Przegląd mediów

marzec 2019

Szkolenie: Kompendium o posadzkach tekstylnych

2019-03-10  |  10:50
Przegląd mediów

Firma Buzil Polska producent profesjonalnej chemii do czyszczenia zaprasza do udziału w szkoleniu w siedzibie firmy we Wrocławiu. Szkolenie odbędzie się 22 marca 2019 roku, opłata za udział wynosi 98,28 zł brutto. W zamian jak zapewnia organizator otrzymacie materiały szkoleniowe – dokumentacje produktową, karty metodyczne, rekomendacje czyszczenia konkretnych materiałów, katalogi i ulotki oraz inne materiały marketingowe w wersji elektronicznej.

 

Szkolenie dotyczyć będzie posadzek tekstylnych i metod ich czyszczenia. Zapisy możliwe są poprzez formularz na stronie www.buzil.pl/serwis/szkolenia-i-seminaria.html lub piszcie na adres mailowy szkolenia@buzil.pl. Przed szkoleniem należy uiścić opłatę na wskazane konto bankowe przez organizatora jako gwarancje rezerwacji miejsca na szkolenie.

Szkolenie na temat posadzek tekstylnych rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie firmy Buzil Polska przy ul. Długosza 60 we Wrocławiu. Dla uczestników szkolenia przewidziano lunch o godzinie 13:00.

Technologie czyszczenia i pielęgnacji-posadzki tekstylne

Poniżej tematy, jakie zostaną poruszone na szkoleniu:

1. Podstawy chemiczne i materiałowe.
2. BHP i CLP w pracy z chemią profesjonalną.
3. Oferta produktowa 2017 oraz nowości.
4. Kompendium wiedzy o posadzkach tekstylnych.
5. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów wykładzin tekstylnych.
6. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów włókien syntetycznych oraz naturalnych.
7. Technologie czyszczenia i pielęgnacji metodami szamponowania, ekstrakcji, bonetowania.
8. Technologie z użyciem środków beztenzydowych.
9. Technologie czyszczenia i pielęgnacji nietypowych posadzek i materiałów wykończeniowych.

 

Ponadto firma Buzil Polska przygotowała dla uczestników pakiet próbek o wartości 200 zł.
Jeżeli nie będzie mogli uczestniczyć w najbliższym szkoleniu na temat posadzek tekstylnych nic straconego. Kolejne szkolenie na powyższy temat odbędzie się 25 października 2019 roku w siedzibie firmy Buzil Polska we Wrocławiu.Więcej informacji uzyskacie na stronie producenta www.buzil.pl

Nie czekajcie! Warto poszerzać swoją wiedzę lub po prostu ją uporządkować. Jeżeli sami nie macie czasu, oddelegujcie swojego pracownika. Na pewno osoba będąca na szkoleniu będzie nie będzie żałowała poświęconego czasu.


Więcej na www.branzaczystosci.pl - Największy Serwis Informacyjny Branży Czystości w Polsce

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 10 marca

Zdrowie

Marcin Łopucki: Coraz mniej chodzimy i używamy naszych mięśni. Ważne, aby zachować higienę sportową

Czterokrotny mistrz świata w kulturystyce klasycznej od lat przywiązuje szczególną wagę do zdrowego stylu życia. Regularnie dba o formę, włącza do swojego menu zdrowe, nieprzetworzone produkty, celebruje posiłki z najbliższymi i podejmuje regularną aktywność fizyczną. Jego zdaniem najważniejsze jest znalezienie życiowej równowagi. Po męczącej pracy zawsze trzeba wygospodarować też czas na odpoczynek i nie powinien on polegać tylko na leżeniu na kanapie. Więcej pożytku przynosi bowiem sport.

Gwiazdy

Alżbeta Lenska: Mam dzieci, rodzinę, dom i dużo pracy. Doceniam to i wiem, że trzeba się cieszyć każdym dniem

Aktorka podkreśla, że jej satysfakcja zawodowa przekłada się na udane życie prywatne i odwrotnie – radość z czasu spędzanego razem z rodziną daje jej motywację i chęci do pracy. Aktorka dzieli swój czas pomiędzy wychowywanie dzieci, prowadzenie domu, spektakle teatralne i prace przy realizacji programu „Pozytywka. SuperMagazyn”. To właśnie ten projekt daje jej teraz najwięcej energii. 

Edukacja

Polityka zagraniczna mężczyznami stoi. Kobiety są w mniejszości, zwłaszcza na kierowniczych stanowiskach

Kobiety wciąż stanowią mniejszość wśród polityków, dyplomatów czy posłów do Parlamentu Europejskiego, których wybierać będziemy już za dwa miesiące. Dysproporcja płci widoczna jest zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych, ale także wśród wypowiadających się w mediach ekspertów ds. stosunków międzynarodowych. Pomóc mogłyby m.in. kwoty płci, edukacja i wsparcie instytucjonalne, które ułatwiłoby łączenie roli matki z obowiązkami zawodowymi – wynika z raportu Instytutu Spraw Publicznych.

 

Handel

Włoska kuchnia od lat króluje w polskim rankingu ulubionych zagranicznych kuchni. Włosi też coraz chętniej sięgają po polskie specjały

Mięsa, zupy i słodkie wypieki to dania kuchni polskiej, na które są gotowi skusić się Włosi. Polacy za to wciąż lubują się w pizzy, sałatce caprese czy makaronach i coraz częściej używają do ich przygotowania oryginalnych produktów sprowadzanych z Półwyspu Apenińskiego. Wymiana handlowa produktów spożywczych między Polską a Włochami rośnie.