Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę z Helping Hand
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozszerza dotychczasowy pakiet benefitów, odpowiadając na potrzeby swoich pracowników i nawiązuje współpracę z Helping Hand. Jest to platforma, która oferuje szeroki pakiet narzędzi do psychoedukacji oraz dostęp do indywidualnych terapii online – wszystko to zapewnia kompleksowe wsparcie na drodze do osiągnięcia dobrostanu psychicznego i lepszego zrozumienia swoich emocji.
Helping Hand to pierwsza w Polsce platforma oferująca kompleksowe i spersonalizowane wsparcie psychologiczne dla pracowników i ich rodzin w postaci wartościowych treści edukacyjnych oraz spotkań z terapeutami. Użytkownicy platformy mogą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz rozwiązywać trudności, z którymi zmagają się na co dzień.
Dzięki współpracy z Helping Hand wszyscy pracownicy firmy Cushman & Wakefield w Polsce od początku 2022 roku mają nieograniczony dostęp do materiałów psychoedukacyjnych i wspierających rozwój osobisty – wywiadów ze specjalistami, webinarów, warsztatów, wideo i artykułów. Pracownicy mają także możliwość podjęcia indywidualnych, anonimowych konsultacji z terapeutą w postaci czatów, voice room’ów czy spotkań online.
Współpraca z Helping Hand wpisuje się w przedsiębiorczą kulturę Cushman & Wakefield, a merytoryczny wkład ekspertów, którzy współpracują z platformą, podnosi rangę aplikacji i udowadnia jej skuteczność w zakresie udzielanego wsparcia. To innowacyjne rozwiązanie w obszarze zdrowia mentalnego jest jednym z filarów programu wellbeingowego Cushwake Cares, którego celem jest zwiększanie świadomości w obszarze budowania zdrowego życia w ujęciu holistycznym.
„Czas pandemii Covid-19 jest dla nas wszystkich dużym wyzwaniem, zarówno z perspektywy biznesowej, jak i indywidualnej. W Cushman & Wakefield staramy się budować kulturę organizacji, która wspiera osiąganie wysokich rezultatów biznesowych w sposób zrównoważony, stawiając w centrum uwagi naszych pracowników oraz ich codzienne potrzeby. Do tej pory organizowaliśmy szereg webinarów poświęconych tematyce zdrowia fizycznego i mentalnego oraz oferowaliśmy możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z psychologiem. Współpraca z Helping Hand jest rozwiązaniem innowacyjnym oraz kompleksowym, które z jednej strony dostarcza komponent edukacyjny, z drugiej – oferuje wsparcie w indywidualnych sytuacjach. Platforma została zbudowana przez wspaniałych ludzi, a oferta merytoryczna jest przygotowywana przez przygotowanych do tego ekspertów. Mamy ogromną przestrzeń do elastyczności i partnerskiej współpracy, co w ramach naszej firmy bardzo cenimy” – mówi Anna Trochim, Dyrektor Personalna, Cushman & Wakefield.
„Trudy pandemii oraz przejście na tryb pracy zdalnej tylko utwierdziły nas w przekonaniu, jak ważna jest możliwość bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem i stałego dostępu do porad terapeutycznych czy profilaktycznych treści edukacyjnych. Cushman & Wakefield to bardzo świadoma firma, która w pełni rozumie, jak ważna jest rola pracodawcy w zakresie wsparcia zdrowia psychicznego pracowników. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie stanowiła inspirację dla innych, a benefity pracownicze oferujące wsparcie psychologiczne staną się wkrótce standardem na rynku polskim – tym bardziej, że jak wynika z danych rynkowych, inwestowanie firm w zdrowie fizyczne oraz w dobrostan psychiczny pracowników ma także bezpośrednie przełożenie na wyniki biznesowe organizacji” – mówi Aleksandra Tokarewicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Produktu i Sprzedaży w spółce zarządzającej platformą Helping Hand.

Zrób sercu przysługę tego lata

Geny mają znaczenie – szybka diagnostyka może zmienić życie z ALS

Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.