AKPO: Oryginalny, elegancki okap WK-10 Ellipse
Urządzasz kuchnie i nie wiesz na jaki okap się zdecydować? Postaw na WK10-Ellipse. Sterowanie elektroniczne Soft-Touch nigdy wcześniej nie było tak przyjemne. Seria okapów
WK-10 Ellipse jest na to najlepszym dowodem. To elegancja połączona z funkcjonalnością.
Okap Ellipse robi wrażenie. Sterowanie Soft-Touch jest stworzone dla ludzi, którzy lubią własnoręcznie zarządzać urządzeniem. Wyposażony w trzy tryby intensywności okap przypadnie do gustu miłośnikom mniejszych i większych kuchennych rewolucji. Jego wymiary sprawdzą się w każdej kuchni. Począwszy od małej, po duże otwarte kuchnie połączone z salonem. Idealnym miejscem do umiejscowienia tego urządzenia będzie wyspa. Nie jest to natomiast jedyne miejsce. Nad kuchenką znajdującą się bliżej ściany, też sprawdzi się doskonale. Jest połączeniem prostoty z nowoczesnością. Oryginalny kształt sprawia, że będzie ciekawym wykończeniem pomieszczenia. Materiał, z którego jest wykonany, jest łatwy w utrzymaniu. To funkcjonalność i sprawność na lata.
Okap wyposażony został w timer oraz pilot. To ułatwienie codziennych czynności, szczególni, gdy liczy się dla Ciebie każda minuta. Okap posiada również oświetlenie typu LED. Zastosowanie LEDÓW jest ogromnie ważna przy tych urządzeniach. Jest przede wszystkim bardziej ekologiczne i efektywne. Należy wspomnieć, że jego czas eksploatacji jest wydłużony. Przy takim oświetleniu, praca w kuchni jest wręcz radością.
AKPO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów ułatwiając im codzienne funkcjonowanie w kuchni.
WK-10 Ellipse to:
- Sterowanie Soft-Touch
- Timer i pilot do zdalnego sterowania
- Energooszczędne oświetlenie LED,
- Maksymalna wydajność okapu 449 m3/h

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.