Komunikaty PR

Grilluj niezależnie od pogody! – Optigrill+ elektryczny od firmy Tefal

2017-06-19  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Rucińska
24/7 Communication

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
paulina.rucinska|247.com.pl| |paulina.rucinska|247.com.pl
508 398 588
www.247.com.pl

Firma Tefal posiada w swojej ofercie grille elektryczne, które pozwalają na przyrządzenie ulubionych potraw niezależnie od kapryśnej pogody za oknem czy też pory roku. A wszystko to o wiele zdrowiej!

Nie posiadasz własnego ogródka? Masz dość wyjazdów za miasto, by móc przyrządzić swoją ulubioną kiełbaskę czy steka? A może pamiętasz nieudane imprezy grillowe z powodu nagłego załamania pogody? Grill elektryczny pozwala zapomnieć o tych problemach i cieszyć się ulubionymi potrawami przez cały rok, w zaciszu domowej kuchni bądź… balkonu. Wszystkie najistotniejsze cechy dobrego grilla elektrycznego łączy w sobie Optigrill marki Tefal.

Niewątpliwą zaletą korzystania z grilla elektrycznego zalicza się[CI1]  fakt, iż przyrządzanie potraw odbywa się bez ognia i dymu. Grill elektryczny jest także idealnym wyborem dla osób  dbających o linię - umożliwia szybkie przygotowanie zdrowych, beztłuszczowych dań bez szkodliwych dioksyn. Takie urządzenie jest także proste w obsłudze, gdyż wystarczy je włączyć i ustawić odpowiedni program – reszta robi się za nas. Przyrządzone na grillu elektrycznym potrawy zawsze będą soczyste, chrupiące i równomiernie wysmażone bez przywierania. Na koniec w bardzo szybki sposób możemy wyczyścić płyty urządzenia i przygotować je do kolejnego użytkowania.

Gdy zdecydujemy się na zakup grilla elektrycznego, który ma nam posłużyć przez lata, warto postawić na model od znanego, renomowanego producenta. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość materiałów, z jakich urządzenie zostało przygotowane, ale także zakres funkcji oraz wielkość płyt urządzenia.

Korzystanie z grilla elektrycznego Tefal Optigrill zapewnia perfekcyjne rezultaty przyrządzenia potraw - od delikatnych, po mocno wysmażone. Wskaźnik sygnalizuje stopień przygotowania potrawy i powiadamia o nim poprzez emisję sygnału dźwiękowego na każdym kolejnym etapie.  Perfekcyjne rezultaty są do osiągnięcia za każdym razem dzięki sześciu automatycznym programom i wskaźnikowi

poziomu wysmażenia. Urządzenie posiada aż sześć programów automatycznych, do różnych rodzajów potraw: burgerów, drobiu, kanapek, kiełbasek/wieprzowiny, a także czerwonego mięsa i ryb. Ponadto, istnieje możliwość grillowania wszystkich rodzajów potraw dzięki trybowi manualnemu z czterema ustawieniami temperatury. Technologia pomiaru grubości mięsa wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dzięki czemu dostosowuje automatycznie czas grillowania.

Wszystkie te udogodnienia i szeroki wachlarz opcji, jakie oferuje Tefal Optigrill, umożliwią Ci robienie tego, co najprzyjemniejsze, czyli spędzenie czasu z najbliższymi przy stole suto zastawionym doskonałymi potrawamNewseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Idealne na lato i nie tylko! Naczynia termiczne od marki Tefal Biuro prasowe
2017-06-22 | 13:00

Idealne na lato i nie tylko! Naczynia termiczne od marki Tefal

Niewiele jest jednak mniej miłych doznań niż gorący dzień, w których chcielibyśmy się schłodzić, a w naszym aucie, torebce czy plecaku czeka tylko butelka niemal gotującej się
Dom Wielki powrót dawnego trendu. Kuchnia zamknięta bije rekordy popularności
2017-06-22 | 10:00

Wielki powrót dawnego trendu. Kuchnia zamknięta bije rekordy popularności

Nie tak dawno temu kuchnia otwarta podbijała serca Polaków. Osoby poszukujące nowych mieszkań często brały za wyznacznik fakt, by ich nowe „M” miało właśnie taki
Dom Mała kuchnia w dobrej formie
2017-06-22 | 08:00

Mała kuchnia w dobrej formie

Dla wielu z nas kuchnia to nie tylko miejsce przygotowania posiłków, ale także centrum życia towarzyskiego i rodzinnego. Dlatego też jej przemyślane wyposażenie jest

Kalendarium

Moda

Media

Jarosław Kret: Zawsze chciałem kręcić filmy przyrodnicze, a przez przypadek zostałem pogodynkiem. Teraz realizuję plan B – piszę książki

Prezenter pogody zdradza, że ma w głowie sporo pomysłów, które właśnie przelewa na papier. Pracuje obecnie nad dwoma scenariuszami książek kryminalnych – kryminałów podróżniczych. Pracę nad nowymi publikacjami łączy z obowiązkami zawodowymi w stacji Nowa TV, gdzie zajmuje się przygotowywaniem prognozy pogody. Jego wielkim marzeniem jest realizowanie filmów przyrodniczych.

Handel

Blogerzy i opnie znajomych mają coraz większy wpływ na to, co kupujemy. Tradycyjne reklamy tracą na znaczeniu

Reklama ma coraz mniejsze znaczenie w komunikacji sprzedażowej, ważniejsza staje się komunikacja bezpośrednia i opinia najbliższych – wynika z badania „Niecodzienne decyzje zakupowe Polaków”. Bardziej świadomie do zakupów podchodzą przede wszystkim osoby młode. Ufamy przede wszystkim rodzinie i znajomym, blogerom i vlogerom. Reklamy telewizyjne, internetowe i outdoorowe uznajemy za niewiarygodne i mało rzetelne. W epoce fake newsów i post-prawdy duże znaczenie mają mikroinfluencerzy. Skupiamy się na naszym najbliższym otoczeniu – podkreśla Adam Sanocki, prezes Attention Marketing.

Patronat Newserii

Seriale

Elżbieta Romanowska zagra w nowym serialu telewizyjnym pielęgniarkę. Premiera zaplanowana jest na wrzesień

Moja nowa bohaterka Ewa jest konkretna i bardzo kobieca. Dzięki tej postaci pokochałam sukienki. Ona wprost uwielbia je nosić i nawet jej uniform pielęgniarski jest bardzo dopasowany i wydekoltowany – podkreśla Elżbieta Romanowska. Aktorka na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących nowego serialu, do którego zdjęcia właśnie trwają. Romanowska ma jednak nadzieję, że widzowie szybko polubią jej bohaterkę.