Komunikaty PR

Oszczędzaj czas i pieniądze!

2019-07-11  |  16:45
Biuro prasowe
Kontakt
KAROLINA SIUDYŁA
MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS

WAŁ MIEDZESZYŃSKI 608a
03-988 WARSZAWA
karolina|magnifico.com.pl| |karolina|magnifico.com.pl
609776612
www.magnifico.com.pl
Do pobrania suszarki ( 14.68 MB )

W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego zrezygnować? W końcu możemy je spędzić w gronie najbliższych lub przeznaczyć tylko dla siebie! A jeśli oszczędność czasu może jednocześnie wiązać się z mniejszym zużyciem energii? Lubimy proste rozwiązania, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale także pozytywnie wpływają na środowisko. Firma Remington wspiera wartości wyznawane w naszych domach i wprowadza na rynek urządzenia, które skutecznie wpasowują się w obecne standardy promujące oszczędność czasu, energii, a także dbałość o otaczający nas świat.

Każdy moment jest idealny, by w prostych gestach przyczynić się do polepszenia naszego dnia. Nadchodzące lato jest idealnym momentem, aby wprowadzić kilka prostych sposobów, które nam w tym pomogą. Znajdź chwilę dla siebie i zastanów się co może wywołać uśmiech na twojej twarzy. Być może będzie to dodatkowe pięć minut rano, kiedy śpieszysz się na spotkanie? Albo miłe zaskoczenie w postaci niższych rachunków? Nawet najmniejsze czyny wykonywane regularnie w przyszłości mogą przynosić duże rezultaty!

Gorące, letnie dni przyczyniają się do zużywania znacznie większej ilości wody, ale z drugiej strony dają nam możliwość, aby w prostych krokach skupić się na oszczędzaniu energii elektrycznej. Jednym z nich jest ograniczenie suszenia włosów. To nie tylko świetny sposób na ich regenerację, ale również niemarnotrawienie prądu. A co w sytuacji, kiedy brakuje nam czasu, a musimy pilnie wyjść z domu? Odpowiedzią na to pytanie będą nowe, ekologiczne suszarki firmy Remington, które nie tylko przyczyniają się do polepszenia kondycji naszego włosa, ale przede wszystkim.. oszczędzają prąd! Do tego dochodzi również efekt jonizacji powietrza oraz brak elektryzowania się włosów!

Suszarka Thermacare Pro 2200pomaga nam szybko wysuszyć włosy przy znacznie mniejszym nagrzewaniu. Urządzenie zapewnia nam odpowiednią ochronę, zużywa znacznie mniej energii oraz zapobiega elektryzowaniu. Rozprowadzanie ciepła w połączeniu z właściwościami antystatycznymi pozwala uzyskać lśniący efekt przy każdym użyciu.

Thermacare Pro 2300oferuje połączenie szybkiego suszenia z większą ochroną włosów. Jako mocna, ale delikatna suszarka 2100W, oferuje taką samą prędkość suszenia jak suszarka 2300W ale przy mniejszej ilości nagrzewania. Urządzenie sprzyja szybkiej pielęgnacji bez pogarszania wydajności.

Trzecią propozycją od marki Remington jest Thermacare Pro 2400posiadająca dodatkową funkcję turbo boost, do szybkiego i wydajnego suszenia, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Suszarka o mocy 2200W, ale oferuje nam wydajność suszarki 2400W. Ta, w połączeniu z szybkością 90km/h, oznacza szybkie suszenie przy znacznie mniejszym nagrzewaniu.

Polepszenie jakości naszego życia poprzez oszczędność czasu oraz energii nie musi wiązać się z całkowitą zmianą naszych przyzwyczajeń. Nawet najprostsze gesty będą doceniane i zaowocują w przyszłości widocznymi rezultatami. Zacznij od małych czynów, by z biegiem lat nauczyć się zmiany swoich zwyczajów, które nie tylko pozytywnie wpłyną na Twoje życie, ale również przyczynią się do dbałości o środowisko. W dzisiejszych czasach trend EKO jest przecież szczególnie ważny i znaczy wiele więcej, niż kiedykolwiek. Małymi krokami możemy wspólnie tworzyć wielkie rzeczy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Retinal Active, DP Dermaceuticals. Biuro prasowe
2019-10-22 | 12:00

Retinal Active, DP Dermaceuticals.

