Gessa - ekonomiczna cena, ponadczasowy design
Strefa kąpielowa to jedna z najprzyjemniejszych części łazienki. Decydując się na wannę, możemy pokusić się o stworzenie wyjątkowego kącika sprzyjającego wypoczynkowi.
Doskonałym przykładem połączenia estetyki z funkcjonalnością jest seria wanien GESSA marki SANPLAST. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to jej prostokątny, uniwersalny kształt. Ta forma świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, designerskich wnętrzach, jak i w tych o klasycznym charakterze. Na uwagę zasługuje też idealne wyprofilowanie wnętrza wanny, które ma niebagatelny wpływ na wygodę podczas kąpieli.
Wannę cechuje ekonomiczna głębokość 42 cm. Model ten występuje w czterech najpopularniejszych wymiarach (od 140 do 170 cm na 70 cm) oraz w kolorze białym EW. Wanna GESSA wykonana została z akrylu sanitarnego i w standardzie kompletowana jest ze stelażem.
„Seria Gessa została stworzona z myślą także o właścicielach niewielkich przestrzeni łazienkowych. Jej klasyczny, nienarzucający się kształt i wymiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się nawet w małych przestrzeniach. Warto również podkreślić, że wanny SANPLAST z linii GESSA to idealne ekonomiczne rozwiązanie w swojej klasie.” – podkreśla Marcin Wargoś – Product Manager SANPLAST SA.
Cena od 697 zł brutto.
Dostępne wymiary: 70x140, 70x150, 70x160, 70x170.
Kolor: biały EW

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Czym stresują się Polacy? Finanse i obowiązki domowe w czołówce. Wyniki badań
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Moda

Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie
Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.
Infrastruktura
Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.
Muzyka
Wiktor Dyduła: Produkcja płyt i nagrywanie teledysków są niezwykle kosztowne. Jeśli nie ma pomocy wytwórni fonograficznej, można założyć zbiórkę na ten cel

Wokalista przyznaje, że często na barkach artystów jest nie tylko przygotowanie materiału na płytę, ale także zebranie pieniędzy na jej nagranie, produkcję i wszelkie działania promocyjne. To wszystko sporo kosztuje. On sam może w tej kwestii liczyć na wsparcie wytwórni fonograficznej, więc jest mu łatwiej, natomiast ci, którzy są zdani sami na siebie, mają twardy orzech do zgryzienia. Dlatego też Wiktor Duduła pochwala chociażby zakładanie publicznych zbiórek na taki cel.