Newsy

Anna Wendzikowska nie planuje na razie wesela. Jeszcze w ten weekend zamieszka z narzeczonym

2014-06-27  |  07:20
Choć Anna Wendzikowska jest bardzo zakochana i promienieje szczęściem, to na razie nie śpieszy się z wyznaczeniem daty ślubu. Dziennikarka tłumaczy, że potwierdzeniem gorącego uczucia, jakie połączyło ją z Patrykiem Ignaczakiem są zaręczyny, a wesele trzeba starannie zaplanować, co wymaga czasu. Para planuje, że jeszcze w ten weekend planuje zamieszka razem. 
 
Wesela na razie nie planujmy, zaręczyny były bardziej taką decyzją o tym, że czujemy, że jesteśmy dla siebie i że chcemy być razem. Ale wesele to jest też taki moment, że trzeba się zastanowić, czy by się chciało mieć dużą imprezę, czy może na przykład przysięgać sobie tylko we dwoje na plaży. Myślę, że to jest coś, co gdzieś będzie dojrzewać w nas przez chwilę, jak byśmy chcieli, żeby to wyglądało – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Wendzikowska, dziennikarka.

Wendzikowska podkreśla, że jej ukochany jest mężczyzną odpowiedzialnym i w każdej chwili może na niego liczyć. Mimo że data ślubu nie jest na razie wyznaczona, to dziennikarkę i tak czekają spore zmiany w życiu prywatnym. Para już podjęła decyzję, by zamieszkać razem.

Mam na ukończeniu projekt pod tytułem wykańczanie mieszkania i w ten weekend właśnie będę się przeprowadzać. To jest rzecz, która bardzo mocno zaprząta moją głowę. Od połowy lipca do połowy sierpnia mam wakacje i mam nadzieję, że mi się uda gdzieś wyjechać – zapowiada Anna Wendzikowska.

Dziennikarka zaręczyła się z wokalistą zespołu Audiofeels zaledwie po miesiącu znajomości. Z poprzednim partnerem związana była blisko pięć lat. Wendzikowska ma za sobą także nieudane małżeństwo z londyńskim finansistą. Ostatnio szczegóły z życia prywatnego prezenterki są szeroko komentowane w internecie.

Z zasady niewiele sobie robię z komentarzy i zdania innych ludzi na temat mojego życia, staram się po prostu takie rzeczy tłumić w sobie – mówi Anna Wendzikowska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Zazwyczaj dostaję fajne prezenty. Najbardziej cieszy mnie, jak ktoś mi coś namaluje albo napisze wiersz

Aktorkę można teraz oglądać między innymi w spektaklu „Wyjątkowy prezent” w reżyserii Tomasza Sapryka. Dzięki tej sztuce widzowie mogą się przekonać, że wyszukany, drogi i niezwykle odważny upominek nie tylko może zepsuć urodzinową imprezę, ale także relacje rodzinne i przyjacielskie. Aleksandra Popławska zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób ma nie lada dylemat, co podarować komuś z okazji urodzin czy imienin. Jednocześnie podkreśla, że ona sama nigdy nie dostała nietrafionego prezentu, który szybko wylądował w koszu.

Media

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Mamy wieloletnie doświadczenie telewizyjne. To nam pozwoliło zbudować wideopodcast „Serio?” od strony merytorycznej i technicznej

Po zwolnieniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszyli na podbój YouTube’a. Do autorskiego wideopodcastu „Serio?” para zamierza zapraszać gości, którzy działają na różnych płaszczyznach, mają nietuzinkowe pasje i swoim postępowaniem dają dobry przykład innym. Prezenterzy wierzą, że ich nowy projekt z odcinka na odcinek będzie się cieszył coraz większą popularnością. Na razie obserwuje ich ok. 5 tys. subskrybentów. Obydwoje zapewniają, że nie boją się nowych wyzwań zawodowych, a satysfakcję sprawia im to, że przy realizacji nagrań mogą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie telewizyjne.

Edukacja

Co piąte polskie dziecko padło ofiarą cyberprzemocy. Brakuje narzędzi, które pomogłyby z tym zjawiskiem walczyć

Według badań HBSC co szósty nastolatek na świecie padł ofiarą cyberprzemocy – informuje Europejskie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W Polsce jest pod tym względem dużo gorzej. Nawet jedno na pięcioro dzieci mogło doświadczyć przemocy w sieci – alarmują naukowcy. Grupą najbardziej narażoną na cyberprzemoc są 13-latki. Porównanie danych z obecnej i poprzedniej edycji badania wskazuje, że dotychczasowe programy przeciwdziałania przemocy, i to nie tylko w obszarze cyber, nie są skuteczne. Eksperci podkreślają, że trzeba w nie włączyć nie tylko szkoły, ale też placówki medyczne, rodziców i samą młodzież.