Komunikaty PR

Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker

2019-08-08  |  09:00
Biuro prasowe

Do portfolio produktów marki Hama dołączył zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion,  wyposażony w technologię podwójnych głośników Dual Speaker, cyfrowe przetwarzanie dźwięku oraz zintegrowanego pilota oferującego kilka funkcjonalności. Wszystko to, by zachować jakość i czystość dźwięku, bez względu na hałasy dobiegające z zewnątrz.

Dźwięk na najwyższym poziomie

Słuchawki dokanałowe Pure Passion zostały wyposażone w specjalną technologię Dual Speaker, która zakłada umieszczenie dwóch głośników z każdej strony urządzenia (1x 6 mm + 1x 10 mm), a także w cyfrowe przetwarzanie dźwięku CVC5.0 Dual. Dzięki temu można cieszyć się wyjątkowo czystym dźwiękiem zarówno wtedy, kiedy słucha się muzyki czy rozmawia przez telefon, bez rozpraszającego hałasu dochodzącego z otoczenia.

Pilotuj swoją muzykę i rozmowy

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion został zintegrowany z pilotem do zdalnego sterowania, który umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, aktywację wyboru języka oraz indywidualne sterowanie odtwarzaniem muzyki. Wbudowana regulacja głośności umożliwia wygodne dopasowanie siły głosu, a mikrofon pozwala na łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych.

Lekkość i wytrzymałość w dobrej cenie

Maksymalny czas działania zestawu słuchawkowego to 200 godzin na jednym ładowaniu, natomiast maksymalny czas rozmowy to 6 godzin, z kolei samo ładowanie trwa 2 godziny. Waga słuchawek to zaledwie 15 gramów, a zasięg emisji ich sygnału wynosi 10 metrów.

Obudowa słuchawek została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego metalu. Silikonowe wkładki dołączone do zestawu dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować je do swoich potrzeb, zapewniając idealne przyleganie słuchawek do uszu. Produkt dostępny jest w czarnym kolorze.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion dostępny jest w cenie 159 zł u partnerów handlowych marki Hama.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://pl.hama.com/001840300000/hama-s-uchawki-dokana-owe-bluetooth-pure-passion

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Zarządzaj swoim domem z inteligetną wtyczką Tenda SP3 Biuro prasowe
2019-09-16 | 01:00

Zarządzaj swoim domem z inteligetną wtyczką Tenda SP3

Zarządzanie przez aplikację Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w domu, czy przebywasz na wakacjach, aplikacja Beli zapewnia pełny dostęp do sieci domowej i zarządzania
IT i technologie IFA2019 - Co nowego w świecie elektroniki
2019-09-13 | 15:36

IFA2019 - Co nowego w świecie elektroniki

Coraz większa liczba producentów elektroniki decyduje się na organizację własnych „ekskluzywnych wydarzeń”. To sprawia, że coraz rzadziej na targach elektroniki widzimy
IT i technologie Jabra ujawnia tajemnice dotyczące konstrukcji Elite 75t
2019-09-12 | 08:00

Jabra ujawnia tajemnice dotyczące konstrukcji Elite 75t

Jabra wykorzystała swoje 150-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii dźwięku, aby zminiaturyzować  Elite 75t i zapewnić lepsze, wygodniejsze dopasowanie niż oferował ich

Gwiazdy

Maciej Dowbor: W wyniku pewnych zbiegów okoliczności stałem się człowiekiem estrady. Ale nie rezygnuję z dziennikarstwa

Gospodarz „Twoja twarz brzmi znajomo” nie chce ograniczać się do prowadzenia programów rozrywkowych. Podkreśla, że z wykształcenia jest dziennikarzem i wciąż żywi ambicje związane z tym zawodem. Obecnie realizuje je w programie „SuperLudzie”, którego bohaterami są osoby niepełnosprawne, przełamujące stereotypy i bariery.

Muzyka

Margaret: Jako jurorka jestem bardzo wyrozumiała. Nam też często nie wychodzi i nie jest to koniec świata

Wokalistka podkreśla, że chce jak najlepiej wykorzystać szansę pokierowania swoją drużyną wokalną w „The Voice of Poland”. Chwali swoich podopiecznych i docenia to, że są nastawieni na rozwój i szlifowanie umiejętności wokalnych. Jej zdaniem, dzięki takim programom można odkryć wiele muzycznych perełek. Żałuje też, że regulamin formatu nie pozwolił, by do drugiego etapu można było zakwalifikować znacznie więcej osób.

 

Robotyka i SI

Przyszłość kardiochirurgii to roboty wykonujące operacje. Medycyna czeka też na urządzenia ograniczające komplikacje w trakcie i po zabiegach

W ciągu ostatnich lat tylko kilka innowacyjnych urządzeń kardiochirurgicznych trafiło na sale operacyjne. Większość z nich pojawia się na rynku po kilku lub nawet kilkunastu latach ze względu na długi proces certyfikacji, obejmujący m.in. szereg badań klinicznych. Przyszłością kardiochirurgii są zdalne operacje wykonywane przez roboty, jednak do tej pory ich obsługą zajmuje się jedynie kilkunastu lekarzy na całym świecie.

Gwiazdy

Katarzyna Vu Manh: Bycie pogodynką to nie lada wyzwanie. Siedzę w książkach do geografii jak licealistka

Tancerka została prezenterką pogody i jeszcze we wrześniu ma zadebiutować na antenie Telewizji Polskiej. Twierdzi, że nowa rola jest dla niej dużym wyzwaniem, głównie ze względu na wiedzę, którą musi opanować. Gwiazda na dłużej dołączy też do obsady serialu „Policjantki i policjanci”.