Komunikaty PR

Ahmad Tea London z nagrodą Great Taste 2016

2016-11-29  |  23:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karina Galli
38PR & Content Communication Sp z o.o.

Łódź
90-729 Łódź
karina.galli|38pr.pl| |karina.galli|38pr.pl
518 343 873
38pr.pl

 

Nagroda Great Taste jest przyznawana przez organizację The Guild of Fine Food, która wspiera i promuje producentów żywności od 1995 roku. Produkty, które otrzymują wyróżnienie są wcześniej testowane przez minimum 16 ekspertów, którzy oceniają między innymi ich teksturę, wygląd, jakość składników oraz sposób produkcji. Stosowanie wysokich kryteriów gwarantuje przyznawanie wyróżnienia tylko najlepszym artykułom, dzięki czemu logo Grate Taste zyskało miano drogowskazu dla konsumentów poszukujących na sklepowych półkach tego, co najlepsze.

Wyróżnienie Great Taste 2016 zdobyły aż cztery mieszanki Ahmad Tea London: Vanilla Tranquillity, Maple Syrup, Jasmine Romance oraz Cardamom Tea.

ü  Vanilla Tranquillity to bogata w smaku i słodka mieszanka, którą najlepiej podawać bez mleka, aby nie zakłócać naturalnie orzeźwiającego i przyjemnego aromatu wanilii. Z powodzeniem zastąpi popołudniowy deser.

ü  Maple Syrup to zielona herbata z aromatem syropu klonowego. Złocisty napój o łagodnym i delikatnym smaku. Świeżość i naturalna słodycz zielonej herbaty o delikatnym orzechowym posmaku.

ü  Jasmine Romance to harmonijna, inspirująca mieszanka, którą równoważy mocny zapach kwiatów jaśminu z subtelnym smakiem zielonej herbaty. Najlepiej smakuje podawana bez mleka.

ü  Cardamon Tea to mieszanka najlepszych czarnych herbat, wzbogacana o egzotyczny smak kardamonu.

Trzy pierwsze nagrodzone herbaty są do nabycia w sklepie internetowym www.sklep.smacznego.pl.

W ubiegłym roku wyróżnienie zdobyły trzy mieszanki Ahmad Tea London. Dwie z nich, Mango Soufflé oraz Key Lime Pie, należą do limitowanej serii Dessert, trzecia to jedna z najbardziej popularnych herbat popołudniowych – Earl Grey.

Więcej informacji na temat Ahmad Tea London, znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl .

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Tradycyjny składnik w wielu potrawach Biuro prasowe
2019-10-23 | 10:00

Tradycyjny składnik w wielu potrawach

Kremowy. Kuszący. Kultowy. Majonez Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem wirtuozów codziennych oraz odświętnych dań i dlatego zasmakować można go w tak wielu potrawach. Jako
Żywienie Śniadanie „last minute”
2019-10-21 | 12:00

Śniadanie „last minute”

Zaspaliśmy. Znowu. W porannym chaosie, jaki towarzyszy tego typu sytuacji, trudno pamiętać o przygotowaniu śniadania oraz lunchu do szkoły czy pracy. Oczywiście, można skorzystać z maszyny
Żywienie Superfoods - gdzie znajdziemy cenne dla zdrowia składniki?
2019-10-21 | 11:05

Superfoods - gdzie znajdziemy cenne dla zdrowia składniki?

Coraz częściej w kontekście odżywiania, diety i kuchni słyszymy o tzw. superfoods. Czym są te wyjątkowe produkty? Gdzie ich szukać? Jak łatwo wprowadzić je do naszej diety? Superfoods

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Anna Dereszowska: Po emisji odcinka „Starsza pani musi fiknąć” tata stwierdził, że z przyjemnością zrobiłby to jeszcze raz. Mieliśmy tam dla siebie dużo czasu

Aktorka przyznaje, że choć na początku miała wątpliwości, czy wziąć udział w programie „Starsza pani musi fiknąć”, to z perspektywy czasu absolutnie nie żałuje tej przygody. Anna Dereszowska wyjechała z tatą do Korei Południowej. To była podróż pełna pięknych chwil i wzruszeń. Nie zabrakło też czasu na szczere, a nawet intymne rozmowy. Obydwoje wrócili zadowoleni, z bagażem nowych doświadczeń i odrobiną refleksji.

Gala Złote Spinacze 2019

Edukacja

Średnio co trzeci pacjent czuje się traktowany przedmiotowo. Lekarze już na studiach powinni się uczyć prawidłowej komunikacji z pacjentem

Średnio co trzeci pacjent uważa, że jego zdanie ani sytuacja życiowa nie zostały w szpitalu wzięte pod uwagę w decyzjach odnośnie do leczenia. Polscy pacjenci czują się traktowani dość przedmiotowo, ale z drugiej strony i tak kontakty z lekarzami i personelem medycznym oceniają jako jeden z największych pozytywów polskiej służby zdrowia – wynika z badań przeprowadzonych przez Siemens Healthineers. Eksperci oceniają, że dobra komunikacja pomiędzy lekarzem a pacjentem warunkuje cały późniejszy proces leczenia, dlatego nacisk na kompetencje miękkie powinno się kłaść już na etapie kształcenia personelu medycznego.

Handel

Międzynarodowy koncern produkujący środki czystości i kosmetyki da drugie życie plastikowym odpadom wyrzucanym na plażach. Będą powstawać z nich butelki szamponu

Według Komisji Europejskiej tworzywa sztuczne stanowią dziś blisko 80 proc. odpadów w morzach i oceanach. Każdego roku trafia do nich ok. 8 mln ton plastiku, co odpowiada ciężarówce śmieci wrzucanych do morza co minutę – podaje Fundacja Ellen MacArthur. W działania na rzecz ochrony mórz i oceanów przed zalewem plastiku w coraz większym stopniu angażuje się także globalny biznes. Koncern Procter & Gamble wprowadza właśnie do polskich sklepów szampon Head & Shoulders w butelkach, które składają się w 20 proc. z przetworzonych odpadów zebranych z plaż. Przy sprzedaży równej 1 mld produktów rocznie każda wprowadzona przez koncern zmiana ma wpływ na otoczenie.

 

Farmacja

Przełom w leczeniu pacjentów chorych na raka płuc. To jeden z najbardziej śmiertelnych nowotworów

W Polsce co roku nowotwory płuc rozpoznaje się u 22–23 tysięcy osób, a z ich powodu umiera 19 tys. To tak, jakby z mapy znikało miasto wielkości Giżycka czy Zakopanego. W leczeniu niedrobnokomórkowego raka płuca w ostatnich 2 latach miał miejsce olbrzymi postęp, również w Polsce do refundacji włączono wiele innowacyjnych terapii. Sytuacja wygląda zgoła inaczej w przypadku drugiego typu, czyli drobnokomórkowego raka płuc, który prowadzi do śmierci w ciągu ok. 1–2 lat od rozpoznania. Od lat 70. w leczeniu tego nowotworu nie zmieniło się prawie nic. Sytuację pacjentów może radykalnie poprawić pierwszy zarejestrowany niedawno lek na ten typ nowotworu.