniu mięśni w możliwie wszechstronny sposób. W tym celu niezbędny jest klub fitness zapewniający różnorodne możliwości treningu. McFIT ma dosłownie wszystko, czego trzeba, by osiągnąć życiową formę – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn”, zaznacza Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT. „Dzięki ogromnej strefie Kardio, nowym zajęciom fitness na żywo, bogatej ofercie maszyn, wolnych ciężarów i przyrządów do treningu funkcjonalnego, a także naszemu programowi wirtualnych zajęć fitness CYBEROBICS® wprowadzamy nową jakość teraz także w Białymstoku. Jestem pewny, że oferta McFIT dodatkowo wzmocni i tak już spore zainteresowanie fitnessem w tym regionie.”

 

Z nowej siłowni na mapie miasta cieszy się m.in. halowa mistrzyni świata w skoku wzwyż, Kamila Lićwinko. „Jako zawodniczka KS Podlasie, niezmiernie cieszę się z nowego obiektu sportowego dostępnego w naszym regionie. Aktywny tryb życia ważny jest nie tylko dla zawodowców. Nowe studio McFIT bez wątpienia oferuje wiele urozmaiconych treningów, nie zaznamy w nim rutyny.”

 

Znane szerzej społeczności internetowej, Wanesa Sulik, zawodniczka bikini fitness oraz modelka i vlogerka Justyna Żak, były pod wrażeniem wielkości obiektu oraz licznych możliwości treningowych. Panie zgodnie przyznały, że sport to dla nich nie tylko relaks, ale również część pracy zawodowej. „Aktywność fizyczna, a zarazem dbanie o nienaganną prezencję, na stałe wpisane jest w nasze obowiązki zawodowe. Pomaga to redukować stres i poprawia samopoczucie, co znacznie ułatwia wypełnianie codziennych obowiązków. Posiadając tak liczne grono obserwujących chcemy, aby dbanie o zdrowie i aktywne spędzanie wolnego czasu było konsekwentnie promowane, szczególnie wśród młodych ludzi.” – komentowała Justyna.

 

Profesjonalny tancerz i finalista programu You Can Dance 3 Gabriel Piotrowski najlepiej czuł się w strefie treningu obwodowego The Cage. „Najlepszy trening dla mnie to ten najbardziej urozmaicony, doprowadzający moje ciało do granic możliwości, a zarazem odbywający się w luźnej atmosferze. Intensywnie pracuję nad poprawianiem siły, koordynacji i wytrzymałości. Trenuję od dziecka, więc na obecnym etapie, naprawdę doceniam różnorodność. W McFIT dostępne są liczne moduły treningowe, więc nie ma tu miejsca na nudę! Uwielbiam wspólny trening z przyjaciółmi, a w tym klubie nie brakuje wolnej przestrzeni.”

 

Dla kulturystów takich jak Dawid Czechowicz siłownia jest niemal drugim domem. „Założenia koncepcji HOME OF FITNESS sprawiają, że nie chce nam się opuszczać tego miejsca, nawet po skończonym treningu. Nie brakuje tu przestrzeni na odpoczynek, a także na miłe pogawędki z innymi klubowiczami. Delikatne oświetlenie oraz wystrój sprawiają, że czujemy się dosłownie jak w domu. Strefa wolnych ciężarów czy Maszyn nie zawiedzie nawet profesjonalistów - udostępniony sprzęt jest światowej klasy”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)

Informacje z dnia: 5 kwietnia

Gwiazdy

Tamara Arciuch: Praca aktora jest bardzo nieregularna. Kiedy mamy przerwę od zdjęć bardzo celebrujemy życie rodzinne

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Tworzą doskonały duet zarówno w domu, jak i w pracy. Obydwoje zgodnie podkreślają – największą wartością w ich życiu jest rodzina i poukładane życie osobiste. Aktorka zdradza, że największą przyjemność sprawiają jej te chwile, kiedy wreszcie mogą się zaszyć w swoim domu, parzyć razem herbatę albo gotować.

 

Seriale

Marcin Mroczek: Mimo osiemnastu lat w serialu „M jak Miłość” nie czuję się znudzony. Nie przyjeżdżamy tutaj do pracy jak do fabryki, każdy dzień jest inny

Aktor podkreśla, że praca na planie „M jak Miłość” jest fascynująca, ponieważ twórcy serialu wciąż zaskakują kreatywnością. Serialowy Piotr Zduński przyznaje, że każdy dzień zdjęciowy to nowe doświadczenie, wyzwanie i okazja do nauki. Specyfika zawodu, duża rotacja aktorska i reżyserska sprawia, że szybko trzeba się odnaleźć w nowych okolicznościach, dlatego praca ta sprawia mu tak dużo satysfakcji.

 
 

Zdrowie

83 proc. Polaków używa okularów przeciwsłonecznych niezapewniających właściwej ochrony. Najczęściej kupują je w drogeriach, supermarketach lub na bazarach

Eksperci alarmują, że noszenie przyciemnianych soczewek bez wysokiej jakości filtrów daje efekt przeciwny do zamierzonego. Do oczu dociera więcej szkodliwych promieni słonecznych, istotnie zwiększając ryzyko uszkodzenia wzroku. Choć 70 proc. Polaków używa okularów przeciwsłonecznych, to większość traktuje je przede wszystkim jako dodatek modowy. Ponad połowa przy zakupie kieruje się kształtem, kolorem czy wielkością, zapominając, że walory estetyczne są drugorzędne, a kluczowe jest ograniczenie szkodliwych dla naszych oczu czynników oraz poprawa bezpieczeństwa i jakości widzenia.

 

Teatr

Nowy spektakl plenerowy Teatru Polonia. W obsadzie Tomasz Ciachorowski i Janusz R. Nowicki

9 lipca odbyła się premiera nowego spektaklu Teatru Polonia „2 000 000 kroków”. Jest to opowieść o Lidce, która wyrusza z Polski do Bergamo, aby odnaleźć ukochaną mamę. W obsadzie znaleźli się Agnieszka Przepiórska, Tomasz Ciachorowski oraz Janusz R. Nowicki. Spektakl, przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, można oglądać na plenerowej scenie na warszawskim placu Konstytucji.