Komunikaty PR

Visa zaprasza klientów Nest Banku!

2024-03-27  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
M. Olejnicka
Nest Bank

Wołoska 24
02-675 Warszawa
magdalena.olejnicka|nestbank.pl| |magdalena.olejnicka|nestbank.pl
514 709 175
www.nestbank.pl

 

Warszawa, 27 marca 2024 r., Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich, wspólnie z Nest Bankiem zaprasza klientów indywidualnych banku oraz firmowych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 i dzięki Visa poczuć emocje związane z tym wydarzeniem.

Klienci Nest Banku mogą wygrać w loterii nie tylko 3 podwójne zaproszenie na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 (z dodatkową kwotą pieniężną do wykorzystania), ale też oficjalne bawełniane torby weekendowe Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Pula nagród jest ograniczona.

Aby wziąć udział w loterii, należy wykonać trzy kroki: zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, następnie złożyć wniosek oraz zarejestrować się w loterii i płacić wygodnie kartą Visa, telefonem lub zegarkiem, zdobywając losy.

– Wieloletnie zaangażowanie w Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie daje nam wyjątkową możliwość wspierania naszych partnerów w zacieśnianiu ich więzi z klientami, posiadaczami kart Visa. Cieszymy się, że we współpracy z Nest Bankiem będziemy mogli zaoferować klientom indywidualnym, ale także małym biznesom szansę wzięcia udziału w tej światowej klasy rywalizacji sportowej i przeżycia emocji towarzyszących igrzyskom – mówi Adrian Kurowski, dyrektor generalny Visa w Polsce.

– Visa jest naszym stałym partnerem, który umożliwia naszym klientom szybkie i bezpieczne płatności. Loteria z okazji Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 jest dla nich kolejną okazją na zdobycie cennych nagród za wygodne płatności mobilne – mówi Janusz Mieloszyk, Pierwszy Wiceprezes Zarządu Nest Banku.

Losów może być jeszcze więcej

Im częściej klient płaci, tym więcej losów zdobywa. A jeśli chce mieć większą szansę na wygraną, to dodatkowe losy do puli mogą zapewnić płatności Visa Mobile oraz wyrażenie lub utrzymanie zgód marketingowych na wszystkie kanały.

Loteria trwa do 27 maja 2024 do godz. 12:00. W loterii biorą udział tylko transakcje, które klient wykona kartą Visa w polskich złotych. Loteria jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 lat.

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na nestbank.pl/loteria-visa 

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na nestbank.pl/loteria-visa  Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie – ul. Niedźwiedzia 2a, 02-737 Warszawa, e-mail: loteria.visa.nest@uniqueone.pl.   

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Członkowie Zarządu Toyota Bank Polska S.A. wyróżnieni medalami Prezydenta RP Biuro prasowe
2024-04-24 | 08:00

Członkowie Zarządu Toyota Bank Polska S.A. wyróżnieni medalami Prezydenta RP

W trakcie uroczystego wieczoru na zakończenie konferencji E-Leasing Day 6.0, organizowanej przez Związek Polskiego Leasingu (ZPL), zostały wręczone odznaczenia państwowe dla osób
Finanse Toyota Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy
2024-04-22 | 09:00

Toyota Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy

Toyota Bank kontynuuje wprowadzanie korzystnych zmian w ofercie lokat, reagując na oczekiwania klientów. Bank podnosi oprocentowanie swojej flagowej Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy do
Finanse 3 sposoby na wysoką dopłatę do PIT
2024-04-18 | 11:00

3 sposoby na wysoką dopłatę do PIT

Rok temu podatnicy musieli dopłacić 11,2 mld zł zaległości za 2022 r. Za 2021 r. ta smutna konieczność dotyczyła aż 4,9 mln podatników, a kwota dopłat wyniosła

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Nieuczciwi najemcy bardziej chronieni przez prawo niż właściciele mieszkań. Konieczne są zmiany przepisów i sprawny system eksmisyjny

Zaległości w czynszach, zniszczenia czy wyprowadzka bez płatności – to tylko niektóre z problemów, jakie lokatorzy wynajmujący mieszkania mogą sprawić właścicielom lokali. Z badania Rendin wynika, że blisko 70 proc. właścicieli mieszkań na wynajem borykało się z podobnymi trudnościami. Wypowiedzenie najmu nieuczciwemu lokatorowi to dopiero początek długiej drogi, na której końcu niekoniecznie jest eksmisja. – Potrzebujemy zmiany w kierunku dodania pewnych praw właścicielom i sprawnego systemu eksmisyjnego – podkreśla Alina Muzioł-Węcławowicz, specjalistka ds. polityki mieszkaniowej.

Teatr

Edyta Herbuś: Teraz mam taki moment obfitości, że mogę wybierać role, które są dla mnie najciekawsze. Ale na pewno muszę sobie zafundować reset, żeby utrzymać równowagę w życiu

Tancerka lubi wypoczywać aktywnie. Po intensywnym okresie w pracy najpierw daje sobie jednak chwilę na złapanie oddechu i szybką regenerację, a dopiero później rusza na podbój danej okolicy. Edyta Herbuś zaznacza, że często decyduje się na pasjonujące wyprawy, dzięki którym może zwiedzać i poznawać urokliwe zakątki świata. Ale zdarza się również tak, że wybiera beztroskie wakacje na plaży pod palmami. Tegoroczny urlop będzie jednak krótki.

Media

Wojciech „Łozo” Łozowski: Wziąłem już udział w większości fajnych dużych formatów telewizyjnych. Dostaję też wiele paździerzowych propozycji i je staram się odrzucać

Wokalista miał już okazję uczestniczyć w takich produkcjach jak: „Taniec z gwiazdami”, „Must Be The Music. Tylko muzyka”, „Azja Express”, „Lego Masters” i „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Jak podkreśla, bardzo ceni oryginalne projekty telewizyjne, bo dzięki nim może przeżyć wyjątkowe przygody i nauczyć się czegoś nowego. Dlatego też nie wyklucza, że gdy padnie kolejna ciekawa propozycja, znów weźmie udział w podobnym projekcie.