Komunikaty PR

Gadżety perfekcyjnej „Pani Domu” – poznaj nasze typy.

2021-07-23  |  01:00
Biuro prasowe

Chcesz sprzątać szybko i dokładnie? Te gadżety musisz mieć w swoim domu!

Codzienne porządki i systematyczne utrzymanie czystości w domu wymaga pracy. Każdego dnia poświęcamy część wolnego czasu uprzątniecie bałaganu i przynajmniej raz w tygodniu sprzątamy gruntownie. Na szczęście dzisiaj wszystkie te czynności mogą trwać znacznie krócej, bo urządzenia takie jak uniwersalny oczyszczacz parowy, myjka czy mop pozwalają sprzątać szybko, a jednocześnie dokładnie. Przedstawiamy niezbędniki „perfekcyjnej Pani domu”, z którym już nigdy nie będziecie chcieli się rozstać.

Dlaczego para wodna jest lepsza niż profesjonalna chemia?

Detergenty i środki chemiczne to coś, z czego korzystamy każdego dnia i nie wyobrażamy sobie bez nich sprzątania. Uniwersalny oczyszczacz parowy może w pełni zastąpić nawet najlepsze płyny i środki czyszczące. Co więcej, do działania potrzebuje tylko wody. Dzięki temu nie trzeba korzystać z kilku różnych sprzętów do poszczególnych powierzchni, nie trzeba też kupować wielu różnych środków. A gdyby ekonomia nie była wystarczającym argumentem, warto dodać, że uniwersalny oczyszczacz parowy pozwala sprzątać szybciej. Warto jednak rozejrzeć się za alternatywnym rozwiązaniem. Jakie urządzenia sprawdzić?

  • Myjka parowa to wielofunkcyjne urządzenie do różnych powierzchni. Szeroki zestaw końcówek pozwala dotrzeć do każdego kąta, dzięki niemu umyjemy nawet szyby. Najlepiej wybierać spośród tych modeli, które wyposażone są w gumowe kółka, które nie zarysują podłogi.
  • Czyścik parowy to wygodne i poręczne urządzenie, które zajmuje niewiele miejsca, ale jest w stanie wymieść brud z każdej szczeliny. Jest wyjątkowo lekki – można z niego korzystać używając jednej ręki, więc idealnie sprawdzi się tam, gdzie nie mamy zbyt wiele miejsca.
  • Mop parowy to jedno z najbardziej rozpoznawanych urządzeń. Wbrew swojej nazwie może czyścić nie tylko podłogi, dlatego warto kupić model z dodatkami końcówkami w zestawie. W ten sposób za pomocą jednego urządzenia posprzątamy dosłownie cały dom.

Urządzenia wykorzystujące moc pary wodnej są wszechstronne i wydajne, ale na tym nie koniec ich zalet.

Żadnych bakterii, czyli higienicznie czysty dom

Niepodważalną zaletą urządzeń na parę wodną jest bezpieczeństwo. Uniwersalny oczyszczacz parowy, mop czy myjki parowe usuwają do 99,99% bakterii, z którymi każdego dnia zetkniemy się w domu. Gorąca para wodna pozwala wyeliminować także wirusy, co dzisiaj dla wielu z nas jest szczególnie ważne. Podobny efekt można osiągnąć za pomocą chemii, jednak trzeba mieć na uwadze, że silne detergenty mogą powodować podrożenia czy wywołać alergię. I tak na przykład myjka parowa Ariete to świetne urządzenie, jeśli szukamy dużej wydajności i różnorodnych możliwości. Czyścik parowy sprawdzi się tam, gdzie potrzebna jest precyzja, a mop parowy to wygodne rozwiązanie do codziennego sprzątania.

Z urządzenia skorzystasz nie tylko w domu!

Niemalże każdy uniwersalny oczyszczacz parowy nadaje się do wielu różnych powierzchni. Można nim wyczyścić blaty, podłogi, dywany, a nawet tapicerkę na kanapach i sofach – warunkiem są wymienne końcówki, które stosuje się zamiennie w zależności od potrzeb. Tak wszechstronny sprzęt można wykorzystać także przy sprzątaniu samochodu. Możemy odświeżyć tapicerkę, usunąć plamy po kawie, herbacie lub błoto, a także umyć szyby. Nie musimy obawiać się o ciasne przestrzenie, bo uniwersalny oczyszczacz parowy jest tak skonstruowany, aby dotrzeć do każdej szczeliny. Dzięki niemu odświeżymy również tapicerkę w meblach ogrodowych i uprzątniemy taras lub altanę, a to wszystko bez użycia chemii, czyli bezpiecznie i w pełni ekonomicznie.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Konkurs! Do wygrania Femaltiker Plus oraz poduszka do spania i karmienia piersią Biuro prasowe
2021-09-21 | 11:00

Konkurs! Do wygrania Femaltiker Plus oraz poduszka do spania i karmienia piersią

Portal supermamy.pl wraz z marką Femaltiker (NutroPharma) organizuje konkurs, którego adresatkami są kobiety w ciąży. Tematyka konkursu nawiązuje do prawidłowej diety w trakcie
Dom Castorama prezentuje katalog Dekoracje. To mi pasuje!
2021-09-21 | 09:00

Castorama prezentuje katalog Dekoracje. To mi pasuje!

Z myślą o aktualnych potrzebach klientów, Castorama przygotowała nową ofertę produktów do aranżacji wnętrz. Na łamach katalogu „Dekoracje. To mi pasuje!”,
Dom Czy rolety wewnętrzne materiałowe dopasują się do każdego kształtu okien?
2021-09-21 | 01:00

Czy rolety wewnętrzne materiałowe dopasują się do każdego kształtu okien?

Czy rolety wewnętrzne materiałowe dopasują się do każdego kształtu okien?   Tym, co nadaje bryle budynku szczególnego wyglądu, a we wnętrzu stanowi o odpowiednim

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kampania „Masz Wybór”

Media

Muzyka

Zespół Kombii: Wielu naszych fanów twierdzi, że „5” to nasz najlepszy album. Jesteśmy dumni z tego krążka i nic byśmy na nim nie zmienili

Po pięciu latach przerwy, na początku września, zespół Kombii zaprezentował fanom swoją płytę zatytułowaną „5”. Pracę nad nią znacznie opóźniła pandemia, jednak na taki efekt warto było czekać nieco dłużej. Waldemar Tkaczyk i Grzegorz Skawiński zaprosili do projektu dwóch producentów, co zaowocowało dwiema odsłonami brzmienia. Jedna część ewidentnie nawiązuje do lat 80. i jest mocno elektroniczna, a druga – bardziej gitarowa, pop-rockowa. Muzycy przekonują, że swobodnie poruszają się w obu stylach, dlatego ten eksperyment uważają za jak najbardziej udany.

Konsument

Polacy postrzegają podgrzewacze tytoniu jako zamiennik papierosa. Sięgają po nie, bo nie chcą zrywać z nałogiem [DEPESZA]

Podgrzewacze tytoniu są dla palaczy w Polsce najbliższym substytutem tradycyjnych papierosów – wynika z badania Maison & Partners dla Federacji Konsumentów. Wpływa na to podobny wygląd paczki z wkładami, ich zapach i smak tytoniu. Badani konsumenci, którzy sięgają po podgrzewacze, na ogół nie zamierzają definitywnie rozstawać się z nałogiem, ale szukają mniej szkodliwego zastępnika dla klasycznego „dymka”. Częściej to e-papierosy są traktowane jako pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia.