Dbaj o pełną higienę jamy ustnej!
Ze względu na swoją specyficzną budowę, język jest idealnym miejscem do gromadzenia się bakterii. A to właśnie one w ogromnej mierze odpowiadają za powstawanie nieprzyjemnego zapachu, który powodować może duży dyskomfort, a także przyczyniać się do obniżenia pewności siebie czy ograniczania kontaktów towarzyskich. Z tego względu warto dbać o pełną higienę jamy ustnej, obejmującą również czyszczenie języka. Jednak każdego dnia jesteśmy w takich sytuacjach, w których może to być utrudnione. Czy można zatem szybko, wygodnie i skutecznie oczyścić język w pracy, przed spotkaniem czy po smakowitym posiłku w restauracji? Dzięki marce Herbapol jest to możliwe!
Herbapol … na językach!
Cukierki czyszczące język Herbapol stanowią znakomitą odpowiedź na potrzeby wszystkich, poszukujących prostych i efektywnych sposobów uzupełniających prawidłową higienę jamy ustnej i zapewniających świeży oddech. Ich innowacyjna formuła opiera się na odpowiednio dobranych składnikach. Zmielone nasiona lnu, działają niczym peeling, ścierając osad i bakterie z języka. O prawidłowy poziom pH dba cynk, a odświeżenie oddechu zapewniają naturalne olejki eteryczne.
Do wyboru jest pięć smaków: klasyczna mięta, pomarańcza z szałwią, poziomka z pokrzywą, czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu oraz cytryna z eukaliptusem. Cukierki otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, a ich opakowanie w postaci blistra zapewnia higienę, jest wygodne i bez problemu zmieści się w kieszeni, torebce czy kosmetyczce.

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego

Rak jelita grubego to nie wyrok. Kluczowe jest wczesne wykrycie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić
Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.
Prawo
Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.