Emocje zaklęte w betonie. Webinar z udziałem ekspertów Ceramiki Paradyż
Made in PR
Wejnerta 26/2
02-613 Warszawa
m.madiuk|madeinpr.pl| |m.madiuk|madeinpr.pl
+48 607 404 460
https://madeinpr.pl/
Już 22 września odbędzie się inspirujące, pełne emocji spotkanie online z ekspertami Ceramiki Paradyż, którzy podzielą się swoją wiedzą o najnowszych trendach wnętrzarskich w kontekście powstania setu Home of Concrete, a także zwrócą uwagę na najistotniejsze kwestie dotyczące produktów wykorzystywanych w pracy przez architektów i projektantów wnętrz.
Profesjonaliści dla profesjonalistów
Jakie elementy wpływają na całokształt strategii produktowej? Jak zderzyć ze sobą twarde dane wynikające z analizy potrzeb rynkowych z aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz? Czego potrzeba, by zainspirować się pięknem? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą cenieni przez branżę eksperci Ceramiki Paradyż: Michał Drożdż, dyrektor generalny ds. Designu i strategii marketingowej, Aldona Chudzicka, dyrektor Działu Rozwoju Produktu i Anna Koszowska–Król, zastępca dyrektora ds. Zarządzania Kategoriami Produktów. Webinar „Emocje zaklęte w betonie”, który rozpocznie się 22 września o godzinie 11.00, to niepowtarzalna okazja, by wspólnie posłuchać, a następnie przedyskutować w gronie profesjonalistów najważniejsze zagadnienia związane z produktem, jak i jego wykorzystaniem w aranżacji wnętrz.
Home of Concrete – nowe oblicze betonu
Tytuł webinaru – „Emocje zaklęte w betonie” jest nieprzypadkowy. Od wielu sezonów beton cieszy się ogromnym zainteresowaniem profesjonalistów. Dzięki Ceramice Paradyż możemy odkryć jego zupełnie nową odsłonę. Najnowszy set kolekcji polskiego producenta Home of Concrete to sześć wyjątkowych kolekcji: Moondust, Sunnydust, Silkdust, Granddust, Industrialdust i Desertdust. Płytki zostały stworzone w oparciu o nowatorskie podejście do grafiki cementowej - concrete mix oraz zastosowanie specjalnych technologii zdobniczych. Ich nowoczesne cementowe wzornictwo
i kolory w autentyczny sposób wpisują się w światowe trendy dając efekt, który zachwyci niejednego wielbiciela industrialnych przestrzeni.
Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie:
https://event.webinarjam.com/register/1/40r23bx

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.