Przegląd mediów

marzec 2019

Szkolenie: Kompendium o posadzkach tekstylnych

2019-03-10  |  10:50
Przegląd mediów

Firma Buzil Polska producent profesjonalnej chemii do czyszczenia zaprasza do udziału w szkoleniu w siedzibie firmy we Wrocławiu. Szkolenie odbędzie się 22 marca 2019 roku, opłata za udział wynosi 98,28 zł brutto. W zamian jak zapewnia organizator otrzymacie materiały szkoleniowe – dokumentacje produktową, karty metodyczne, rekomendacje czyszczenia konkretnych materiałów, katalogi i ulotki oraz inne materiały marketingowe w wersji elektronicznej.

 

Szkolenie dotyczyć będzie posadzek tekstylnych i metod ich czyszczenia. Zapisy możliwe są poprzez formularz na stronie www.buzil.pl/serwis/szkolenia-i-seminaria.html lub piszcie na adres mailowy szkolenia@buzil.pl. Przed szkoleniem należy uiścić opłatę na wskazane konto bankowe przez organizatora jako gwarancje rezerwacji miejsca na szkolenie.

Szkolenie na temat posadzek tekstylnych rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie firmy Buzil Polska przy ul. Długosza 60 we Wrocławiu. Dla uczestników szkolenia przewidziano lunch o godzinie 13:00.

Technologie czyszczenia i pielęgnacji-posadzki tekstylne

Poniżej tematy, jakie zostaną poruszone na szkoleniu:

1. Podstawy chemiczne i materiałowe.
2. BHP i CLP w pracy z chemią profesjonalną.
3. Oferta produktowa 2017 oraz nowości.
4. Kompendium wiedzy o posadzkach tekstylnych.
5. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów wykładzin tekstylnych.
6. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów włókien syntetycznych oraz naturalnych.
7. Technologie czyszczenia i pielęgnacji metodami szamponowania, ekstrakcji, bonetowania.
8. Technologie z użyciem środków beztenzydowych.
9. Technologie czyszczenia i pielęgnacji nietypowych posadzek i materiałów wykończeniowych.

 

Ponadto firma Buzil Polska przygotowała dla uczestników pakiet próbek o wartości 200 zł.
Jeżeli nie będzie mogli uczestniczyć w najbliższym szkoleniu na temat posadzek tekstylnych nic straconego. Kolejne szkolenie na powyższy temat odbędzie się 25 października 2019 roku w siedzibie firmy Buzil Polska we Wrocławiu.Więcej informacji uzyskacie na stronie producenta www.buzil.pl

Nie czekajcie! Warto poszerzać swoją wiedzę lub po prostu ją uporządkować. Jeżeli sami nie macie czasu, oddelegujcie swojego pracownika. Na pewno osoba będąca na szkoleniu będzie nie będzie żałowała poświęconego czasu.


Więcej na www.branzaczystosci.pl - Największy Serwis Informacyjny Branży Czystości w Polsce

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 10 marca

Gwiazdy

Dorota Wellman o hejterach: Nie czytam czegoś, co jest wylaniem czyichś kompleksów. Nie interesuje mnie to

Dziennikarka przyznaje, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, ale za nic ma tego typu krytykę. Negatywne komentarze anonimowych osób nie są dla niej w żaden sposób konstruktywne, bo mają na celu tylko obrażanie i poniżanie. Uprzedzając ataki, w swojej najnowszej książce „I ty możesz być modelką” dziennikarka z góry zastrzegła, że poprzez tę publikację nie promuje otyłości.

Seriale

Danuta Stenka: kręcenie scen erotycznych nie należy do przyjemności

Wszystkie sytuacje, które w życiu sprawiają przyjemność, na planie filmowym są koszmarem  mówi gwiazda. Ma na myśli m.in. sceny erotyczne, których kręcenie zawsze wywołuje w niej napięcie nerwowe. Aktorka podkreśla jednak, że dyskomfort ten może zmniejszyć nastrojowe oświetlenie planu oraz umiejętności operatora.

Motoryzacja

Młodych kierowców gubi brawura i małe doświadczenie. Powodują najwięcej wypadków drogowych

Młodzi kierowcy w wieku 18–24 lata stanowią największą grupę zarówno sprawców, jak i ofiar wypadków drogowych. Tylko w Polsce w 2018 roku z 31,7 tys. wypadków ponad 5 tys. spowodowali właśnie młodzi kierowcy. Gubi ich szybka jazda i skłonność do brawury w połączeniu z brakiem doświadczenia oraz stosunkowo niewielkimi umiejętnościami. Niezbędną wiedzę mogą zdobyć na szkoleniach z zawodowymi kierowcami.

Motoryzacja

Rafał Jonkisz: W samochodach dla mnie najważniejsze są aspekty wizualne. Auto musi mieć jeszcze sportowy pazur

Model nie ukrywa, że jest estetą, dlatego dla niego najważniejszy jest niebanalny design samochodu. Najlepiej, by pojazd jednocześnie miał opływowe kształty, bogato wyposażone wnętrze i dużo koni mechanicznych pod maską. Jeśli chodzi o rodzaj nadwozia, to w grę wchodzi wersja sedan albo coupé.