Uprzejmie informujemy, że zmianie uległy kategorie w serwisie Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Komunikaty PR

EKOCUDA PRZYCIĄGNĘŁY TŁUMY!

2019-04-16  |  15:00
Biuro prasowe

Tegoroczna frekwencja potwierdziła, że styl życia eko wciąż zyskuje na popularności i coraz więcej osób chce dbać nie tylko o siebie, ale również o środowisko. Co sprawia, że Ekocuda wyróżniają się na tle innych wydarzeń? Możliwość rozmowy z producentami, dostęp do premierowych produktów, a także inspirujące warsztaty i wykłady – dzięki temu mieszkańcy Poznania pokochali Ekocuda!

Przemyślane wybory to świadome życie. Coraz więcej osób chce wiedzieć, jakie substancje nakłada na swoją skórę, stąd poszukują produktów, które powstały z naturalnych składników. Szeroka gama prezentowanych na Ekocudach marek to niecodzienna okazja, by przetestować, powąchać i wybrać coś dla siebie, zarówno do pielęgnacji ciała, jak i do makijażu. Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo szybko, dzięki temu podczas każdej z edycji targów znane marki prezentują swoje nowości, uczestnicy mogą także poznać debiutujące na rynku firmy. Dzięki tej różnorodności nie tylko miłośnicy eko mogą znaleźć coś dla siebie, lecz także osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie ekokosmetyków.

– Pomimo że Ekocuda mają już 3 lata i za nami 11 odsłon w trzech miastach, to każde wydarzenie jest dla całego naszego zespołu dużym wyzwaniem. Stawiamy na jakość, wysoki poziom organizacji, by zarówno uczestnicy, jak i wystawcy byli zadowoleni. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Największym dowodem uznania naszej pracy są wystawcy, którzy są z nami od pierwszej edycji, a także uczestnicy regularnie odwiedzający targi. Rosnący rynek kosmetyków naturalnych, wzrost potrzeby łączenia klientów z producentami w całej Polsce skłonił mnie do tego, by jesienią do grona miast, w których już jesteśmy – dołączył kolejny punkt na mapie. Niebawem oficjalnie ogłosimy czwarte miasto, póki co regenerujemy siły po bardzo udanej, wiosennej edycji.

Choć targi dobiegły już końca, odwiedzający mieli szansę zdobyć wiedzę, która zostanie z nimi na dłużej i przyczyni się do polepszenia ich stanu zdrowia oraz samopoczucia. Sponsorem tegorocznej edycji w Poznaniu była firma Pixie Cosmetics, która ściśle współpracuje z akademiami wizażu z całej Polski.

Targi w Poznaniu kończyły wiosenną edycję Ekocudów, które odbyły się wcześniej w Gdańsku i Warszawie. W sumie – w trzech miastach – udział wzięło ponad 41,5 tys. osób!


PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, Gazeta Wyborcza Poznań, Codzienny Poznań, Lepszy Poznań, TVP Poznań, Nasz głos poznański, Sukces po poznańsku, Dobre Zielsko, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl,  
joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, Naturalnie!, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Women’s Health, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, My Company Polska, My Mamy, V mag, Naturalnie z pudełka, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, magazyn Harmonia, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów.

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom 
www.instagram.com/ekocuda 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Wielki błękit, czyli o makijażu na letni wieczór Biuro prasowe
2019-08-19 | 21:00

Wielki błękit, czyli o makijażu na letni wieczór

Latem w ciągu dnia powieki zdobią delikatne odcienie brzoskwini i różu, wieczorem zaś pierwsze skrzypce grają chłodniejsze, graficzne tony. Przywodzący na myśl głębię oceanu
Uroda Z letniego niezbędnika – suchy olejek do ciała
2019-08-19 | 11:00

Z letniego niezbędnika – suchy olejek do ciała

Pozostawia skórę głęboko nawilżoną, pięknie pachnącą, w odcieniu złota – powodów, dla których uwielbiamy suchy olejek do ciała, jest wiele. Jakie jeszcze
Uroda GALENIC AQUA INFINI WODNY ŻEL ODŚWIEŻAJĄCY DO PIELĘGNACJI SKÓRY
2019-08-13 | 01:00

GALENIC AQUA INFINI WODNY ŻEL ODŚWIEŻAJĄCY DO PIELĘGNACJI SKÓRY

Niestrudzony w poszukiwaniu perfekcji w obszarze pielęgnacji skóry, twórca formuł Galenic postawił sobie za cel opracowanie nowej, wyjątkowej formuły w kolekcji nawilżającej

Kalendarium

Media

Robert Janowski: Gratuluję Rafałowi Brzozowskiemu przejścia do „Jaka to melodia?”. Zawsze tego chciał i dopiął swego

Rafał Brzozowski został nowym gospodarzem teleturnieju „Jaka to melodia?”. Robert Janowski życzy młodszemu koledze, by dobrze bawił się programem, w którym od dawna chciał się znaleźć. Sam koncentruje się na swoim nowym teleturnieju, który we wrześniu zadebiutuje na antenie TV Puls. Myśli także o programie niezwiązanym z muzyką, w którym mógłby łączyć ludzi rozdzielonych przez los lub konflikty.

Motoryzacja

Aleksandra Szwed: Uwielbiam jazdę samochodem. Mój rekord to 40 tys. kilometrów w miesiąc

Aktorka pewnie czuje się za kierownicą i jazda samochodem sprawia jej dużą przyjemność. Lubi długie dystanse, a taka podróż jest dla niej najlepszą formą relaksu. Choć w kwestii naprawy samochodu jest jeszcze laikiem, to cały czas stara się zdobywać nowe umiejętności. Tak jest m.in. na planie nowego serialu TV 4 „Miłość na zakręcie”.

 

Ochrona środowiska

Lasy umierają z powodu suszy. Drzewa są atakowane przez korniki i rośnie ryzyko pożarowe

Obecny rok nie wypada źle pod względem liczby pożarów w lasach. Problemem są jednak susza i ekstremalnie wysokie temperatury, słabo znoszone przez starsze drzewostany – oceniają leśnicy. Apelują przy tym, żeby podczas przebywania w lasach zachować ostrożność, a wszystkie zagrożenia zgłaszać pod numer alarmowy 112. Za 90 proc. pożarów lasów odpowiada właśnie ludzka nieostrożność albo umyślne podpalenia. Odbudowa ekosystemu po pożarze trwa nawet kilkadziesiąt lat.

Muzyka

Sasha Strunin: Gary Guthman pomógł mi zostawić moją przeszłość muzyczną i pokazać odbiorcom zupełnie inne oblicze artystyczne

Wokalistka bardzo ceni sobie współpracę z Garym Guthmanem i cieszy się, że poznała go na takim etapie życia, kiedy na swojej artystycznej drodze potrzebowała konkretnych muzycznych wskazówek, motywacji do działania i podjęcia określonych decyzji. Ich pierwsza wspólna płyta „Woman in Black” była utrzymana w klimacie jazz noir. To muzyczna opowieść o przemianie młodziutkiej dziewczyny w świadomą kobietę i dojrzałą artystkę. Z kolei inspiracją do kolejnego krążka pt. „Autoportrety” były teksty Mirona Białoszewskiego.