Fotel i szezlong dla mamy
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Pojawienie się w domu małego członka rodziny wymaga wielu zmian w dotychczasowym trybie funkcjonowania a także zmian w aranżacji domu. Wygospodarowanie miejsca dla dziecka i mamy nie kończy się tylko na zakupie łóżeczka i przewijaka. W stworzeniu przyjemnego kącika do karmienia i relaksu z pewnością pomoże wygodny fotel. Przyjazny kształt będzie odciążeniem dla zmęczonych nóg i kręgosłupa mamy, a kiedy dziecko dorośnie, taki mebel posłuży do odpoczynku po intensywnym dniu pełnym nauki i zabawy.
Z grubej mięsistej tkaniny, welwetu lub skóry, rozkładany elektrycznie za pomocą przycisku sterującego, obrotowy, z podnóżkiem lub w formie szezlongu – na rynku znajdziemy obecnie wiele modeli foteli, które przydadzą się w domu z dzieckiem. Jak znaleźć ten idealny i w jakich sytuacjach najbardziej się przyda - zapytaliśmy specjalistów z Gala Collezione, jednego z czołowych polskich producentów mebli wypoczynkowych.
Do karmienia
Noworodek budzi się nocą nawet kilka razy i wówczas wygodne siedzisko dla mamy staje się jednym z najważniejszych mebli, mających zapewnić spokój i komfort podczas karmienia. Fotele Res, Arosa i Inari marki Gala Collezione z funkcją relaksu, pozwalające przebywać z dzieckiem w pozycji półleżącej – okazują się być dla wielu mam przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Opcja elektrycznej bądź manualnej regulacji kąta nachylenia podnóżka sprawia, że bardzo łatwo znaleźć na nich najwygodniejszą pozycję ułożenia ciała. Za współczesną linią podąża funkcjonalność i luksus, który tak bardzo należy się wszystkim mamom. Jeśli szukamy do domu reprezentacyjnego mebla, który sprawdzi się także w salonie – rozważmy zakup szezlongu. Ergonomicznie wyprofilowana budowa modeli Nicea, Lord czy Bibbi, umożliwi przyjęcie komfortowej pozycji z całkowicie wyprostowanymi nogami i stworzenie eleganckiego kącika do spędzenia czasu z maluchem.
Do czytania bajek
Dorośli doskonale zdają sobie sprawę, że siadanie na łóżku malucha w ubraniach, w których chodzili na dworze, nie jest najbardziej higieniczne. Miękki fotel w wersji solo lub z podnóżkiem bardzo przyda się wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy lubią czytać najmłodszemu pokoleniu bajki na dobranoc lub zaśpiewać kołysankę na dobry sen. Szerokie siedzisko i dobrze wyprofilowane oparcie w modelach Monday, Fido, Zing, Neo czy Presto od Gala Collezione znacznie uprzyjemnią pobyt w pokoju dziecka i sprawią, że nasza pociecha poczuje się bezpiecznie podczas zasypiania. W dzień na takim fotelu mogą oczywiście zasiąść przytulanki, a jeśli dziecko jest starsze, ugości na nim kolegów i koleżanki z przedszkola lub szkoły.
Miejsce relaksu
Niezależnie od tego na jaką wersję się zdecydujemy – czy będzie to przyjemny dla karku klasyczny uszak Fido lub Lorien, czy nowoczesny model sterowany elektrycznie – koniecznie wybierzmy się do salonu meblowego, aby sprawdzić przed zakupem wygodę wymarzonego fotela lub szezlongu. Poświęćmy chwilę, by posiedzieć na fotelu i poznać jego dodatkowe funkcje. W salonach z meblami Gala Collezione poprośmy o wzorniki kolorów i rodzajów tkanin obiciowych, zwracając szczególną uwagę na propozycje plamooporne. Wybierzmy mebel solidny i na tyle uniwersalny, żeby po wyrośnięciu dziecka mógł rozpocząć swoje drugie życie w salonie, sypialni lub gabinecie. W ofercie Gala Collezione właśnie pojawił się także model bujany, który przeniesie rodziców w zupełnie nowy wymiar komfortu podczas usypiania malucha i w chwilach, w których chcemy zwyczajnie złapać trochę oddechu. Nie tylko podczas usypiania, ale także wtedy, kiedy dziecko już dawno śpi.
Więcej na: www.GalaMeble.com
![Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli Biuro prasowe](/files/1947754062/lozko-kontynentalne-tebsilo,w_225,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
![Proste przyjemności na zimowe wieczory](/files/_uploaded/glownekonf_420841280,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Proste przyjemności na zimowe wieczory
![Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie](/files/_uploaded/glownekonf_592300461,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Media
![](/files/1922771799/kszczot-program-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
![](/files/1922771799/bukowska-tomczak-alkohol-foto2,w_133,_small.jpg)
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
![](/files/1922771799/medycyna-ai-foto,w_133,_small.jpg)
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.