Czarne odpływy liniowe – hit nadchodzących sezonów

Andrzej Czech
Sfera Group
ul. Sudecka 96 lok. 39
53-129 Wrocław
a.czech|sfera-group.pl| |a.czech|sfera-group.pl
605248210
www.sfera-group.pl
Czarne elementy wykończeniowe w łazienkach dodają aranżacji charakteru. To odwrót od znanych wszystkim chromowanych baterii, przycisków spłukujących i deszczownic. Warto jednak pamiętać o tym, że decydując się na kolor czarny w łazience np. w postaci armatury, powinniśmy zachować konsekwencję i zaopatrzyć się również w kabinę z czarnymi profilami czy uzupełniający całość odpływ odprowadzający wodę w ciemnym odcieniu.
Nowy, w całości polskiej produkcji, odpływ liniowy Base-Low firmy Schedpol to długo wyczekiwany przez klientów element dopełniający czarne akcenty w łazience. Wykonany z anodowanego aluminium model, który zapewnia pełną odporność na korozję, posiada dużą wytrzymałość konstrukcyjną co oznacza, że jest odporny na nacisk. Ponadto, dzięki zastosowaniu syfonu szybkoprzepływowego, który zdolny jest obracać się o 360°, możliwe jest sprawne odprowadzenie nawet 42l/min, a także czyszczenie mechaniczne. Zestaw odpływu liniowego Base-Low jest zestawem kompletnym, co oznacza, że do jego zamontowania nie są wymagane żadne dodatkowe elementy. Wysokość całkowita odpływu jest niewielka, bo wynosi zaledwie 7cm. Dzięki temu z łatwością dopasuje się do rożnych sytuacji oraz wymagań montażowych. Pewność producenta co do jakości produktu przekłada się na 5-letnią gwarancję udzielaną na odpływ.
Czarny odpływ z oferty Schedpol posiada dwie maskownice. Plate można z łatwością zabudować płytkami, tworząc harmonijną przestrzeń pod prysznicem z niemal niewidocznym odpływem. Steel natomiast to minimalistyczna, w całości czarna maskownica z anodowanego aluminium, dzięki której element ten jest wyraźnie widoczny w przestrzeni prysznicowej i podkreśla stylistykę całej łazienki.
Cena promocyjna netto: od 550 zł
Cena promocyjna brutto: od 675,50 zł

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.