Dobra organizacja zaczyna się od wnętrza
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Miarą uporządkowanej kuchni jest nie tylko czystość i ład przestrzeni, ale również jej funkcjonalność. Wnętrza szuflad i ich układ okazują się niekiedy wyzwaniem w organizacji i przechowywaniu wszelkiego rodzajów akcesoriów kuchennych i sprzętów. PEKA w swojej ofercie ma szereg znakomitych rozwiązań - jak odpowiednio zagospodarować wnętrze szuflad, tak aby wszystko było zawsze pod ręką.
Sztućce nareszcie okiełznane
Wkłady CLASSICO oraz SCOOP wykonane z polistyrenu to solidne konstrukcje, które na dodatek są trwałe i wygodne w czyszczeniu. Przegrody wewnętrzne pozwalają na całkowite wykorzystanie przestrzeni oraz przechowanie sztućców o nietypowych kształtach i rozmiarach. Wytłoczki dzięki swojemu uniwersalnemu rozmiarowi przystosują się do każdej szuflady od 30 cm do 120 cm szerokości. Wszechstronne możliwości wkładów sprostają nawet najbardziej licznej kolekcji sztućców i akcesoriów.
Modułowość = funkcjonalność
Aby zapewnić najwyższy poziom funkcjonalności, warto sięgnąć po rozwiązania modułowe. Drewniane wkłady w ramach System FineLine MosaiQ można zestawiać ze sobą w dowolnej konfiguracji, dzięki temu środek szuflad odpowiada indywidualnym potrzebom. Niezwykłą zaletą modułowych wkładów jest ich mobilność, która pozwala na przeorganizowanie szuflad w wybranym czasie oraz gdy wymagania co do przestrzeni uległy zmianie. System drewnianych wkładów został zaprojektowany do szuflad o głębokości od 500 mm lub z dodatkowym elementem, do głębokości maksymalnie 650 mm. Doskonale pasuje do szuflad większości producentów mebli. Poszczególne moduły zostały stworzone z myślą o wysokich i niskich szufladach. W szufladach niskich znakomicie sprawdzą się prostokątne lub kwadratowe tacki. Jest to też idealne miejsce, aby umieścić blok na noże, uchwyt na folię aluminiową albo specjalne wkłady na słoiczki z przyprawami. W wyższych szufladach warto zastosować funkcjonalne, drewniane skrzynki. System FineLine MosaiQ posiada szeroki wybór elementów, dzięki którym można przechowywać każdy rodzaj żywności – od butelek z napojami, po żywność paczkowaną. Wystarczy jeden ruch, aby otworzyć szufladę i mieć dostęp do całej jej zawartości. To znaczne ułatwienie nie tylko w odnajdywaniu konkretnego przedmiotu w danej chwili, ale również w dbaniu o czystość i porządek. Drewniane moduły mają otwory na uchwyty, dzięki czemu mogą być dowolnie przemieszczane. Eleganckie uchwyty to sprytny dodatek w nowoczesnej kuchni, który pozwala na przeniesienie nawet najdelikatniejszej porcelany bez ryzyka jej uszkodzenia.
Jak połączyć elegancję z pragmatyzmem?
Maty antypoślizgowe to niezwykłe rozwiązanie, które zabezpieczy dno przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniami. Ten praktyczny element wyposażenia zapobiega przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady, przy tym jest łatwy w czyszczeniu. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest minimalizowanie niepotrzebnych dźwięków podczas wstawiania naczyń, garnków lub patelni do danej szuflady. Maty można łatwo dopasować do każdej szuflady, można je też swobodnie przyciąć, gdy jest taka potrzeba. Oprócz walorów praktycznych, spełniają także estetyczne wymagania. Są dostępne w różnych kolorach i teksturach. Kolory bieli, antracytu czy szarości z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.
Skuteczny sposób na niesforne pudełka
Częstym wyzwaniem w utrzymywaniu porządku w kuchni są pojemniki na żywność. Aby na nowo zaprowadzić ład wśród licznych pudełek, PEKA oferuje system SpaceFlexx, specjalnie do nich dedykowany. Przegródki wewnętrzne wykonane są z oryginalnego tworzywa. Elastyczne tworzywo pozwala na łatwe dopasowanie się do danej przestrzeni. Niewątpliwą zaletą produktu jest możliwość prania w pralce. System SpaceFlexx sprosta każdemu problematycznemu przyborowi kuchennemu. Odtąd bidony, lunchboxy, pokrywki i pojemniki znajdą swoje stałe miejsce w kuchni.
Więcej przydatnych informacji na stronie: https://peka.pl

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Dowbor: Domówki i rolki przyniosły nam dużo większą popularność niż telewizja. Ludzie nas odbierają jak dobrych znajomych
Prezenter przyznaje, że domówki online i publikowane w mediach społecznościowych rolki pozwoliły im zbudować mocną pozycję w cyfrowym świecie. Dzięki nim zyskali dużo większą popularność niż z racji udziału w różnych projektach telewizyjnych czy serialowych. Maciej Dowbor odczuwa dużą satysfakcję z tego, że ich działalność internetowa przyciąga miliony odbiorców, zainteresowanie proponowanymi przez nich treściami nie słabnie, a widzowie, z którymi się spotykają na ulicy, traktują ich jak dobrych znajomych.
Konsument
Rynek gier mobilnych w Polsce może być wart prawie 0,5 mld dol. do 2030 roku. Za tym idzie rozwój smartfonów dla graczy

W 2030 roku liczba użytkowników gier mobilnych w Polsce może przekroczyć 7,1 mln, a przychody z rynku będą bliskie 470 mln dol. – wynika z danych Statista. Wraz ze wzrostem liczby graczy rozwija się także rynek urządzeń do gamingu mobilnego. Zdaniem przedstawicieli ZTE Polska, producentów smartfonów nubia, których dwa nowe modele miały właśnie swoją premierę w Polsce, ten segment krajowego rynku wciąż jest słabo zagospodarowany, a do tej pory dominowały na nim głównie urządzenia zaawansowane i drogie. Dużą rolę w udoskonalaniu sprzętu dla graczy odgrywa sztuczna inteligencja.
Dom i ogród
Sandra Kubicka: Najpierw kupiłam małą domową szklarnię na zioła. A teraz zamówiłam duży model do ogrodu i będę tam mieć pomidory, ogórki i truskawki

Modelka czerpie dużą radość z własnoręcznie wyhodowanych ziół i warzyw. Swoją przygodę z ogrodnictwem zaczęła od małej domowej szklarni kupionej w sklepie internetowym, a już niedługo będzie miała szklarnię z prawdziwego zdarzenia. Sandra Kubicka nie ukrywa, że teraz z dużą niecierpliwością czeka na to, jaki plon wydadzą sadzonki pomidorów. Na razie rosną jak na drożdżach.