Komunikaty PR

Wesele ze smakiem w hotelu Lipowy Most Golf Park

2014-05-21  |  21:00
Biuro prasowe
Kontakt
Janusz Mroczkowski
Opublikowani Creative Communication Advisors

Modrzewiowa 9/3
15-238 Białystok
janusz|opublikowani.pl| |janusz|opublikowani.pl
501035853
www.opublikowani.pl

Pokazy mody ślubnej, wieczorowej oraz tańca towarzyskiego, zabiegi i konsultacje ze specjalistami, m.in. z kosmetyczką, wizażystką, dietetykiem, fryzjerami a nawet stomatologiem. Możliwość degustowania do woli wykwintnych specjałów weselnych, a do tego wsparcie dla Stowarzyszenia na Rzecz Walki z Rakiem, działającego przy Białostockim Centrum Onkologii. Mowa o „Weselu ze smakiem”, dniu pary młodej z Cymbeline Paris w hotelu Lipowy Most Golf Park, który odbędzie się w niedzielę 25 maja. Wstęp wolny.

Impreza jest dedykowana dla wszystkich przyszłych nowożeńców chcących poznać aktualnie obowiązujące trendy w modzie ślubnej, spotkać najlepszych ekspertów, którzy doradzą i podpowiedzą wybór optymalnych rozwiązań, a także zyskać możliwość poddania się licznym zabiegom.

- W programie przewidzieliśmy szereg atrakcji, zatem każdy, kto zdecyduje się wybrać tego dnia do oddalonego o zaledwie 40 minut jazdy od Białegostoku Lipowego Mostu nie będzie mógł narzekać na nudę. Nie chcemy jednak, aby była to kolejna impreza typu targowego. To przedsięwzięcie zupełnie inne niż znane dotąd przyszłym parom młodym. To propozycja udziału w wydarzeniu ze starannie wybranymi partnerami w urokliwym miejscu, które sprzyja relaksowi. Zapraszamy wszystkich planujących wesele, którym nieobcy jest smak, gust i elegancja – mówi Joanna Matowicka, z działu marketingu hotelu.

W planach organizatorów jest pokaz mody ślubnej i wieczorowej - co ciekawe również mody męskiej, możliwość mierzenia kolekcji, pokaz i nauka tańca towarzyskiego – podstawowych kroków pierwszego tańca weselnego, konsultacje z dietetykiem, analiza składu ciała, próbne makijaże i fryzury, porady stomatologiczne i wybielanie zębów.

Przygotowano też szereg niespodzianek. Wybrani uczestnicy zyskają szansę poddania się kompletnej metamorfozie obejmującej makijaż, fryzurę, przedłużanie rzęs oraz ubiór. Na gości czeka też masa konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Jednak w związku z tym, że impreza odbędzie się w godzinach obiadowych, organizatorzy zachęcają również do udziału w wyjątkowym, weselnym brunch'u – niecodziennym obiedzie złożonym z wykwintnych dań i przystawek weselnych, w których będzie można rozsmakowywać się do woli. Koszt tego niecodziennego lunchu to 25 zł od osoby, ale co ważne, 5 złotych od każdego uczestnika trafi na konto Stowarzyszenia na Rzecz Walki z Rakiem, które działa przy Białostockim Centrum Onkologii.

„Wesele ze smakiem. Dzień pary młodej z Cymbeline w Hotelu Lipowy Most Golf Park” - niedziela 25 maja, godzina 13.00 – 17.00.

Organizatorzy: Hotel Lipowy Most Golf Park i Cymbeline Paris. Partnerzy: Mon Cheri Boutique, Wictoria, Bellissima, Studio b, Rogulska Med, Pro-kadr, Nocne pieczenie Marty M, Fabryka Tańca, Anna Sass Make up & Beauty Care, Twój Dentysta Zyta Mroczkowska, DJ Krzysiek, Studia Stylizacji Rzęs. Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, RMF MAXXX, portal KobiecyBialystok.pl.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Eko: Made in China | Księgarnia Empik Biuro prasowe
2019-12-04 | 01:00

Eko: Made in China | Księgarnia Empik

  7 grudnia, godz. 16:00 Księgarnia Empik, Kraków, Rynek Główny 23   Ponad 90% zabawek obecnie sprzedawanych w Europie jest produkowane w Chinach. Czy
Styl życia Złoty deser
2019-12-03 | 18:00

Złoty deser

Crumble jabłkowe to wersja szarlotki w nieco innym wydaniu. W podstawowym przepisie występują 2 główne składniki: jabłko oraz granola. Jabłka najlepiej wybierz kwaśne,
Styl życia Czystość otoczenia jest gwarancją szczęścia
2019-12-03 | 12:30

Czystość otoczenia jest gwarancją szczęścia

Szczęście jest sumą składową wielu czynników, bez których osiągnięcie wewnętrznego spokoju byłoby wyzwaniem. Należy pamiętać, że można mu pomóc poprzez

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Maja Frykowska: Nie domagam się odszkodowania od Quentina Tarantino. Jego film mnie wzruszył

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, jakoby Maja Frykowska miała się domagać odszkodowania od Quentina Tarantino, za przedstawienie postaci jej dziadka – Wojciecha Frykowskiego – w sposób niezgodny z prawdą. Maja Frykowska jednak dementuje plotki. Uważa, że amerykański reżyser ukazał historię morderstwa z 1969 roku w ciekawy i nieoczywisty sposób. Wyznaje również, że film „Pewnego razu w Hollywood” bardzo ją wzruszył.

Gwiazdy

Marta Wiśniewska: Taniec jest dla mnie wszystkim. Bez niego nie żyję

Mandaryna przyznaje, że taniec jest jej największą życiową pasją i motorem napędowym. Sama czerpie z niego przyjemność, a dodatkowo zaszczepia tę miłość w innych. Marta Wiśniewska od wielu lat z powodzeniem prowadzi szkołę tańca i dzieli się swoim doświadczeniem z ludźmi w różnym wieku.

Teatr

Małgorzata Kozłowska: Na planie filmowym czuję się jak ryba w wodzie. Jestem otwarta na wszystkie propozycje

Zdaniem Małgorzaty Kozłowskiej w zawodzie aktora ekscytujące jest zarówno występowanie w filmach i serialach, jak i gra na deskach teatru. Chce więc spełniać się na każdej z tych płaszczyzn, bo wie, że niosą one ze sobą zupełnie inne emocje i wyzwania, ale kluczową kwestią jest intrygujący scenariusz.

 

CES Las Vegas 2020