Przegląd mediów

marzec 2019

Szkolenie: Kompendium o posadzkach tekstylnych

2019-03-10  |  10:50
Przegląd mediów

Firma Buzil Polska producent profesjonalnej chemii do czyszczenia zaprasza do udziału w szkoleniu w siedzibie firmy we Wrocławiu. Szkolenie odbędzie się 22 marca 2019 roku, opłata za udział wynosi 98,28 zł brutto. W zamian jak zapewnia organizator otrzymacie materiały szkoleniowe – dokumentacje produktową, karty metodyczne, rekomendacje czyszczenia konkretnych materiałów, katalogi i ulotki oraz inne materiały marketingowe w wersji elektronicznej.

 

Szkolenie dotyczyć będzie posadzek tekstylnych i metod ich czyszczenia. Zapisy możliwe są poprzez formularz na stronie www.buzil.pl/serwis/szkolenia-i-seminaria.html lub piszcie na adres mailowy szkolenia@buzil.pl. Przed szkoleniem należy uiścić opłatę na wskazane konto bankowe przez organizatora jako gwarancje rezerwacji miejsca na szkolenie.

Szkolenie na temat posadzek tekstylnych rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie firmy Buzil Polska przy ul. Długosza 60 we Wrocławiu. Dla uczestników szkolenia przewidziano lunch o godzinie 13:00.

Technologie czyszczenia i pielęgnacji-posadzki tekstylne

Poniżej tematy, jakie zostaną poruszone na szkoleniu:

1. Podstawy chemiczne i materiałowe.
2. BHP i CLP w pracy z chemią profesjonalną.
3. Oferta produktowa 2017 oraz nowości.
4. Kompendium wiedzy o posadzkach tekstylnych.
5. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów wykładzin tekstylnych.
6. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów włókien syntetycznych oraz naturalnych.
7. Technologie czyszczenia i pielęgnacji metodami szamponowania, ekstrakcji, bonetowania.
8. Technologie z użyciem środków beztenzydowych.
9. Technologie czyszczenia i pielęgnacji nietypowych posadzek i materiałów wykończeniowych.

 

Ponadto firma Buzil Polska przygotowała dla uczestników pakiet próbek o wartości 200 zł.
Jeżeli nie będzie mogli uczestniczyć w najbliższym szkoleniu na temat posadzek tekstylnych nic straconego. Kolejne szkolenie na powyższy temat odbędzie się 25 października 2019 roku w siedzibie firmy Buzil Polska we Wrocławiu.Więcej informacji uzyskacie na stronie producenta www.buzil.pl

Nie czekajcie! Warto poszerzać swoją wiedzę lub po prostu ją uporządkować. Jeżeli sami nie macie czasu, oddelegujcie swojego pracownika. Na pewno osoba będąca na szkoleniu będzie nie będzie żałowała poświęconego czasu.


Więcej na www.branzaczystosci.pl - Największy Serwis Informacyjny Branży Czystości w Polsce

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 10 marca

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Izabella Krzan: Prowadzenie „Pytania na śniadanie” zawsze było moim marzeniem. Natomiast jest mi trochę przykro, że w taki sposób się to wszystko potoczyło

Prezenterka nie ukrywa, że poprowadzenie pierwszego w jej karierze „Pytania na śniadanie” wiązało się z ogromnymi emocjami. O nominacji do tej roli dowiedziała się zaledwie kilkanaście godzin przed programem. I choć na początku pojawiły się wątpliwości, czy poradzi sobie z tym wzywaniem, to po chwili namysłu uznała, że warto iść za ciosem. Miała za sobą nieprzespaną noc i czuła się mocno zestresowana, jednak na wizji poradziła sobie doskonale. Jak podkreśla, jest też bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie Tomaszowi Kammelowi, natomiast Marzenie Rogalskiej kibicuje w dalszej karierze zawodowej.

Zdrowie

Tadeusz Drozda: System szczepień jest organizowany na chybcika. Urzędnicy kombinują, co zrobić, żeby wszystko skomplikować

Temat szczepienia przeciwko wirusowi COVID-19 nadal wywołuje spore kontrowersje. Osoby, które chcą się zaszczepić, najczęściej muszą czekać w bardzo długich kolejkach. Tadeusz Drozda tłumaczy, że gdy chciał się zarejestrować, wielokrotnie słyszał informacje o braku wolnych terminów w poszczególnych województwach. Chociaż satyrykowi udało się zaszczepić, to było to trudne logistycznie.

Transport

W czasie pandemii Polacy zaczęli korzystać z carsharingu na dłuższe dystanse. Na krótkoterminowy wynajem aut stawia też coraz więcej firm

W czasie kolejnych lockdownów mobilność Polaków była mniejsza, ale z drugiej strony własny samochód stał się jedynym pewnym i bezpiecznym środkiem transportu. Za zmianami wynikającymi z obostrzeń pandemicznych szybko nadążyły też firmy carsharingowe, które wprowadziły do oferty usługę dezynfekcji pojazdu, tak żeby ich użytkowanie było bezpieczne dla zdrowia. Po chwilowym zahamowaniu popytu w ubiegłym roku w kolejnych miesiącach klienci chętniej sięgali po auta na minuty. I to nie tylko na krótkich dystansach, lecz również na dłuższe podróże. – Musieliśmy rozszerzyć naszą ofertę o pakiety dobowe czy tygodniowe i weszliśmy do 100 kolejnych miast – mówi Maciej Panek z PANEK Carsharing. Wynajem aut na minuty – zamiast własnej floty – rozważa też coraz więcej firm.

Problemy społeczne

Efektem pandemii może być fala samobójstw wśród nastolatków. Prawie 40 proc. zmaga się z objawami depresji, a co piąty z nich ma myśli samobójcze

Polska jeszcze przed pandemią COVID-19 była w niechlubnej czołówce państw z najwyższym odsetkiem samobójstw wśród dzieci i młodzieży. W 2019 roku w grupie wiekowej 13–18 lat odnotowano blisko tysiąc prób samobójczych. W ubiegłym roku było ich nieco mniej, ale specjaliści od zdrowia psychicznego obawiają się, że długotrwałym skutkiem pandemii może być fala samobójstw wśród nastolatków. – W grupie nastolatków z objawami depresji, potrzebującej natychmiastowej pomocy psychologa i psychiatry, ok. 18 proc. zmaga się z myślami samobójczymi – alarmuje psycholog dr Beata Rajba. – Nie oznacza to, że te nastolatki popełnią samobójstwo, ale że są w grupie wysokiego ryzyka i potrzebują natychmiastowej pomocy – dodaje.