Komunikaty PR

Czystość bez kompromisów - funkcjonalne rozwiązania z serii Ge

2020-06-29  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Doświadczenia związane z epidemią stawiają przed branżą sanitarną wiele wyzwań. Świadomość, że od higieny zależy nasze bezpieczeństwo, skłania do poszukiwania nowych rozwiązań i przedefiniowania klasycznej toalety. Czy jest to możliwe bez rezygnowania z walorów estetycznych?

Chyba nigdy higiena nie była tak ważna, jak w ostatnim czasie. Pandemia nauczyła nas ostrożności i zmusiła do zaostrzenia rygoru sanitarnego, by uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa. Wykorzystaliśmy okres przymusowej izolacji do refleksji. Widmo nawrotów epidemii oraz nadchodzącego kryzysu ekonomicznego, skłoniło wielu designerów do poszukiwania nowych rozwiązań, na miarę rodzących się potrzeb.

Na znaczeniu zyskała również odpowiedzialność społeczna - to, co obecnie wytwarzamy, musi być szczególnie przemyślane - zarówno pod względem funkcji, estetyki, jak i trwałości. Spędzając w domach większość czasu, wielu konsumentów doszło do wniosku, że potrzebują zmian i odświeżenia swoich wnętrz. Coraz bardziej zwracamy również uwagę na utrzymanie czystości - zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i naszych domach i mieszkaniach.

Odpowiedzią na potrzebę zachowania higieny i zaostrzonego reżimu sanitarnego jest kolekcja Geberit ONE. Toaleta oraz bidet otwierają całą serię, a kolejne premiery (między innymi innowacyjne umywalki, meble czy przestrzeń do natrysku) pojawią się na polskim rynku już niebawem. Toaleta wyróżnia się bezkołnierzowym asymetrycznym rozwiązaniem wnętrza miski WC, dzięki czemu wewnątrz gromadzi się mniej bakterii. Kształt umożliwia też dokładną dezynfekcję muszli. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest ultracicha technologia spłukiwania TurboFlush, która zapewnia pełną intymność podczas korzystania z toalety. TurboFlush to także dokładniejsze spłukiwanie. Aby jeszcze bardziej ułatwić dezynfekcję urządzenia, projektanci wyposażyli je w zdejmowaną deskę i pokrywę. Zarówno toaleta, jak i bidet Geberit ONE są pokryte szkliwem KeraTect, zapewniającym optymalną ochronę i higienę. Panel dekoracyjny występuje w dwóch kolorach: bieli i błyszczącego chromu.

Naszym ostatnim odkryciem jest nowa kolekcja Geberit ONE, łącząca w sobie funkcjonalność i nowoczesny, lekki design. Wyważone proporcje i ergonomiczny kształt sprawiają, że zestaw toaleta + bidet może odnaleźć się w różnych stylistykach wnętrz. W tej nowości Geberit najbardziej zaskoczyła nas zaawansowana technologia montażu miski, która dzięki specjalnym prowadnicom umożliwia regulowanie wysokości zawieszenia toalety, bez konieczności otwierania systemu podtynkowego. Sprawdzi się to zarówno przy użytkowaniu przez dzieci, jak i osoby starsze. Jako firma projektowa, która bardzo często zajmuje się kreowaniem łazienek, możemy polecić z pełną odpowiedzialnością nową kolekcję Geberit ONE, wszystkim tym, którzy stoją przed trudnym doborem wyposażenia do swoich wnętrz – przyznaje Tomasz Słomka z pracowni TOKA+HOME

Gładkie powierzchnie i ponadczasowy kształt kolekcji zapewniają wygodę użytkowania oraz wpisują się w przestrzenie o różnych stylach. Produkty są też łatwe w instalacji - mocowanie odbywa się za pomocą wbudowanej przekładni do przenoszenia siły. Dzięki zaawansowanej technologii montażu wysokość toalety można regulować, bez potrzeby otwierania systemu podtynkowego, nawet po wielu latach.  Geberit ONE jest dowodem na to, w jak sprytny sposób można połączyć know-how za ścianą i kompetencje projektowe przed ścianą.

Aby przedłużyć życie produktów, Geberit stosuje starannie wyselekcjonowane materiały, o żywotności do kilkudziesięciu lat. Są one zazwyczaj kompatybilne z wcześniejszymi produktami i można je łatwo czyścić i konserwować. Marka dba także o to, by zużywać jak najmniej materiałów opakowaniowych. Geberit ma świadomość odpowiedzialności, jaka spoczywa nie tylko na konsumentach, ale również na producentach, dlatego nieustannie pracuje na to, by każde wdrożenie było bardziej zaawansowane ekologicznie od poprzedniego.

Więcej informacji na www.geberit.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:10

Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit

PLGBC Green Building Summit to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych zrównoważonemu budownictwu, architekturze i rynkowi nieruchomości. Najbliższa,
Dom Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie
2024-09-26 | 15:40

Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie

Dom to nie tyle ściany, co ludzie, którzy w nich zamieszkują. Najlepiej o tym świadczy dwupiętrowe mieszkanie dla rodziny, które za sprawą architekt Weroniki Budzichowskiej z To
Dom Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu
2024-09-26 | 14:00

Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu

Jesień to idealny moment, by wprowadzić do wnętrz nowe akcenty, które nie tylko ocieplą przestrzeń, ale także – zgodnie z koncepcją neurodesignu – wpłyną na nasze dobre

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.