Komunikaty PR

Aranżacja wnętrz z dynią w tle

2024-10-24  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

O tej porze roku trudno wyobrazić sobie menu bez dań z dynią w roli głównej. Nie bez powodu mawia się przecież, że to warzywo jest królową jesieni. Ale dynie równie dobrze jak na talerzu, sprawdzą się jako ozdoba wnętrza, ze smakiem wpisując się w jesienny klimat. Kilka sztuk na kuchennym blacie wdzięcznie zagra z kompozycją przebarwionych liści. Subtelne tło w postaci jasnej ściany pokrytej farbą Dekoral Effect 3in1 w delikatnym odcieniu Biały z nutką beżu z łagodnością wyeksponuje urok sezonowych dekoracji.

Dynia wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się zarówno we wnętrzach, jak i przed domem. Kilka odmian tego warzywa, różniących się kształtem, wielkością i kolorem może stanowić szczególnie efektowną  dekorację przy wejściu. Drzwi pomalowane emalią Dekoral Express Top w kolorze Siwy Dym pozwolą mocniej wybrzmieć soczystym, pomarańczowym tonacjom, za sprawą których przydomowa aranżacja nabierze energii i charakteru. Będą one jednocześnie elegancką ozdobą domu także w pozostałych porach roku.

Dynia to również dekoracyjny must-have na Halloween. Niegdyś wierzono, że wykonane z niej lampiony miały chronić dom i odstraszać złe duchy. Jedno jest pewne, dziś drążenie i wycinanie w nich upiornych min oznacza dobrą zabawę. Fantazyjne lampiony można wyczarować we własnym zakresie, ale w sklepach też nie brakuje modeli, które będą wesołą ozdobą domowych wnętrz. Niesamowitą atmosferę wykreuje halloweenowa sceneria ścian w postaci wzorów w nietoperze wykonanych za pomocą farby Dekoral w odcieniu Mała Czarna.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak wyposażyć luksusową kuchnię? Biuro prasowe
2024-10-28 | 08:00

Jak wyposażyć luksusową kuchnię?

Projektowanie luksusowej kuchni to podróż przez najnowsze trendy wnętrzarskie, gdzie funkcjonalność spotyka się z wyrafinowaną estetyką. Dziś luksus w kuchni nie oznacza tylko
Dom Obalamy 5 mitów na temat toalety myjącej
2024-10-25 | 15:08

Obalamy 5 mitów na temat toalety myjącej

Skomplikowana w obsłudze, do działania wymaga przyłącza prądu, a jej montaż wiąże się z całkowitym remontem łazienki – to tylko wybrane mity, jakie krążą wokół toalety
Dom Wnętrza a akustyka - jak przygotować przestrzeń do odoświadczania muzyki
2024-10-25 | 01:00

Wnętrza a akustyka - jak przygotować przestrzeń do odoświadczania muzyki

Właściwe rozmieszczenie sprzętu służącego do odbioru muzyki jest kluczowe, by wydobyć pełnię jego potencjału oraz doświadczać całego spektrum wrażeń akustycznych. Wbrew pozorom,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Media

Beata Tadla: Nowe studio „Pytania na śniadanie” jest bardzo uniwersalne. Wszystko mi w nim pasuje i nie ma kakofonii kolorystycznej

Kiedy wystartowała nowa odsłona programu „Pytanie na śniadanie”, to w centrum uwagi widzów znalazły się nie tylko rozmowy prowadzących z gośćmi, ale także aranżacja niezwykle stylowego studia. Gospodyni programu ma nadzieję, że ta przestrzeń zostanie doskonale wykorzystana przez realizatorów, ponieważ stwarza ogromne możliwości. Zaznacza też, że jej samej do gustu szczególnie przypadła kolorystyka ścian imitująca surowy beton.

Ochrona środowiska

Ochrona krajobrazu mało istotna w nowych inwestycjach. Mazurskie gminy chcą to zmienić

Według danych GUS w ubiegłym roku Warmię i Mazury odwiedziło blisko 1,3 mln turystów. Ta liczba ciągle rośnie, podobnie jak presja antropogeniczna i urbanizacyjna na ten region. Jak wynika z badań IBRiS, zarówno mieszkańcy, jak i turyści obawiają się, że może ona stanowić zagrożenie dla walorów przyrodniczych i krajobrazowych Mazur. Zrównoważony rozwój regionu wymaga świadomego planowania i szerokiej współpracy m.in. pomiędzy lokalnymi władzami i mieszkańcami, inwestorami oraz architektami i planistami, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami ochrony i kształtowania krajobrazu.