Komunikaty PR

Dom skrojony na miarę. Meble na wymiar w ofercie Miloo Home.

2021-11-23  |  13:08
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Stachulska
Home Sweet Home PR

Łowicka 51 lok. 207
02-353 Warszawa
ola|hshpr.pl| |ola|hshpr.pl
880 320 909
hshpr.pl

W trakcie urządzania domu lub mieszkania stawiamy sobie wiele pytań. Do najważniejszych, bo decydujących o ostatecznym wyglądzie wnętrza i komforcie życia na co dzień, należy i to,  jakie meble wybrać. Czy decydować się na gotowe modele? Czy raczej wziąć pod uwagę te na zamówienie? W pierwszym przypadku wybieramy produkty o konkretnych wymiarach, wybarwieniu i stylu. W przypadku mebli personalizowanych natomiast mamy możliwość podjęcia decyzji co do kolorystyki, materiału czy wykończenia.

Wymiary, kolor, materiał… Meble, jakie sobie wymarzysz

Dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb jest szczególnie istotne, gdy urządzamy powierzchnie nietypowe, od apartamentu w wielkiej skali np. w starej kamienicy po malownicze poddasze z niskimi skosami albo kompaktowe mieszkanie w sercu miasta. Idealne dostosowanie gabarytów mebli do dostępnej przestrzeni pozwala stworzyć aranżację o odpowiednich walorach zarówno użytkowych, jak i wizualnych.

Tu warto zaznaczyć, że w przypadku mebli na zamówienie dany egzemplarz można dostosować także kolorystycznie, wychodząc poza standardową paletę barw. Co więcej, w grę wchodzi również dobór materiału, z którego powstanie wybrany model. Drewno akacjowe? Teakowe? Dębowe? To zależy tylko od nas. Rzecz dotyczy jednak i mebli tapicerowanych. Po wyborze formy np. kanapy i określeniu jej wymiarów przychodzi pora na dopasowanie obicia – lnianego, welurowego, a może skórzanego? Wszystko to jest dziś możliwe.

Kawa na ławę, czyli personalizacja mebli drewnianych

Dostępne możliwości warto zilustrować przykładami. Wiele modeli stołów okrągłych prócz standardowej średnicy 120 cm występuje także w rozmiarze 130 oraz 150 cm. Jeszcze większa różnorodność dotyczy stołów owalnych, gdyż te mogą się różnić i szerokością (w zależności od modelu od 110 do nawet 140 cm, stopniowane co 10 cm), i długością (aż do 330 cm!). Podobne możliwości oferują stoły prostokątne, o szerokości od zaledwie 70 do aż 120 centymetrów i długości od 70 do nawet 400. Dopasowanie wymiarów mebla do potrzeb możliwe jest także m.in. w przypadku bibliotek oraz oczywiście łóżek.

Na ostateczny efekt wizualny w przeważającej mierze wpływa sposób wykończenia mebla – a i tu możliwości jest wiele. W zależności od typu meble mogą mieć najrozmaitsze kolory nóg, blatu, korpusu – ale też np. wnętrza mebla (dotyczy to rzecz jasna bibliotek, szaf, kredensów). Kryje się tu zachęta, by zewnętrznie gładko wpisać wybrany obiekt w aranżację pomieszczenia, z kolei za sprawą dyskretnego akcentu we wnętrzu mebla nieco ją ożywić i przełamać.

Ułóż je wygodnie, czyli o personalizacji mebli tapicerowanych

W przypadku mebli tapicerowanych natomiast szczególnie duże pole do twórczości dają kolekcje modułowe kanap, takie jak Bolton, Caron, Murray, Mitchell, Kobdo, Shaldon, Maxwell, Sardi, Kodori, Majia, Ussuri, Trina, Mogami czy Surida. Reprezentują najróżniejsze style, od powściągliwego minimalizmu po luksusowy glamour. Jedne spoczywają na podłodze, inne wznoszą się lekko na cienkich nóżkach. A do tego (jak wszystkie meble tapicerowane z oferty Miloo Home, nie tylko sofy modułowe!) można je zamówić w obiciu z palety tkanin o ogromnie różnorodnym wzornictwie i kolorystyce, a tym samym dopasować do wnętrza – i do osobowości. Ale przecież personalizować można także fotele, zagłówki, pufy, krzesła… Możliwości są ogromne.

Meble na zamówienie to rozwiązanie dla osób ceniących indywidualne rozwiązania we własnym wnętrzu – takie, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających miłośników piękna. Co ważne, są doskonałym rozwiązaniem do każdego rodzaju wnętrza. Pomagają można zaaranżować salon, sypialnię, kuchnię, łazienkę, biuro, a nawet taras czy przedpokój. Wspaniale zaprezentują się i będą służyć w dowolnej przestrzeni, nawet najbardziej nietypowej.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Home Sweet Home PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz Biuro prasowe
2024-11-04 | 13:29

Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz

Posługiwanie się odcieniami jednego koloru od podłogi aż po sufit w tym samym pomieszczeniu to gorący wnętrzarski trend „color drenching”, który w tym roku skradł serca
Dom Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home
2024-11-04 | 11:35

Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home

Choć za oknami jesień i plucha wszyscy miłośnicy dobrego wzornictwa, którzy odwiedzili tegoroczne targi PTAK EXPO Warsaw Home, mogli poczuć moc słonecznych kolorów i pozytywną
Dom Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO
2024-10-31 | 16:00

Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO

Czas realizacji każdej inwestycji budowlanej jest niezwykle istotny, dlatego warto już na etapie sporządzania projektu zwrócić uwagę na rozwiązania, które mogą przyspieszyć i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Konsument

Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie

Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.

Ochrona środowiska

Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat

Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.