Komunikaty PR

Wesele ze smakiem w hotelu Lipowy Most Golf Park

2014-05-21  |  21:00
Biuro prasowe
Kontakt
Janusz Mroczkowski
Opublikowani Creative Communication Advisors

Modrzewiowa 9/3
15-238 Białystok
janusz|opublikowani.pl| |janusz|opublikowani.pl
501035853
www.opublikowani.pl

Pokazy mody ślubnej, wieczorowej oraz tańca towarzyskiego, zabiegi i konsultacje ze specjalistami, m.in. z kosmetyczką, wizażystką, dietetykiem, fryzjerami a nawet stomatologiem. Możliwość degustowania do woli wykwintnych specjałów weselnych, a do tego wsparcie dla Stowarzyszenia na Rzecz Walki z Rakiem, działającego przy Białostockim Centrum Onkologii. Mowa o „Weselu ze smakiem”, dniu pary młodej z Cymbeline Paris w hotelu Lipowy Most Golf Park, który odbędzie się w niedzielę 25 maja. Wstęp wolny.

Impreza jest dedykowana dla wszystkich przyszłych nowożeńców chcących poznać aktualnie obowiązujące trendy w modzie ślubnej, spotkać najlepszych ekspertów, którzy doradzą i podpowiedzą wybór optymalnych rozwiązań, a także zyskać możliwość poddania się licznym zabiegom.

- W programie przewidzieliśmy szereg atrakcji, zatem każdy, kto zdecyduje się wybrać tego dnia do oddalonego o zaledwie 40 minut jazdy od Białegostoku Lipowego Mostu nie będzie mógł narzekać na nudę. Nie chcemy jednak, aby była to kolejna impreza typu targowego. To przedsięwzięcie zupełnie inne niż znane dotąd przyszłym parom młodym. To propozycja udziału w wydarzeniu ze starannie wybranymi partnerami w urokliwym miejscu, które sprzyja relaksowi. Zapraszamy wszystkich planujących wesele, którym nieobcy jest smak, gust i elegancja – mówi Joanna Matowicka, z działu marketingu hotelu.

W planach organizatorów jest pokaz mody ślubnej i wieczorowej - co ciekawe również mody męskiej, możliwość mierzenia kolekcji, pokaz i nauka tańca towarzyskiego – podstawowych kroków pierwszego tańca weselnego, konsultacje z dietetykiem, analiza składu ciała, próbne makijaże i fryzury, porady stomatologiczne i wybielanie zębów.

Przygotowano też szereg niespodzianek. Wybrani uczestnicy zyskają szansę poddania się kompletnej metamorfozie obejmującej makijaż, fryzurę, przedłużanie rzęs oraz ubiór. Na gości czeka też masa konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Jednak w związku z tym, że impreza odbędzie się w godzinach obiadowych, organizatorzy zachęcają również do udziału w wyjątkowym, weselnym brunch'u – niecodziennym obiedzie złożonym z wykwintnych dań i przystawek weselnych, w których będzie można rozsmakowywać się do woli. Koszt tego niecodziennego lunchu to 25 zł od osoby, ale co ważne, 5 złotych od każdego uczestnika trafi na konto Stowarzyszenia na Rzecz Walki z Rakiem, które działa przy Białostockim Centrum Onkologii.

„Wesele ze smakiem. Dzień pary młodej z Cymbeline w Hotelu Lipowy Most Golf Park” - niedziela 25 maja, godzina 13.00 – 17.00.

Organizatorzy: Hotel Lipowy Most Golf Park i Cymbeline Paris. Partnerzy: Mon Cheri Boutique, Wictoria, Bellissima, Studio b, Rogulska Med, Pro-kadr, Nocne pieczenie Marty M, Fabryka Tańca, Anna Sass Make up & Beauty Care, Twój Dentysta Zyta Mroczkowska, DJ Krzysiek, Studia Stylizacji Rzęs. Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, RMF MAXXX, portal KobiecyBialystok.pl.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Malownia – kreatywna przestrzeń w sercu Mazowsza Biuro prasowe
2020-01-23 | 16:00

Malownia – kreatywna przestrzeń w sercu Mazowsza

Według listopadowego raportu WHO[i] z 2019 roku, aktywności artystyczne można zaliczyć do działań terapeutycznych. Po przeanalizowaniu ponad 900 badań, naukowcy jednoznacznie stwierdzili,
Styl życia Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto zrezygnować z „jednorazówek ?
2020-01-23 | 12:01

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto zrezygnować z „jednorazówek"?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton. Szczególnie dużo wytwarzanych
Styl życia Postaw na Stół Pepsi – połącz pasję kulinarną z wyjątkowym smakiem Pepsi
2020-01-22 | 11:00

Postaw na Stół Pepsi – połącz pasję kulinarną z wyjątkowym smakiem Pepsi

Zgodnie z globalnym pozycjonowaniem marki – #FORTHELOVEOFIT – Pepsi nieustannie inspiruje młodych ludzi do podążania za swoimi pasjami, do robienia i celebrowania tego, co

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Media

Macademian Girl: Marzy mi się program oparty na modzie i metamorfozach. W naszej stacji nie było jeszcze takiego formatu, a ta tematyka jest trochę spychana na bok

Blogerka mówi, że doskonale czuje się w roli gospodyni programu „Pytanie na śniadanie” i nie ukrywa, że ma apetyt na więcej. Czeka na kolejne propozycje od stacji, w której robi karierę, i wierzy, że dzięki doświadczeniom zdobytym w śniadaniówce poradzi sobie również z większymi formatami. Marzy jej się chociażby projekt poświęcony modzie i metamorfozom.

Gwiazdy

Dorota Goldpoint: Pracodawcy nie doceniają kobiet 50+, bo gonią za ludźmi młodymi. Dojrzałe panie mają ogromne doświadczenie i mogą je przekazać

Projektantka zauważa, że wielu pracodawców nie chce zatrudniać kobiet po 50. roku życia. Mimo że często mają one sporo do zaoferowania, przede wszystkim duże doświadczenie i wiedzę, to propozycje pracy dla nich pojawiają się niezwykle rzadko. Dlatego też Dorota Goldpoint chce udowodnić, że dojrzałe kobiety powinny mieć swoje miejsce w życiu i w społeczeństwie, bo doskonale sprawdzają się w wielu rolach. Sama w swoje 50. urodziny zainaugurowała projekt „The Inner Power”, który zadedykowała właśnie kobietom 50+.

 

Energetyka

Eksperci: To nasi sąsiedzi często odpowiadają za zanieczyszczenie powietrza w okolicy. Mobilne laboratorium sprawdzi, czym palą w piecach

Dzięki mobilnemu laboratorium jakości powietrza strażnicy miejscy i gminni będą mogli szybko zbadać, czy dane gospodarstwo pali w piecu odpowiednim paliwem. Bez takiego urządzenia reakcja na zgłaszane interwencje byłaby właściwie niemożliwa. Tymczasem okazuje się, że średnio aż przez jedną trzecią dni w roku Polacy oddychają powietrzem, w którym przekroczone są normy zawartości szkodliwych substancji. Za ich emisję odpowiadają w większości gospodarstwa domowe.