Komunikaty PR

Gdzie kupić okulary korekcyjne online?

2020-08-05  |  11:30
Biuro prasowe
Do pobrania OhSpecs_1 ( 0.12 MB )

Każdy, kto rozpoczyna poszukiwania nowej pary okularów z pewnością powinien zwrócić uwagę na okulary OhSpecs. Firma oferuje produkty modne, wyjątkowe, trwałe i do tego w dobrej cenie. W portfolio znajdują się zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne.

Design w miejskim stylu
OhSpecs to idealna propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy poszukują nowoczesnych i designerskich oprawek w miejskim stylu. Wyprodukowane z dbałością o każdy detal wpisują się w aktualne trendy modowe, przy czym nie tracą swojej uniwersalności. W ofercie znajdują się proste i klasyczne egzemplarze, jak oprawki okrągłe czy owalne, a także modele o bardziej niestandardowej formie np. kocie. Ponadto znaleźć można kilka egzemplarzy modnych już od wielu lat, na przykład oryginalne pilotki czy okulary prostokątne. Bogata oferta kolorystyczna na pewno spełni oczekiwania nie tylko osób poszukujących klasyki, ale także miłośników odważnych propozycji.

Świetna jakość w uczciwej cenie
Nie da się ukryć, że cena to bardzo ważny czynnik przy zakupie okularów. Dlaczego zatem OhSpecs nie rujnują naszego portfela, a jakością dorównują okularom z najwyższej półki? Odpowiedź jest prosta - producent konsekwentnie omija pośredników, którzy dorzucają swoje marże. Dzięki własnej fabryce z liniami do produkcji oprawek z metalu, ręcznie wytwarzanych acetatów i polimerów wtryskowych, zrobotyzowanemu laboratorium do szklenia oraz zespołowi inżynierów i projektantów, udało się zapewnić uczciwą cenę i utrzymać wysoką jakość okularów. Jak zaznaczają producenci – misją OhSpecs jest pomaganie ludziom poprzez wytwarzanie wysokiej jakości okularów, które są łatwiej dostępne i przystępne cenowo.

Okulary przyjazne środowisku
Celem OhSpecs jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które eliminują negatywny wpływ na środowisko. Założyciele  marki dbają  o aspekty środowiskowe i społeczno-ekonomiczne, pracując nad poprawą kluczowych etapów cyklu życia produktu, od projektu do produkcji i zakupu surowców, wszystkich etapów produkcji, transportu oraz końcowej sprzedaży. Okulary korekcyjne, oprawki, wykonane są z biodegradowalnego octanu i głównie ze stali poddanej recyklingowi, a obudowy - wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. Innowacyjne jest również wykorzystanie do produkcji wyłącznie octanu celulozy, powstałego z mieszanki ścieru drzewnego i bawełnianego, czyli surowców odnawialnych i łatwo dostępnych w przyrodzie, które, co ważne, nie zawierają żadnych substancji trujących, takich jak ropa naftowa i ftalany. Warto zaznaczyć, że do produkcji metalowych okularów wykorzystywana jest głównie stal, która stanowi produkt ekologiczny i w 100% podlega recyklingowi. Wpływ na przyrodę jest minimalny w porównaniu z innymi materiałami. Opakowania okularów na receptę OhSpecs również są przyjazne dla środowiska. Wykonano je bowiem z mieszaniny papierów z recyklingu. Posiadają także specjalne certyfikaty FSC-C 144 930.

Więcej na www.ohspecs.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Okiem gastroenterologa: Mleko dla dziecka – jakie, kiedy i w jakich ilościach? Biuro prasowe
2020-09-30 | 10:10

Okiem gastroenterologa: Mleko dla dziecka – jakie, kiedy i w jakich ilościach?

Dziecko po 1. roku życia każdego dnia staje się coraz bardziej samodzielne i aktywne, co wymaga od niego nie lada wysiłku. W tym okresie do prawidłowego rozwoju jego organizm potrzebuje 6
Zdrowie Ozonowana woda wspomaga leczenie grzybicy stóp
2020-09-30 | 09:40

Ozonowana woda wspomaga leczenie grzybicy stóp

Grzybica stóp to schorzenie, które dotyka nawet 30% populacji[1]. Najłatwiej zarazić się nią w wilgotnych, często uczęszczanych miejscach, takich jak siłownie, sauny czy
Zdrowie Kinesiotaping skuteczną metodą na walkę z bólem u kobiet ciężarnych
2020-09-30 | 08:00

Kinesiotaping skuteczną metodą na walkę z bólem u kobiet ciężarnych

W okresie ciąży w ciele kobiety zachodzą różnego rodzaju zmiany spowodowane działaniem hormonów. Począwszy od typowych objawów, takich jak nudności, wahania nastroju

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Biogen
Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Muzyka

Paula Tumala: Dzięki Donatanowi moje życie nabrało kolorów. Wiele kobiet chciałoby być na moim miejscu i jestem mu dozgonnie wdzięczna, że wybrał mnie jako Słowiankę

To właśnie Donatanowi Paula Tumala zawdzięcza swoją popularność. Muzyk dostrzegł w niej potencjał i niewątpliwie jest ojcem jej sukcesu. Modelka wzięła udział w kilku jego teledyskach, ale największy rozgłos przyniosła jej rola Słowianki w klipie do utworu „My, Słowianie” nagranym wspólnie z Cleo. Tę współpracę wspomina jako jeden z najlepszych momentów w swoim życiu. Zapewnia też, że gdyby padła kolejna taka propozycja, na pewno by nie odmówiła.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Kinga Sawczuk: Ekologia zawsze była mi bliska, ponieważ byłam harcerką. Żyjemy na tej planecie wspólnie i każdy powinien dbać o środowisko

Influencerka wzięła udział w akcji  Clean Up The World polegającej na wspólnym sprzątaniu świata przez osoby rozpoznawalne. Towarzyszył jej dziennikarz Kuba Adamiak, z którym współprowadzi e-lekcje przyrody w ramach projektu edukacyjnego Eco Studio Electro-System. Tłumaczy, że kontakt z przyrodą od zawsze był dla niej niezwykle ważny. Kinga Sawczuk zaznacza, że współczesne media powinny poszerzać świadomość ekologiczną społeczeństwa. Dzięki temu ludzie będą wiedzieć, jak postępować z niebezpiecznymi odpadami, które zagrażają środowisku przyrodniczemu.

Ochrona środowiska

Polska w gronie państw najbardziej zagrożonych deficytem wody. Spodziewane dramatyczne konsekwencje społeczne i gospodarcze

– W Polsce do 2025 roku kryzys wodny będzie się pogłębiał, później będzie już tylko gorzej. Biznesy wodochłonne oczywiście wiedzą o tych analizach i one będą wycofywać się od nas w kierunku krajów, gdzie ten kryzys wodny jest mniejszy – mówi Kamil Wyszkowski, prezes UN Global Compact w Polsce. Jak wskazuje, Polska jest jednym z najuboższych w wodę krajów w Europie i na dodatek ma problem z jej magazynowaniem. Poziom retencji oscyluje wokół 6 proc., podczas gdy np. w Hiszpanii przekracza 40 proc. Jednak problem z niedoborem wody gwałtownie zaostrza się nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. – Konsekwencje będą potężne. To będzie wielka wędrówka ludów i prawdopodobnie wojna o wodę, zasoby i żywność – mówi ekspert.