Komunikaty PR

Finał Euro 2024, wieczory filmowe i sobotnie zabawy w Porcie Łódź

2024-07-10  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Do pobrania docx ( 0.25 MB )

Kolejna dawka filmowych wrażeń i sportowe emocje na najwyższym poziomie – to wszystko czeka gości Portu Łódź w najbliższych dniach. 11 i 18 lipca centrum handlowe zaprasza na dwa seanse w ramach Dobranocki TME Polówka. W sobotę na zabawy dla dzieci.  Niedziela, 14 lipca, kręcić się będzie wokół ostatniego meczu tegorocznego Euro. Na kibiców, oprócz sportowych emocji, czekać będą liczne atrakcje.

 

Dobranocka TME Polówka to wyjątkowa okazja, aby w letnie wieczory cieszyć się seansami filmowymi pod gwiazdami. Już 11 lipca widzowie będą mogli zobaczyć “Tarapaty 2”, pełną przygód i humoru kontynuację popularnej polskiej produkcji dla całej rodziny. Tydzień później, 18 lipca, na wielkim ekranie zagoszczą ulubione postacie z bajki “Shrek Trzeci”, które ponownie rozbawią i wzruszą publiczność swoimi przygodami. Oba pokazy rozpoczną się na patio o godzinie 21:00.

W sobotę, 13 lipca w godzinach 12:00-20:00, Port Łódź zaprasza na Patio dzieci na gry i zabawy. Malowanie buziek, mega bańki czy strefa hop to gwarancja dobrej zabawy dla najmłodszych, a popularne gry w wersji XXL takim jak: kółka i krzyżyk, bilard holenderski, connect four czy piłkarzyki sprawią frajdę całej rodzinie.

Niedziela, wieczór finału Euro 2024 to nie tylko transmisja najważniejszego meczu turnieju, ale również bogaty program rozrywkowy, który rozpocznie się w Strefie Kibica dokładnie godzinę przez pierwszym gwizdkiem - o godzinie 20:00. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy piknikowych zabaw XXL, piłkarzyków, bramki celnościowej oraz możliwość malowania twarzy w barwach finałowych drużyn. Dostępne będą także chorogiewki z flagami państw, który dotrą do wielkiego finału.

Oprócz tego, uczestnicy będą mogli skosztować bezpłatnych przekąsek i wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, w tym oficjalnymi piłkami EURO, kartami podarunkowymi do Portu Łódź oraz nagrodami od sklepów partnerskich, takich jak IKEA, Regatta, Kodano, Yves Rocher, czy Dobrze Dodane. Dodatkowo, dla najciekawiej przebranych kibiców przewidziano niespodzianki.

W Strefie Kibica na Patio Portu Łódź pojawi się  także Eska Summer Patrol oraz prowadzący finał Łukasza Bogdana z Radio Eska, którzy zadbają o doskonałą atmosferę i mnóstwo dobrej energii.

Zapraszamy do wspólnego świętowania i kibicowania podczas finału Euro 2024 w Port Łódź!

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Sobota w Fuzji pełna wrażeń. Teatr w Ogrodach Anny i warsztaty z Tartarugą Biuro prasowe
2024-07-24 | 11:45

Sobota w Fuzji pełna wrażeń. Teatr w Ogrodach Anny i warsztaty z Tartarugą

Każda wakacyjna sobota w Fuzji to inne tematyczne atrakcje, dzięki którym zawsze - niezależnie od wieku i hobby - jesteśmy w stanie znaleźć coś interesującego dla siebie. Była
Hobby Fotoplastikon w Centrum Praskim Koneser. Zobaczysz w nim Warszawę z dawnych lat
2024-07-19 | 13:45

Fotoplastikon w Centrum Praskim Koneser. Zobaczysz w nim Warszawę z dawnych lat

Centrum Praskie Koneser wraz ze spółką Pałac Saski, odpowiedzialną za odbudowę zachodniej pierzei Placu Piłsudskiego przygotowało nie lada atrakcję dla wielbicieli
Hobby Caravaning, czyli urządzamy wygodny kamper
2024-07-17 | 12:00

Caravaning, czyli urządzamy wygodny kamper

Domy na kółkach cieszą się popularnością za sprawą wolności podróżowania, którą oferują. Obojętnie, czy kupujemy nowy, czy odnawiamy używany pojazd kempingowy,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Podatki od żywności wysokoprzetworzonej mogą pomóc walczyć z otyłością. Wpływy z nich można przeznaczyć na dopłaty do zdrowego jedzenia

Nie tylko napoje słodzone, jak ma to miejsce w Polsce, ale i cała niezdrowa żywność powinna być objęta dodatkowym opodatkowaniem – przekonują badacze z Centrum Ekonomiki Zdrowia i Polityki Innowacji w Imperial College Business School, którzy przyjrzeli się wynikom badań w tym zakresie z całego świata. Pieniądze z podatku od żywności wysokoprzetworzonej, z dużą zawartością soli czy cukru, powinny ich zdaniem zostać spożytkowane na dopłaty do zdrowego jedzenia. Okazuje się, że zwłaszcza w krajach o niskich i średnich dochodach to czynnik ekonomiczny decyduje o wyborze niezdrowego jedzenia, które jest mocno reklamowane i często tańsze.

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Pomysł na trenowanie boksu zrodził się u mnie z fascynacji Sashą Sidorenko. Dyscyplina ta wymaga skupienia, a właśnie tego mi na co dzień brakuje

Aktorka zaznacza, że trenuje boks, bo pozwala jej nauczyć się trzeźwo myśleć, analizować i szybko podejmować decyzje. Z uprawiania tej dyscypliny czerpie sporą przyjemność, zwłaszcza że robi to pod okiem mistrzyni – Sashy Sidorenko. Aleksandra Popławska podkreśla, że dla niej nie tyle liczy się zwycięstwo na ringu, ile taktyka gry, jaką przyjmuje się wobec przeciwnika.