Komunikaty PR

Oszczędzaj czas i pieniądze!

2019-07-11  |  16:45
Biuro prasowe
Kontakt
KAROLINA SIUDYŁA
MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS

WAŁ MIEDZESZYŃSKI 608a
03-988 WARSZAWA
karolina|magnifico.com.pl| |karolina|magnifico.com.pl
609776612
www.magnifico.com.pl
Do pobrania suszarki ( 14.68 MB )

W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego zrezygnować? W końcu możemy je spędzić w gronie najbliższych lub przeznaczyć tylko dla siebie! A jeśli oszczędność czasu może jednocześnie wiązać się z mniejszym zużyciem energii? Lubimy proste rozwiązania, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale także pozytywnie wpływają na środowisko. Firma Remington wspiera wartości wyznawane w naszych domach i wprowadza na rynek urządzenia, które skutecznie wpasowują się w obecne standardy promujące oszczędność czasu, energii, a także dbałość o otaczający nas świat.

Każdy moment jest idealny, by w prostych gestach przyczynić się do polepszenia naszego dnia. Nadchodzące lato jest idealnym momentem, aby wprowadzić kilka prostych sposobów, które nam w tym pomogą. Znajdź chwilę dla siebie i zastanów się co może wywołać uśmiech na twojej twarzy. Być może będzie to dodatkowe pięć minut rano, kiedy śpieszysz się na spotkanie? Albo miłe zaskoczenie w postaci niższych rachunków? Nawet najmniejsze czyny wykonywane regularnie w przyszłości mogą przynosić duże rezultaty!

Gorące, letnie dni przyczyniają się do zużywania znacznie większej ilości wody, ale z drugiej strony dają nam możliwość, aby w prostych krokach skupić się na oszczędzaniu energii elektrycznej. Jednym z nich jest ograniczenie suszenia włosów. To nie tylko świetny sposób na ich regenerację, ale również niemarnotrawienie prądu. A co w sytuacji, kiedy brakuje nam czasu, a musimy pilnie wyjść z domu? Odpowiedzią na to pytanie będą nowe, ekologiczne suszarki firmy Remington, które nie tylko przyczyniają się do polepszenia kondycji naszego włosa, ale przede wszystkim.. oszczędzają prąd! Do tego dochodzi również efekt jonizacji powietrza oraz brak elektryzowania się włosów!

Suszarka Thermacare Pro 2200pomaga nam szybko wysuszyć włosy przy znacznie mniejszym nagrzewaniu. Urządzenie zapewnia nam odpowiednią ochronę, zużywa znacznie mniej energii oraz zapobiega elektryzowaniu. Rozprowadzanie ciepła w połączeniu z właściwościami antystatycznymi pozwala uzyskać lśniący efekt przy każdym użyciu.

Thermacare Pro 2300oferuje połączenie szybkiego suszenia z większą ochroną włosów. Jako mocna, ale delikatna suszarka 2100W, oferuje taką samą prędkość suszenia jak suszarka 2300W ale przy mniejszej ilości nagrzewania. Urządzenie sprzyja szybkiej pielęgnacji bez pogarszania wydajności.

Trzecią propozycją od marki Remington jest Thermacare Pro 2400posiadająca dodatkową funkcję turbo boost, do szybkiego i wydajnego suszenia, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Suszarka o mocy 2200W, ale oferuje nam wydajność suszarki 2400W. Ta, w połączeniu z szybkością 90km/h, oznacza szybkie suszenie przy znacznie mniejszym nagrzewaniu.

Polepszenie jakości naszego życia poprzez oszczędność czasu oraz energii nie musi wiązać się z całkowitą zmianą naszych przyzwyczajeń. Nawet najprostsze gesty będą doceniane i zaowocują w przyszłości widocznymi rezultatami. Zacznij od małych czynów, by z biegiem lat nauczyć się zmiany swoich zwyczajów, które nie tylko pozytywnie wpłyną na Twoje życie, ale również przyczynią się do dbałości o środowisko. W dzisiejszych czasach trend EKO jest przecież szczególnie ważny i znaczy wiele więcej, niż kiedykolwiek. Małymi krokami możemy wspólnie tworzyć wielkie rzeczy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda 5 sposobów jak zadbać o siebie latem! Biuro prasowe
2019-07-19 | 15:00

5 sposobów jak zadbać o siebie latem!

Przede wszystkim właściwe oczyszczanie Bez względu na porę roku, po całym dniu nasza skóra jest zanieczyszczona i zmęczona. Cera, szczególnie latem, lubi się
Uroda Thermi ŻEL PIELĘGNACYJNO-ŁAGODZĄCY
2019-07-16 | 01:00

Thermi ŻEL PIELĘGNACYJNO-ŁAGODZĄCY

Thermi zawiera molekułę Regen7, która chroni skórę przed powstawaniem podrażnień, zmniejsza zaczerwienienie i regeneruje naskórek. Żel działa łagodząco i
Uroda CAUDALIE NOWA GENERACJA PRODUKTÓW CHRONIĄCYCH PRZED SŁOŃCEM
2019-07-16 | 01:00

CAUDALIE NOWA GENERACJA PRODUKTÓW CHRONIĄCYCH PRZED SŁOŃCEM

Rygorystyczny dobór filtrów Formuły „Ocean Protect” Firma Caudalie zrezygnowała z filtrów o kontrowersyjnym składzie i zastąpiła je stworzonym przez

Kalendarium

Media

Seriale

Bartłomiej Topa: Historie opowiedziane w „Pod powierzchnią” są bardzo ludzkie. Widz może w nich zobaczyć siebie

Sukces serialu „Pod powierzchnią” aktor tłumaczy jego autentycznością. Według niego ciekawi bohaterowie i wiarygodne, bardzo ludzkie historie ich życia sprawiają, że widz może się z nimi identyfikować. Aktor zdradza też, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej emocjonalny, pojawi się też kilka wątków kryminalnych.

Konsument

Już 5 mld ludzi użytkuje telefony komórkowe. Trend digital wellbeing ma uczyć, jak się od nich nie uzależnić

3 godziny dziennie – tyle czasu blisko połowa użytkowników smartfonów i tabletów spędza na korzystaniu z ulubionego urządzenia, a co piąty poświęca na to 6 godzin w ciągu dnia – wynika z badania Selectivv Mobile House. Trend digital wellbeing ma na celu ograniczenie bezrefleksyjnego użytkowania urządzeń mobilnych i propagowanie zdrowej równowagi między życiem cyfrowym a realnym. Pierwszym krokiem w jego wdrażaniu jest minimalizacja powiadomień w smartfonie oraz wykasowanie aplikacji mediów społecznościowych z ekranu urządzenia.

Gwiazdy

Katarzyna Dziurska: Emilian szybko się wdrożył w show-biznes. Cieszę się, że ten mój świat go nie przeraził

Emilian Gankowski i Katarzyna Dziurska tłumaczą, że medialne pary nie mają łatwo. Bycie na świeczniku sprawia, że jest się bacznie obserwowanym, do tego dochodzą plotkarskie portale, które szukają sensacji i chętnie komentują miłosne perypetie znanych osób. Trenerka przyznaje, że najbardziej stresują ją wywiady, natomiast jej partner nie ukrywa, że był bardzo zazdrosny, kiedy brała udział w „Tańcu z gwiazdami” i spędzała na parkiecie wiele godzin z innym mężczyzną.