Komunikaty PR

Prestige Męski z Białostocką Kartą Dużej Rodziny

2014-09-18  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Janusz Mroczkowski
Opublikowani Creative Communication Advisors

Modrzewiowa 9/3
15-238 Białystok
janusz|opublikowani.pl| |janusz|opublikowani.pl
501035853
www.opublikowani.pl

Białostocka Karta Dużej Rodziny to działający od września ubiegłego roku program, który ma sprawić, iż stolica województwa podlaskiego stanie miastem w jeszcze większym stopniu przyjaznym rodzinom. Niedawno do grona firm oferujących ulgi w ramach BKDR dołączył sklep odzieżowy Prestige Męski.

Każdy posiadacz Białostockiej Karty Dużej Rodziny, który zdecyduje się dokonać zakupów w sklepie firmowym Prestige przy ul. Zwycięstwa 26, może liczyć na 10% upustu od standardowej ceny.

- Co ciekawe, ten stały rabat w naszym wypadku obejmuje cały asortyment, czyli koszule, garnitury, spodnie, krawaty, paski i inne dodatki – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski, właściciel sklepu.

Wbrew pozorom oferta ta nie skupia się wyłącznie na dorosłych mieszkańcach regionu. Po produkty firmy od dawna chętnie sięgają bowiem także młodsi białostoczanie - Prestige Męski często ubiera więc osoby przygotowujące się do pierwszego w życiu wydarzenia wymagającego nieco bardziej eleganckiego stroju: egzaminu gimnazjalnego, studniówki czy matury.

Białostocka Karta Dużej Rodziny jest programem skierowanym do dużych rodzin – wychowujących co najmniej troje dzieci w wieku do 18 lat (do 26 lat, o ile dzieci uczą się lub studiują), zameldowanych i zamieszkałych w Białymstoku oraz prowadzących wspólne gospodarstwo domowe.

Posiadacze Karty, obok ulg i upustów oferowanych przez partnerów programu (sklepy, restauracje czy hotele) mogą też liczyć na zniżki przy zakupie biletów okresowych Białostockiej Komunikacji Miejskiej, niższe ceny za miejskie przedszkola i żłobki oraz tańszy wstęp do miejskich obiektów sportowych czy instytucji kultury.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda MODOWE PREMIERY MIESIĄCA: SUSAN SWIMWEAR I V SHOWROOM Biuro prasowe
2019-12-10 | 15:23

MODOWE PREMIERY MIESIĄCA: SUSAN SWIMWEAR I V SHOWROOM

V Showroom – nowe wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy już otwarte! 6 grudnia odbyła się uroczysta inauguracja showroomu połączona z premierą marki ekskluzywnych
Moda Stylizacje na wyjątkowe okazje w sezonie zimowym – jaką stylizację wybrać?
2019-12-09 | 16:40

Stylizacje na wyjątkowe okazje w sezonie zimowym – jaką stylizację wybrać?

Jak przygotować swoją garderobę do wszystkich tych okazji, tak aby w przeddzień nie szukać kreacji, przemierzając sklepy na chybił – trafił? Stylistka Kalina Kaczmarek, ekspert marki
Moda WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA UŁATWIA ZAKUPY
2019-12-09 | 15:40

WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA UŁATWIA ZAKUPY

  Szybko, łatwo i wygodnie – wirtualne zakupy zyskują coraz większą popularność zastępując tradycyjne zakupu. Nieograniczony dostęp do produktów, personalizacja

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Hanna Lis: Jem coraz mniej mięsa. Ale nie ukrywam, że mam ogromną słabość do hamburgerów

Chociaż Hanna Lis nie jest wegetarianką, coraz rzadziej sięga po mięso. Dziennikarka przyznaje, że potrawą, którą lubi wyjątkowo, i z której najtrudniej jej zrezygnować, jest hamburger. Jego smak budzi w niej wspomnienie dzieciństwa, które spędziła w Szwecji. Hanna Lis uważa również, że bardzo trudno jest zastąpić hamburgera bezmięsnymi substytutami.

Gwiazdy

Olga Buława (Miss Polski 2018): Starałam się przełamywać stereotyp bycia perfekcyjną. Nie budzę się w pełnym makijażu i ze zrobionymi włosami

Tytuł Miss Polski Olga Buława zdobyła już prawie rok temu. Dzięki wygranej w konkursie udało się jej wziąć udział w wielu ciekawych projektach, a także wykazać pomocą podczas zbiórek i akcji charytatywnych. Dziewczyna przyznaje, że na początku korona wywołała w niej poczucie presji. Z perspektywy czasu uważa jednak, że nieustanne dążenie do perfekcji nie jest niczym dobrym. Twierdzi, że aby normalnie funkcjonować, należy odpuścić i po prostu być sobą.

Gwiazdy

Święty Mikołaj: Najwięcej listów pochodzi z Polski. Dzieci proszą w nich często o dobrą atmosferę w domu i szkole

W tym roku Święty Mikołaj przyjechał z dalekiej Laponii do Zabrza na zaproszenie Poczty Polskiej. Ujawnił, o co najczęściej proszą dzieci w listach, które do niego wysyłają. Okazało się, że najmłodsi bardzo często pragną po prostu miłości, spokoju czy rodzinnej atmosfery. Nie zawsze marzą o drogich ubraniach lub najnowszych zabawkach. Mikołaj dodał, że tym razem, podobnie jak w poprzednich latach, duża ilość specjalnie przygotowanych paczek dotrze do Polski, by sprawić radość wyczekującym dzieciom.

 

CES Las Vegas 2020

Gry i rozrywka

Producenci gadżetów erotycznych sięgają po sztuczną inteligencje i VR. Nowe technologie mają zwiększyć odczuwanie przyjemności

Zabawki erotyczne są coraz bardziej inteligentne. Na rynku są dostępne wibratory, które rejestrują ruchy dna miednicy i badają poziom podniecenia. Regulowane pierścienie do noszenia na prezerwatywach mierzą wydajność seksualną, wykrywają różne pozycje i liczą kalorie. Można też znaleźć urządzenia zsynchronizowane z wrażeniami VR z filmów pornograficznych. Crescendo to z kolei pierwszy na świecie wibrator sterowany za pomocą aplikacji mobilnej, który wygina się i dostosowuje do każdego kształtu ciała.