RETINAL ACTIVE to potężne połączenie składników o właściwościach przeciwstarzeniowych, naprawczych i przeciwutleniających. Idealny dla skór dojrzałych z widocznymi oznakami
Uroda Brite Lite, DP Dermaceuticals.
2019-10-22 | 12:00

Brite Lite, DP Dermaceuticals.

Brite Lite, to krem przeznaczony do skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem, hamujący nadmierną produkcję melaniny. Zmniejsza widoczność przebarwień, plam
Uroda Jesień idealny czas na peelingi. … i nie tylko!
2019-10-22 | 01:00

Jesień idealny czas na peelingi. … i nie tylko!

Chociaż stwierdzenie, że zabiegi medycyny estetycznej należy latem omijać szerokim łukiem, dzięki rozwojowi tej dziedziny robi się coraz dalsze od prawdy, to jest jednak pewna grupa

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Kamil Bednarek: Mama i babcia to najważniejsze kobiety w moim życiu. Nauczyły mnie miłości, spokoju i wrażliwości

Wokalista tłumaczy, że dzięki mamie i babci wyniósł z domu najlepsze wartości, które ukształtowały go jako człowieka. Zawsze mógł i nadal może liczyć na ich wsparcie. Bardzo dobry kontakt ma również z siostrą. Cała rodzina jest jednym wielkim fan clubem artysty. Babcia zbiera wszystkie wycinki prasowe, z uwagą śledzi programy telewizyjne, w których występuje wnuk, i zapisuje daty i godziny emisji piosenek w radiu.

Firma

Millenialsi dorastają i awansują. Ich miejsce zajmuje jeszcze bardziej wymagająca generacja Z

Pokolenie millenialsów, urodzone w latach 80. i 90., stanowi dziś najliczniejszą grupę na rynku pracy. Część jego przedstawicieli powoli zbliża się do 40., awansując i zajmując coraz bardziej eksponowane stanowiska. Z wymagających pracowników sami stają się menadżerami i pracodawcami. W ich miejsce na rynek wkracza już pokolenie Z, które dla firm i działów HR może się okazać jeszcze większym wyzwaniem, bo do oczekiwań i specyfiki millenialsów większość pracodawców zdążyła się już dostosować.

Medycyna

Już wkrótce funkcjonalne płuco, serce czy nerkę otrzymamy dzięki biodrukowi. Polacy zrekonstruują zaś w 3D cewkę moczową

Druk 3D coraz częściej zastępuje zwykłe protezy. Można już wydrukować protezę piersi, podejmowane są też próby wydruku serca i płuc. Także chirurgia jamy ustnej i ortodoncja coraz częściej bazują na biodruku. Naukowcy z Politechniki Łódzkiej pracują natomiast nad rozwiązaniem dla urologii, przede wszystkim dziecięcej. Opracowane materiały pozwolą na podjęcie próby wytworzenia cewki moczowej, aby można było dokonać jej rekonstrukcji u pacjenta. Biodrukarki 3D wykorzystują materiał biologiczny jako składnik biotuszu. O ile standardowa drukarka 3D może drukować warstwy z tworzyw sztucznych, o tyle biodrukarka drukuje biomateriałem, w którym znajdują się komórki, i w ten sposób tworzy trójwymiarowe struktury, których zadaniem jest przekształcenie się w tkanki i narządy.

 

Seriale

Magdalena Lamparska: Czasami nam się wydaje, że jeszcze mamy na coś czas albo naprawimy jakieś relacje za dzień, za tydzień. Życie nie pozostawia nam jednak wyboru

Aktorka tłumaczy, że kontynuacja serialu i praca na planie „39 i pół tygodnia” przywołały wiele wspomnień i zmusiły ją do refleksji nad przemijaniem i kruchością życia. Główni bohaterowie przeszli bowiem sporą metamorfozę, a dodatkowo z perspektywy dekady zmieniło się spojrzenie na wiele spraw.