Komunikaty PR

Toyoty z 2023 roku ze specjalnym finansowaniem Toyota Financial Services

2024-02-15  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt

Maciej Sitarski
multiAN

ul. Godebskiego 20
05-820 Piastów
maciej.sitarski|multian.pl| |maciej.sitarski|multian.pl
511-114-178
www.multian.pl/

Toyota Financial Services do 4 marca 2024 roku na specjalnych, promocyjnych warunkach umożliwia sfinansowanie nabycia wybranych nowych samochodów marki Toyota z rocznika 2023. Fani motoryzacji, zarówno indywidualni, jak i firmowi, zyskują możliwość posiadania nowoczesnego, przyjaznego środowisku auta na preferencyjnych warunkach finansowych – jest to kolejny krok do zrównoważonego rozwoju motoryzacji w Polsce.

Toyota Financial Services (TFS) będąca marką usług finansowych skupiającą ofertę Toyota Bank i Toyota Leasing, uruchomiła specjalne oferty finansowania modeli nowych aut koncernu Toyota w ramach wyprzedaży rocznika 2023. Promocja dotyczy wybranych modeli: Nowa Toyota C-HR, Toyota Camry oraz Toyota Corolla Touring Sports.

- Oferowane przez nas specjalne warunki finansowania to nie tylko dobra możliwość zakupu wymarzonego pojazdu w obniżonej cenie w ramach Wyprzedaży rocznika, ale również możliwość skorzystania z okazyjnych warunków finansowania – konkurencyjne RRSO, obniżone oprocentowanie oraz atrakcyjne opcje dodatkowe, dostępne zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Poprzez naszą specjalną ofertę zapewniamy elastyczność i komfort podczas procesu zakupowego i późniejszego użytkowania auta – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Financial Services.

 

Finansowanie aut marki Toyota: Nowa Toyota C-HR, Toyota Camry oraz Toyota Corolla Touring Sports z Wyprzedaży Rocznika 2023:

 

Kredyt Jednoratowy 0%

Od 9 lutego 2024 r. Toyota Bank oferuje promocyjną ofertę kredytową dla wybranych modeli marki Toyota objętych Wyprzedażą 2023.

Nowa promocja Kredytu Jednoratowego skierowana jest wyłącznie do konsumentów, którzy chcieliby sfinansować zakup takich modeli jak Nowa Toyota C-HR, Toyota Corolla Touring Sports oraz Toyota Camry (auta wyłącznie z roku produkcji 2023).

Oferta wyróżnia się zerowym oprocentowaniem nominalnym oraz obniżoną prowizją, która wynosi maksymalnie 5%

 

Leasing 102,5% + GAP

Toyota Leasing przygotowała specjalną ofertę leasingu operacyjnego dla przedsiębiorców. Do 4 marca nabycie samochodu Nowa Toyota C-HR, Toyota Camry oraz Toyota Corolla Touring Sports na potrzeby firmowe jest możliwe w ramach 24 miesięcznej umowy leasingu operacyjnego z sumą opłat od 102,5% ceny samochodu z rocznika wyprzedaży 2023 pojazdu plus wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia GAP. Oferta wymaga wpłaty własnej na poziomie 45%. wartości pojazdu.

 

 

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Jednoratowego w promocji „Kredyt Jednoratowy 0%”  na zakup nowego samochodu w cenie 130 103,00 zł, wpłata własna 65 051,50 zł, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,00 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 65 051,50 zł,

całkowita kwota do zapłaty 68 304,08 zł, oprocentowanie stałe 0,00 %, całkowity koszt kredytu 3 252,58 (w tym prowizja 5,00 % (3 252,58 zł) odsetki 0,00 zł), jedna rata płatna jednorazowo w 12 miesiącu umowy w wysokości 68 304,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2024-02-08 na reprezentatywnym przykładzie.

Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

 

Produkt „Leasing 102,5% + GAP” - to umowa leasingu operacyjnego z sumą opłat od 102,5% ceny pojazdu i obowiązkowym ubezpieczeniem GAP. Dotyczy on modeli wyprzedażowych Toyoty z roku produkcji 2023 tj. Camry, Corolla TS oraz nowy model C-HR. Produkt dostępny od dnia 09.02.2024 r. do 04.03.2024 lub do wyczerpania liczby pojazdów. Szczegóły u Dilerów Toyoty. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz ma charakter wyłącznie informacyjny i przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

 

Informacja o banku:

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse McCANN Poland z kampanią dla platformy GdzieJakiBiznes.com Mastercard Biuro prasowe
2024-04-15 | 10:00

McCANN Poland z kampanią dla platformy GdzieJakiBiznes.com Mastercard

McCANN odpowiada za kampanię dla nowego, innowacyjnego narzędzia Mastercard – GdzieJakiBiznes.com. Platforma powstała z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach,
Finanse Visa zaprasza klientów Nest Banku!
2024-03-27 | 12:00

Visa zaprasza klientów Nest Banku!

  Warszawa, 27 marca 2024 r., Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich, wspólnie z Nest Bankiem zaprasza klientów
Finanse Jak oszczędzać nawet przy małych zarobkach? Naprzeciw Polakom wychodzą aplikacje
2024-03-21 | 10:00

Jak oszczędzać nawet przy małych zarobkach? Naprzeciw Polakom wychodzą aplikacje

Inflacja i związany z nią wzrost cen towarów i usług zmusza Polaków do zaciskania pasa. Jak radzić sobie z drożyzną, nie obniżając przy tym jakości życia? Istnieje na to

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Teatr

Joanna Trzepiecińska: W polskim kinie nie ma już ról dla kobiety w moim wieku. Weszło już inne pokolenie, które ma swoją widownię i są inne oczekiwania

Aktorka podkreśla, że na razie nie widzi dla siebie miejsca w polskich produkcjach. Z jej obserwacji wynika, że reżyserzy skupiają się teraz na innej grupie wiekowej i właśnie dlatego dużo pracy ma młode pokolenie. Joanna Trzepiecińska nie ubolewa jednak z tego powodu, bo choć nie dostaje propozycji od twórców filmów i seriali, to dużo występuje na teatralnych scenach – w spektaklach i recitalach.

Farmacja

Bioinformatyczne narzędzia ułatwiają diagnostykę opartą na danych genetycznych. W Polsce dostęp do niej wciąż jest niewystarczający

Głównie na rynek amerykański trafiają rozwiązania z zakresu diagnostyki genetycznej opracowywane na całym świecie, również w Polsce. Na rodzimym rynku wciąż brakuje spójnych działań na rzecz przeprowadzania takich badań i ich wykorzystywania w praktyce klinicznej. Strategia powinna obejmować m.in. stworzenie ram prawnych, odpowiednią wycenę i kształcenie kadr. Jak się okazuje, choć teoretycznie możemy w leczeniu nowotworów sięgać już po terapie celowane, to nakłady na badania umożliwiające ich odpowiedni dobór stanowią zaledwie ułamek procenta wydatków na onkologię.