Białe wnętrza z dodatkiem ożywczej zieleni
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Czysta biel i soczysta zieleń roślin do para idealna, która od lat jest na topie. Wyznacza naturalny charakter wnętrz, ujmuje przy tym prostotą i klasą. Rośliny z niezwykłą subtelnością potrafią też ożywić spowite bielą pomieszczenia. Wprowadzają do aranżacji dynamiczną nutę i budują optymistyczną aurę, tworząc zachwycające wnętrza, w których panuje przyjemna harmonia.
Wcale nie potrzeba finezyjnych koncepcji aranżacyjnych, by nadać wnętrzom wdzięczny, radosny look. Przecież to właśnie proste rozwiązania czasem zapewniają najpiękniejszy efekt. Kontrastująca biel ścian pomalowanych farbą Jedynka Perfekcyjnie Biała to idealne tło dla szarych mebli i dodatków, które podkreślają wysmakowany, nowoczesny styl wnętrza. Przestrzeń z niebywałym wyczuciem urozmaicają zielone rośliny licznie rozstawione w całym pomieszczeniu. Uwypuklają dyskretną urodę aranżacji i wprowadzają kojącą świeżość do wystroju.
Promienie słońca, które wpadają przez okno naturalnie ocieplają białe pomieszczenia i kształtują pogodny, leniwy klimat. Zielone kwiaty doniczkowe w oprawie muśniętych słonecznym blaskiem ścian pokrytych Jedynką Perfekcyjnie Białą wypełniają salon spokojem i przytulną beztroską. W tę błogą aranżację stylowo wkomponowuje się kultowy fotel z czasów PRL w żółtych tonacjach. Nie tylko podbija swobodny aranżacyjny styl, ale sam w sobie urzeka żywym kolorem i wzorniczą prostotą.
Biało-zielone tony są także doskonałą bazą dla szerszej zabawy kolorem. Zestawienie krzeseł w różnych odcieniach i nowoczesnego obrazu w jaskrawych barwach nada wnętrzu artystycznego sznytu. Włączenie naturalnych akcentów, jak pleciona lampa czy drewniane skrzynki, harmonijnie uzupełnią kompozycję, akcentując jednocześnie przytulność wnętrza i bliskość natury.
Więcej pomysłów na muśnięte naturalną zielenią białe wnętrza znajduje się na stronie: www.farbyjedynka.pl/pl/inspiracje.

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.