Komunikaty PR

Game Zone w VIVO! Piła. Centrum handlowe odwiedzą DeeJayPallaside i Karolek

2022-08-08  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt

Agnieszka
Dźwigoń

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
agnieszka|openmedia.pl| |agnieszka|openmedia.pl
698618575
openmedia.pl

10 dni – tyle potrwa wielkie święto miłośników gamerskich rozgrywek w Pile. Game Zone  ruszy 10 sierpnia w VIVO! Piła i będzie okazją do udziału w tematycznych atrakcjach. W ramach wydarzenia zaaranżowane zostaną profesjonalne strefy gamingowe.  Zorganizowany zostanie także amatorski Turniej FIFA 2022 z wartościowymi nagrodami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą popularni youtuberzy DeeJayPallaside i Karolek. Wstęp wolny.

VIVO! Piła już niebawem stanie się areną dla pasjonujących e-sportowych rozgrywek. W ramach Game Zone odwiedzający centrum handlowe będą mieli okazję sprawdzić się w wirtualnych pojedynkach. Areną dla nich staną się strefy gamingowe, zaaranżowane tak, aby zadowolić przedstawicieli różnych grup wiekowych. W Strefie Gaming PC Free w Play znajdzie się 12 nowoczesnych stanowisk z oświetleniem RGB i najnowszymi grami.  W Strefie Retro miłośnicy klasyki zagrają na konsolach Atari, Nintendo czy Sega. Z kolei w Strefie Gier Arcade znaleźć będzie można 4 automaty do kultowych gier, takich jak Pac-Man, Street Fighter oraz Donkey Kong. Natomiast Ci, którzy zamiast krzeseł gamingowych wolą miękkie poduchy powinni udać się do Strefy Nintendo Switch. Nie zabraknie również Strefy Konsolowej z 5 podwójnymi stanowiskami do rozgrywania Turniejów FIFA 22. To jednak nie wszystko!

Goście specjalni – DeeJayPallaside i Karolek

Game Zone odwiedzą jedni z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. W sobotę, 13 sierpnia, w VIVO! Piła pojawi się DeeJayPallaside, natomiast tydzień później, 20 sierpnia, Karolek. Fani będą mieli okazję porozmawiać czy zrobić pamiątkowe zdjęcie ze swoimi idolami. - W Game Zone w VIVO! Piła zapowiada się świetne wydarzenie. Będzie można nie tylko zagrać w kultowe gry, sprawdzić aktualne nowości z szeroko pojętej branży gamingowej, ale też spotkać innych pasjonatów e-sportu. Wśród nich będę również ja. Mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu w licznym gronie - mówi Karol Dąbrowski, znany szerzej jako Karolek.

Turniej FIFA22 z atrakcyjnymi nagrodami

13 sierpnia, w godz. 11:00-18:00, w VIVO! zaplanowano też otwarty, amatorski Turniej FIFA 22. Zapisy będą odbywać się na miejscu wydarzenia od 10 sierpnia do momentu rozpoczęcia losowania drabinki turniejowej. Warto zapisać się wcześniej, w związku z ograniczoną liczbą uczestników – maksymalnie w rozgrywkach może wziąć udział 128 osób. Niepełnoletni muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców na uczestnictwo. Formularz będzie dostępny na miejscu zapisów.

Nagrody:

I miejsce - karty podarunkowe o łącznej wartości 500zł

II miejsce - karty podarunkowe o łącznej wartości 300zł

III miejsce – karty podarunkowe o łącznej wartości 200zł

Wydarzenie Game Zone odbędzie się w dniach 10-20 sierpnia w food courcie VIVO! Piła. Strefy gamingowe będą czynne codziennie w godzinach 10:00-21:00. Wyjątkami będą środa, 10 sierpnia (12:00-21:00), niedziela, 14 sierpnia (12:00-20:00), oraz poniedziałek, 15 sierpnia, kiedy centrum handlowe będzie nieczynne.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Znamy ceny nowych modeli Infinix z serii NOTE 12 w Polsce Biuro prasowe
2022-09-27 | 09:54

Znamy ceny nowych modeli Infinix z serii NOTE 12 w Polsce

Marka Infinix poszerza swoje portfolio w Polsce o kolejne modele - NOTE 12 PRO, NOTE 12 PRO 5G oraz NOTE 12 G96. Smartfony wyróżniają się dużymi, 6,7-calowymi wyświetlaczami AMOLED,
IT i technologie Zwiększanie zasięgów w social mediach bez tworzenia treści
2022-09-23 | 16:00

Zwiększanie zasięgów w social mediach bez tworzenia treści

Nie od dziś wiadomo, że portale społecznościowe są świetnym narzędziem marketingowym do budowania świadomości marki. Coraz częściej firmy inwestują w social media i decydują się na
IT i technologie Tenda CP7 - obrotowo-uchylna kamera IP 4 MP
2022-09-21 | 01:00

Tenda CP7 - obrotowo-uchylna kamera IP 4 MP

Kamera bezpieczeństwa obrotowo-uchylna CP7 to zaawansowana kamera do monitoringu domowego, która integruje 360-stopniowy obraz z rozdzielczością 4 MP. Jest również wyposażona w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Konsument

Kawa może odegrać ważną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Kilka filiżanek dziennie wpływa korzystnie na mikrobiom jelitowy

– Jednym z obiegowych mitów jest to, że kawa może nam szkodzić. Otóż nie. Kawa pita w rozsądnej ilości, czyli między trzema a czterema filiżankami dziennie, wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie i zdrowie naszego mikrobiomu jelitowego – mówi prof. Ewa Stachowska z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak wskazuje, dzięki zawartości błonnika i polifenoli kawa pomaga utrzymać równowagę we florze bakteryjnej jelit. Szereg prowadzonych ostatnimi laty badań wykazał, że napar kawy może odegrać ważną rolę w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych.

Teatr

Joanna Brodzik: Wstydzimy się wszyscy. Wstyd to jedna z najbardziej krzywdzących i osłabiających emocji człowieka

W spektaklu „Wstydź się” Joanna Brodzik występuje w podwójnej roli – jako aktorka i producentka kreatywna. Nie ukrywa, że to dla niej spełnienie ważnego zawodowego marzenia. Aktorka uważa też, że nowa sztuka prezentowana na warszawskiej Scenie Relax pozwoli widzom uwolnić się od wstydu, który znacznie obniża poczucie własnej wartości. Choć wstydzimy się wielu rzeczy, to jednak często nie mówimy o tym nikomu, co jeszcze dodatkowo pogłębia problem. A to właśnie szczera rozmowa może nas wyzwolić z tego jarzma.

Konsument

W sezonie grzewczym rośnie ryzyko i liczba pożarów domów. Właściciele nieruchomości zaniedbują wymóg okresowych przeglądów instalacji i przewodów kominowych

Sezon grzewczy to okres największego zagrożenia pożarowego. W ciągu kilku miesięcy ich liczba się nasila, a szkody z tego tytułu zgłaszane ubezpieczycielom są dwukrotnie częstsze niż w miesiącach letnich. – Ryzyko pożaru w sezonie grzewczym można zminimalizować dzięki regularnym przeglądom instalacji elektrycznej i przewodów kominowych. Koszt takiej usługi to około 200 zł, ale strata całego dorobku w wyniku pożaru to już kilkaset tysięcy złotych – wskazuje Monika Lis-Stawińska z Compensy. Jak podkreśla, okresowych kontroli instalacji i kominów wymaga też polskie prawo budowlane, ale w praktyce wielu właścicieli nieruchomości zaniedbuje ten wymóg, co może się okazać tragiczne w skutkach.