Komunikaty PR

Grilluj niezależnie od pogody! – Optigrill+ elektryczny od firmy Tefal

2017-06-19  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Rucińska
24/7 Communication

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
paulina.rucinska|247.com.pl| |paulina.rucinska|247.com.pl
508 398 588
www.247.com.pl

Firma Tefal posiada w swojej ofercie grille elektryczne, które pozwalają na przyrządzenie ulubionych potraw niezależnie od kapryśnej pogody za oknem czy też pory roku. A wszystko to o wiele zdrowiej!

Nie posiadasz własnego ogródka? Masz dość wyjazdów za miasto, by móc przyrządzić swoją ulubioną kiełbaskę czy steka? A może pamiętasz nieudane imprezy grillowe z powodu nagłego załamania pogody? Grill elektryczny pozwala zapomnieć o tych problemach i cieszyć się ulubionymi potrawami przez cały rok, w zaciszu domowej kuchni bądź… balkonu. Wszystkie najistotniejsze cechy dobrego grilla elektrycznego łączy w sobie Optigrill marki Tefal.

Niewątpliwą zaletą korzystania z grilla elektrycznego zalicza się[CI1]  fakt, iż przyrządzanie potraw odbywa się bez ognia i dymu. Grill elektryczny jest także idealnym wyborem dla osób  dbających o linię - umożliwia szybkie przygotowanie zdrowych, beztłuszczowych dań bez szkodliwych dioksyn. Takie urządzenie jest także proste w obsłudze, gdyż wystarczy je włączyć i ustawić odpowiedni program – reszta robi się za nas. Przyrządzone na grillu elektrycznym potrawy zawsze będą soczyste, chrupiące i równomiernie wysmażone bez przywierania. Na koniec w bardzo szybki sposób możemy wyczyścić płyty urządzenia i przygotować je do kolejnego użytkowania.

Gdy zdecydujemy się na zakup grilla elektrycznego, który ma nam posłużyć przez lata, warto postawić na model od znanego, renomowanego producenta. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość materiałów, z jakich urządzenie zostało przygotowane, ale także zakres funkcji oraz wielkość płyt urządzenia.

Korzystanie z grilla elektrycznego Tefal Optigrill zapewnia perfekcyjne rezultaty przyrządzenia potraw - od delikatnych, po mocno wysmażone. Wskaźnik sygnalizuje stopień przygotowania potrawy i powiadamia o nim poprzez emisję sygnału dźwiękowego na każdym kolejnym etapie.  Perfekcyjne rezultaty są do osiągnięcia za każdym razem dzięki sześciu automatycznym programom i wskaźnikowi

poziomu wysmażenia. Urządzenie posiada aż sześć programów automatycznych, do różnych rodzajów potraw: burgerów, drobiu, kanapek, kiełbasek/wieprzowiny, a także czerwonego mięsa i ryb. Ponadto, istnieje możliwość grillowania wszystkich rodzajów potraw dzięki trybowi manualnemu z czterema ustawieniami temperatury. Technologia pomiaru grubości mięsa wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dzięki czemu dostosowuje automatycznie czas grillowania.

Wszystkie te udogodnienia i szeroki wachlarz opcji, jakie oferuje Tefal Optigrill, umożliwią Ci robienie tego, co najprzyjemniejsze, czyli spędzenie czasu z najbliższymi przy stole suto zastawionym doskonałymi potrawamNewseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Armafix AF firmy Armacell Biuro prasowe
2017-11-18 | 08:00

Armafix AF firmy Armacell

W instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych za każdym razem, gdy niezbędne jest zainstalowanie uchwytu, istnieje ryzyko powstania mostka termicznego. Oznacza to możliwość bezpośredniego
Dom Drewno zaklęte w gresie – płyty Sundeck z linii Libet Ceramic
2017-11-18 | 08:00

Drewno zaklęte w gresie – płyty Sundeck z linii Libet Ceramic

Starannie odwzorowany rysunek słojów i klasyczne kolory sprawiają, że płyty Sundeck z linii Libet Ceramic idealnie oddają urodę naturalnego drewna. Ale na wyjątkowym designie walory
Dom Zobacz, jak odkurzacze Star Wars POWERbot™ zadają cios brudowi
2017-11-17 | 11:00

Zobacz, jak odkurzacze Star Wars POWERbot™ zadają cios brudowi

Nowa, limitowana wersja robotów sprzątających POWERbotTM to nie tylko niepowtarzalny design i ukłon w stronę fanów kultowej na całym świecie sagi. To również

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także nagrywa wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Moda

Zosia Ślotała przygotowuje świąteczną kolekcję ubranek dla dzieci. Będzie to połączenie klasyki z nowoczesnymi wzorami

Stylistka zdradza, że w świątecznej kolekcji ubranek dla dzieci znajdą się m.in. retro sukienki z delikatnej wełny dla dziewczynek oraz kamizelki i muszki dla chłopców. Pojawi się też niezwykle modny w tym sezonie motyw kratki. Nie zabraknie również akcentów w stylu glamour, które podkreślają magię świąt. Wszystko zostanie utrzymane w pastelowej tonacji, z której słynie marka Petite Maison. 

Seriale

Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”. Miała wystąpić w scenie łóżkowej

Producenci serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem” zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis). Prezenterka zdradza, że po cichu liczyła na to, by zagrać jakąś inna postać, a nie po raz kolejny samą siebie, ale i ten wątek zapowiadał się ciekawie. Popek była zauroczona malowniczym plenerem zdjęciowym i życzliwością ekipy. Poza planem przeprowadziła też kilka wywiadów.

Żywienie

Torty okolicznościowe to już nie tylko pyszne słodkości, lecz prawdziwe dzieła sztuki

Artystyczne wypieki podbiły polski rynek, a oferta pracowni cukierniczych jest niezwykle bogata. Cukiernicy są w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające, zamówienie. Dla dzieci torty z rozmaitymi postaciami z bajek lub w kształcie ulubionej zabawki, dla dorosłych misternie zdobione motywami kwiatowymi, konkretnymi napisami bądź elementami związanymi z pasją czy zawodem danej osoby. Wśród najmłodszych w tym sezonie królują Minionki, a jeśli chodzi o torty weselne – naked cake.

Gwiazdy

Magdalena Górska: Mogę nazwać siebie gospodarną kobietą. Staram się mądrze wydawać pieniądze

Aktorka podkreśla, że nie jest ani przesadnie oszczędna, ani też rozrzutna. W gospodarowaniu domowym budżetem stara się znaleźć złoty środek i inwestować w to, co zaowocuje w przyszłości, czyli w edukację dzieci i poznawanie świata poprzez podróże. Jej zdaniem nie warto się zadłużać, by żyć wystawnie i ponad stan. Trzeba tak wydawać pieniądze, by zaspokoić potrzeby rodziny, a od czasu do czasu pozwolić sobie również na drobne przyjemności.