Newsy

Odeta Moro: opowiedziałam o nowej miłości, żeby pokazać, że trzeba w nią wierzyć

2017-09-11  |  06:42

Moje życie osobiste jest bogatsze niż można przeczytać w gazetach – twierdzi dziennikarka. Zapewnia przy tym, że w wywiadach zdradza niewiele ze swojej prywatności, większość zachowując wyłącznie dla siebie. O nowym związku opowiedziała po to, by przekonać czytelniczki, że należy wierzyć w miłość.

Odeta Moro od kilku miesięcy jest w związku z Konradem Komornickim. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w czerwcu podczas Charytatywnych Zawodów Kulinarnych Dziennikarzy. W najnowszym numerze magazynu "Gala" ukazał się natomiast obszerny wywiad, w którym dziennikarka szczerze opowiedziała o nowej miłości.

Rzeczywiście trochę powiedziałam, oboje powiedzieliśmy, ale jeszcze bardzo dużo jest tylko i wyłącznie w ścianach domu, w którym mieszkamy i tyle, to tylko i wyłącznie nasze sprawy – mówi Odeta Moro agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Po rozwodzie z Michałem Figurskim w 2014 roku dziennikarka długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Właśnie z tego powodu zdecydowała się na szczery wywiad dla magazynu lifestyle'owego. Zapewnia, że nie kierowała nią chęć zyskania rozgłosu w mediach.

  Jeżeli mówimy o miłości, którą ciężko spotkać i którą rzadko się spotyka w dzisiejszych czasach, to tylko dlatego żeby pokazać, że trzeba w nią wierzyć   mówi gwiazda.

Odeta Moro twierdzi, że w wywiadach pokazuje tylko niewielką część swojego prywatnego życia. Uważa też, że jej życie osobiste jest znacznie bogatsze niż sugerują to artykuły prasowe i doniesienia internetowe.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.