Komunikaty PR

Duo Chlorofil - zielono mi czyli wiosenny detoks w wersji PRO

2022-06-09  |  16:00

Zielona energia

 

Nie od dziś kolor zielony kojarzy się z życiem, zdrowiem, naturą i energią. I co najważniejsze ma to swoje mocne fundamenty. Przecież to właśnie dzięki zielonemu barwnikowi – czyli właśnie chlorofilowi rośliny mają tak wiele właściwości, z których możemy korzystać dbając o zdrowie i wygląd. Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

 

Nic nie zapewni takiego wsparcia dla wiosennego detoksu jak naturalna chlorofilina, która posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcenogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Ponadto wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która tak jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie. Zawdzięcza to swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

 

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

 

Znajdujący się w składzie DuoLife Chlorofil jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Z kolei lucerna jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki czemu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu. Kolejny ze składników to olejek miętowy, który od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

 

Detoks na najwyższym poziomie

 

Innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz wzmacniaczy smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność. To właśnie dzięki połączeniu naturalnych składników od tysięcy lat wykorzystywanych w medycynie naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny akademickiej. Suplementacja DuoLife Chlorofil to gwarancja detoksu na najwyższym poziomie. Oczyszczanie organizmu przy zastosowaniu najlepszych możliwych składników to pewność, że codziennie dostarczamy sobie tego, co konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. Wiosenny detoks powinien być jedynie wstępem do zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych, które zaowocują lepszym samopoczuciem i wyglądem, a nic w tym nie pomoże tak skutecznie jak DuoLife Chlorofil.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Matcha Caffé Latte i oferta lunchowa w wiosennym menu Costa Coffee Biuro prasowe
2023-03-29 | 14:30

Matcha Caffé Latte i oferta lunchowa w wiosennym menu Costa Coffee

Powitanie wiosny dobrze rozpocząć od mocnego pobudzenia. Matcha Caffé  Latte i Matcha Caffé  Frappè (na zimno), czyli kawa  z mlekiem w połączeniu z syropem
Zdrowie W Warszawie masowo zmierzą ciśnienie na rekord Guinnessa
2023-03-28 | 07:00

W Warszawie masowo zmierzą ciśnienie na rekord Guinnessa

Maj jest Miesiącem Mierzenia Ciśnienia, dlatego firma Sevier w ramach tej akcji zachęca do profilaktyki wykrywania nadciśnienia tętniczego. Próba bicia rekordu jest wstępem do
Zdrowie Najdłuższa sztafeta masowania maszynowo - Rekord Polski na 20-lecie firmy
2023-03-24 | 14:30

Najdłuższa sztafeta masowania maszynowo - Rekord Polski na 20-lecie firmy

Wydarzenie rozpoczęło się 15 marca 2023 r. o godzinie 9:00. Wcześniej trwały zapisy na darmowy masaż za pomocą stołu do masowania. Wydaje się, że trudno zebrać uczestników tak,

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

roche_banner

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.