„Fuzja z Latem” na muzycznie i sportowo

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Najbliższy weekend w Fuzji minie pod znakiem dobrej zabawy w sportowym klimacie, a także fantastycznej muzyki! W sobotę na terenie kompleksu pojeździć będzie można na deskorolkach oraz wziąć udział w turniejach szachowych. Z kolei wieczorem wysłuchamy koncertu w wykonaniu kwartetu smyczkowego Lumiere Quartet. W niedzielę w Ogrodach Anny gościć będziemy dwie wspaniałe DJ-ki w ramach cyklu imprez „Techno 0%” realizowanych z festiwalem Ravekjavik. A wieczorem w rytm latynoskiej muzyki do tańca porwie nas Latin Dance Academy. Nie zabraknie też stałych punktów programu – piątkowego filmowego wieczoru z TME Polówka oraz porannej jogi w Ogrodach Anny. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.
W piątkowy wieczór 5 lipca o godzinie 21:00 w Fuzji obejrzeć będzie można kolejny film w ramach Festiwalu Kina Letniego TME Polówka. W sekcji ICH - STORIE zobaczymy produkcje, które podbiły serca widzów, opowiadając historie biograficzne lub inspirowane życiem artystów, celebrytów, sportowców, przedsiębiorców, czy po prostu ikon popkultury. W najbliższy piątek Fuzja zaprasza na film pt. „Rocketman” który przeniesie widzów w czasie, aby prześledzić życie Eltona Johna od jego najmłodszych lat w Królewskiej Akademii Muzycznej po szczyt sławy.
Sobota (6 lipca) upłynie w Fuzji w sportowym klimacie. W godzinach 12:00 – 18:00 w Ogrodach Anny gościć będziemy Super Skate Szkółkę Piotra Dabov, która poprowadzi fantastyczne zajęcia z jazdy na deskorolce. Każdy, kto chce podszkolić swoją jazdę lub stawia dopiero pierwsze kroki na desce będzie miał okazję poćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Będzie muzyka, dobra zabawa oraz minirampa do jazdy na deskorolce! To nie koniec sportowych wyzwań w Fuzji. W godzinach 12:00 – 18:00 w Ogrodach Anny pograć będzie można również w szachy. Do rozgrywek zaprosi nas Klub Szachowy Hetman, który poprowadzi warsztaty oraz turnieje szachowe zarówno dla początkujących, jak również szachowych mistrzów.
Skrzypce, altówka i wiolonczela w akcji! W sobotnie popołudnie (6 lipca) w Fuzji w godzinach 18:30 – 20:00 odbędzie się kolejny koncert Akademii Muzycznej z cyklu „Klasyka w szortach”. Tym razem w Ogrodach Anny wystąpi kwartet smyczkowy Lumiere Quartet, który tworzą Jędrzej Lemański (skrzypce), Franciszek Wachowicz (skrzypce), Bartosz Paradowski (altówka) i Sofie Bałazy (wiolonczela).
Niedziela (7 lipca) zacznie się wspólną praktyką jogi z Lido Movement Studio w pięknym otoczeniu Ogrodów Anny (start o godz. 10:00). Następnie o godzinie 12:00 wystartuje druga impreza z cyklu „Techno 0%”, realizowana we współpracy z Festiwalem Ravekjavik. To będą trzy godziny fantastycznej muzyki, którą zapewnią dwie DJ-ki: Blank oraz Bambi Uzi. Techno 0% to wakacyjny cykl spotkań z muzyką elektroniczną. W każdą wakacyjną niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 w Fuzji prezentowane jest szerokie spektrum muzyki elektronicznej - od House i Italo Disco, przez Minimal i UK Garage aż po Break Beat czy Drum and Bass. „Techno 0%” to okazja by posłuchać różnych gatunków muzyki elektronicznej i miło spędzić czas w gronie znajomych.
Gorące latynoskie rytmy w klimatycznym wnętrzu zabytkowej Kotłowni Karola Scheiblera? Takie rzeczy tylko w Fuzji! Muzyczną niedzielę zakończymy warsztatami tanecznymi oraz zabawą w rymie salsy pod okiem instruktorów z Latin Dance Academy. W pofabrycznej Kotłowni bawimy się w godzinach 18:00 – 22:00.
W poniedziałek odpoczywamy, aby już we wtorek i środę powrócić z nowymi atrakcjami! We wtorek (9 lipca) w godzinach 18:00 – 20:00 zapraszamy do nauki samoobrony z instruktorką Eliną Tonevą. Natomiast w środę w tych samych godzinach odbędzie się w Fuzji koncert mis tybetańskich, który poprowadzi Joanna Kominiak pracująca z dźwiękiem śpiewających mis, gongów, dzwoneczków, bębnów i harfy kryształowej.
W każdy weekend podczas organizowanych wydarzeń w Fuzji pojawiać będą się foodtrucki.
Fuzja zaprasza także do wspólnego oglądania meczów półfinałów i finału Euro 2024 w zabytkowej Kotłowni Karola Scheiblera:
9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał
10 lipca, środa, 21:00 półfinał
14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024

Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery

Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów

Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Moda

Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie
Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.
Infrastruktura
Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.
Muzyka
Wiktor Dyduła: Produkcja płyt i nagrywanie teledysków są niezwykle kosztowne. Jeśli nie ma pomocy wytwórni fonograficznej, można założyć zbiórkę na ten cel

Wokalista przyznaje, że często na barkach artystów jest nie tylko przygotowanie materiału na płytę, ale także zebranie pieniędzy na jej nagranie, produkcję i wszelkie działania promocyjne. To wszystko sporo kosztuje. On sam może w tej kwestii liczyć na wsparcie wytwórni fonograficznej, więc jest mu łatwiej, natomiast ci, którzy są zdani sami na siebie, mają twardy orzech do zgryzienia. Dlatego też Wiktor Duduła pochwala chociażby zakładanie publicznych zbiórek na taki cel.