Komunikaty PR

Masza i Niedźwiedź odwiedzą Wrocław

2019-03-19  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Dzieci w Polsce po raz pierwszy miały okazję obejrzeć w telewizji Maszę i Niedźwiedzia w 2014 roku. Od tego czasu pokazano już blisko 100 odcinków polskiej wersji tej pogodnej i pełnej humoru rosyjskiej bajki - Masza to pełna energii, kreatywna i bardzo samodzielna dziewczynka, a Niedźwiedź kiedyś zabawiał publiczność w cyrku. Jednak tej dwójki raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Teraz można poznać ich osobiście. Okazja nadarzy się już 23 marca w Magnolia Park we Wrocławiu. – Na najmłodszych, którzy uwielbiają Maszę i Niedźwiedzia, czeka zabawa, warsztaty, edukacja i konkursy – zapowiada Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR w Magnolia Park. – Odwiedziny tej wesołej parze będzie można złożyć w domku Niedźwiedzia, przed którym czekać będzie podwórko pełne atrakcji. Jakby to ujął sam Niedźwiedź: będzie miodzio zabawa! – zachęca.

 

Podczas sobotniego wydarzenia na dzieci czeka sporo atrakcji: łapanie kolorowych motylków na łące, pielęgnacja przydomowego ogródka, degustacja herbaty z samowara i nauka cyrkowych sztuczek tygrysa. To jeszcze nie wszystko. Wspólne zdjęcie? Masza i Niedźwiedź na pewno nikomu nie odmówią. Trzeba tylko złapać ich w godzinach od 12.00 do 18.00, bo później wracają do swojego bajkowego świata. – Serdecznie zapraszamy całe rodziny. To będzie wesoły dzień pełen figli i przygód w towarzystwie ulubionych postaci z bajek. Poprzednie spotkania z dziecięcymi bohaterami cieszyły się bardzo dużym powodzeniem – podkreśla Marta Kocik.

 

Magnolia Park odwiedzał już m.in. Strażak Sam, Świnka Peppa i George, Grinch z Minionkami i wesołe samoloty znane z bajki „Super Wings”. W lutym dzieci bawiły się i uczyły podczas wydarzenia Halo Madagaskar, któremu towarzyszyła loteria z wycieczką do wygrania. Dużą popularnością cieszyła się również wystawa klocków i bohaterów ze świata Playmobil oraz wydarzenia „Eko z klasą”, „Zostań Superbohaterem”, czy ogólnopolskie zawody sportowe. Ponadto w galerii znajdują się sklepy z zabawkami i ubraniami dla maluchów, takie jak Smyk, Playmobil, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest także sala zabaw Labibu oraz centrum aktywności Siemacha dla dzieci i młodzieży. W ubiegłorocznym rankingu najbardziej przyjaznych galerii dzieciom, Magnolia Park zajęła pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku. W tym samym dniu (23 marca, w godz. 10.00 – 20.00) w Magnolia Park odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego, organizowana przez fundację DKMS. Rejestracja przebiegnie także dzień wcześniej (22 marca, w godz. 12.00 – 20.00).

 

Masza i Niedźwiedź

23 marca 2019 r., godz. 12.00-18.00

Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58

Wstęp wolny - zapraszamy!

https://www.magnoliapark.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko LITTLE STEPS® 2. Nowe mleko następne dla zdrowego rozwoju dziecka Biuro prasowe
2019-07-18 | 13:00

LITTLE STEPS® 2. Nowe mleko następne dla zdrowego rozwoju dziecka

Dziecko jest jak cudowna roślinka, o którą rodzice codziennie się troszczą. Początkowo malutkie i delikatne, ciągle się zmienia, a któregoś dnia w pełni rozkwitnie. Wszystko
Dziecko Odkryj sposób mam na mniam!
2019-07-18 | 12:30

Odkryj sposób mam na mniam!

Etap rozszerzania diety jest ważnym momentem w życiu każdego malucha, który wkracza do świata różnorodnych smaków. Dzięki urozmaiconemu menu łatwiej zapewnić dziecku
Dziecko Kierunek – Paryż! Port Łódź Junior zaprasza do zabawy!
2019-07-17 | 14:00

Kierunek – Paryż! Port Łódź Junior zaprasza do zabawy!

Tego w sali zabaw Portu Łódź jeszcze nie było!  Na najbliższe dni animatorki „Juniora” zaplanowały dla wszystkich maluchów nie lada atrakcję – pełną

Kalendarium

Uroda

Katarzyna Bujakiewicz: Na co dzień chodzę bez makijażu. Na ściankę tak zupełnie naturalnie nie odważyłabym się wyjść

Aktorka preferuje naturalny wygląd, bez makijażu. Na co dzień rezygnuje więc z kosmetyków kolorowych na rzecz tych, które pielęgnują skórę, jak np. Hyaluronic Aloe Jelly. Na pełny make-up aktorka stawia tylko przy okazji dużych wyjść, ponieważ w świetle jupiterów widać każdą niedoskonałość, a takie wpadki są szeroko komentowane w mediach. Co prawda, ona sama ma duży dystans do swojego wyglądu, ale dobrze wie, jak takie negatywne opinie przeżywają jej młodsze koleżanki.

Muzyka

Shaggy: Czuję niesamowitą więź z Polską. Bardzo się cieszę, że Polacy nadal chcą mnie słuchać

Lubię Polskę za wódkę, gulasz i tutejszą publiczność – mówi wokalista. Podkreśla, że zawsze cieszy go perspektywa grania dla polskiej publiczności, która odwdzięcza mu się niesamowitą energią podczas koncertów na żywo. Z przyjemnością dostrzega też efekty transformacji, jaką Polska przeszła na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Praca

Polki spędzają z dziećmi najwyżej rok po porodzie. O powrocie do pracy decydują głównie względy ekonomiczne

Wyłącznie opiece nad dzieckiem Polki chciałyby się poświęcić przez pierwsze trzy lata jego życia. Zdecydowana większość młodych mam już po rocznym urlopie macierzyńskim wraca jednak do pracy. Kierują się zarówno względami ekonomicznymi, jak i chęcią samorozwoju. Udanemu łączeniu życia zawodowego z rodzinnym sprzyjają benefity ze strony pracodawców, m.in. elastyczny czas pracy, możliwość wykonywania niektórych obowiązków zdalnie oraz punktualnego wychodzenia z biura.

Film

Mateusz Banasiuk: Rola w „Furiozie” to dla mnie spełnienie marzeń. Ten film to czysta adrenalina

„Furioza” ma być pierwszym polskim filmem o świecie kiboli i chuliganów. Zdaniem Mateusza Banasiuka jest to spektakularne kino, które ma szanse zachwycić polskich widzów. Podkreśla, że praca na planie jest wymagająca i angażująca, rola lekarza związanego ze środowiskiem ultrasów jest jednak spełnieniem jego aktorskich marzeń.