Newsy

Odeta Moro: opowiedziałam o nowej miłości, żeby pokazać, że trzeba w nią wierzyć

2017-09-11  |  06:42

Moje życie osobiste jest bogatsze niż można przeczytać w gazetach – twierdzi dziennikarka. Zapewnia przy tym, że w wywiadach zdradza niewiele ze swojej prywatności, większość zachowując wyłącznie dla siebie. O nowym związku opowiedziała po to, by przekonać czytelniczki, że należy wierzyć w miłość.

Odeta Moro od kilku miesięcy jest w związku z Konradem Komornickim. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w czerwcu podczas Charytatywnych Zawodów Kulinarnych Dziennikarzy. W najnowszym numerze magazynu "Gala" ukazał się natomiast obszerny wywiad, w którym dziennikarka szczerze opowiedziała o nowej miłości.

Rzeczywiście trochę powiedziałam, oboje powiedzieliśmy, ale jeszcze bardzo dużo jest tylko i wyłącznie w ścianach domu, w którym mieszkamy i tyle, to tylko i wyłącznie nasze sprawy – mówi Odeta Moro agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Po rozwodzie z Michałem Figurskim w 2014 roku dziennikarka długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Właśnie z tego powodu zdecydowała się na szczery wywiad dla magazynu lifestyle'owego. Zapewnia, że nie kierowała nią chęć zyskania rozgłosu w mediach.

  Jeżeli mówimy o miłości, którą ciężko spotkać i którą rzadko się spotyka w dzisiejszych czasach, to tylko dlatego żeby pokazać, że trzeba w nią wierzyć   mówi gwiazda.

Odeta Moro twierdzi, że w wywiadach pokazuje tylko niewielką część swojego prywatnego życia. Uważa też, że jej życie osobiste jest znacznie bogatsze niż sugerują to artykuły prasowe i doniesienia internetowe.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Konsument

Alkohol najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną u młodzieży. Coraz większa popularność e-papierosów

Niemal trzy czwarte uczniów w wieku 15–16 lat już sięgnęło po alkohol. Jak wynika z badania ESPAD 2024, to wciąż najbardziej wśród młodzieży rozpowszechniona substancja psychoaktywna. W ostatnich 20 latach o ponad 20 pp. spadł odsetek nastolatków palących papierosy, ale prawie 70 proc. 17–18-latków przyznaje, że sięgnęło w swoim życiu po e-papierosa. Eksperci wskazują na potrzebę nie tylko bardziej restrykcyjnego ograniczania dostępności tych produktów dla młodych ludzi, ale też o działania na rzecz edukacji zdrowotnej i kompleksowego podejścia do profilaktyki i leczenia uzależnień, bez podziału na poszczególne grupy substancji.

Dom i ogród

Krzysztof Skórzyński: Elektrośmieci są dzisiaj gigantycznym problemem. Wciąż nie nauczyliśmy się segregować takich odpadów

Dziennikarz zauważa, że wciąż narastającym problemem są tzw. niewidzialne elektrośmieci. To nie tylko telefony, zasilacze, ładowarki, powerbanki i słuchawki, ale także zabawki elektroniczne czy e-papierosy. Konsumenci zazwyczaj nie postrzegają ich w kategorii elektroodpadów i zamiast oddawać do recyklingu, magazynują je w szufladach lub wrzucają do pojemników na odpady zmieszane, skąd trafiają na wysypiska, gdzie zostają spalone lub przetworzone w nieprawidłowy sposób. Krzysztof Skórzyński jest zaniepokojony takimi praktykami.