Komunikaty PR

Hamburgery z najlepszymi dodatkami od WSP „Społem”

2024-05-28  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewa Kawiecka
Soul&Mind

ul. Grudzieniec 102b
60-621 POZNAŃ
ewa.kawiecka|soulandmind.pl| |ewa.kawiecka|soulandmind.pl
+ 48 664979170
https://www.soulandmind.pl/

28 maja obchodzimy Światowy Dzień Hamburgera, czyli dania które podbiło najpierw USA, a potem cały świat, dzięki temu, że jest smaczne i proste w przygotowaniu. Tę potrawę możemy zjeść w swoim ulubionym lokalu, ale też przyrządzić samemu w domu. Kanapka stanie się bardziej wyrazista, kiedy dodamy pyszne sosy, pasujące do soczystych składników.  Warto więc postawić na jakość i wybrać produkty WSP „Społem” z serii Food Truck lub sięgnąć po tradycyjne rozwiązania, jak Majonez Kielecki, Ketchup Kielecki lub Musztarda Kielecka.

Hamburger – skąd pochodzi i dlaczego jest taki popularny?

Hamburgera po raz pierwszy zaserwowano w Stanach Zjednoczonych, a swoją nazwę zawdzięcza niemieckiemu, portowemu miastu. Właśnie stamtąd pochodzili imigranci, którzy w Ameryce przygotowali „Hamburger steak”, czyli kotlet z wołowiny. Na samym początku mięso było podawane bez pieczywa, a jedynie w towarzystwie sałaty, musztardy i majonezu. Z biegiem lat przepis ewoluował i tak powstało to danie w obecnej formie. Potrawa zyskała ogromną popularność, najpierw w USA, a potem na całym świecie, w tym także w Polsce.

Nie ma jednego przepisu na hamburgera. Przyrządzany jest on obecnie w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o rodzaje mięsa, jak i bogactwo pozostałych składników. Możemy zdecydować się na tę potrawę w którejś z popularnych sieci dań fast food bądź przygotować ją samemu w domu.

Polacy pokochali hamburgery za ich różnorodność i prostotę. Nieprzypadkowo swoje święto ta kultowa potrawa obchodzi pod koniec maja. W szczycie sezonu grillowego, nabieramy szczególnej ochoty na to danie. Najlepiej smakuje w towarzystwie bliskich i pysznych sosów, jak choćby te z serii Food Truck WSP „Społem”.

Tradycyjne czy grillowe?

Wybór dodatków zależy od indywidualnych preferencji. Idealnym rozwiązaniem są Sosy Kieleckie takie, jak: czosnkowy, amerykański, tysiąca wysp oraz tegoroczna nowość - prażona cebulka. Śmietankowy sos czosnkowy WSP „Społem” stworzony z dodatkiem warzyw i wina będzie doskonały dla miłośników łagodnych potraw. Sos amerykański dzięki swojej kremowej konsystencji pasować będzie do mięs każdego rodzaju, a orientalne przyprawy, które ma w składzie nadadzą hamburgerom wyrazistego smaku. Oryginalny, doskonałej jakości sos tysiąca wysp łączy w sobie walory majonezu oraz pomidorów,  dzięki czemu nasza kanapka stanie się wyjątkowa. Z kolei chilli oraz curry w nowym sosie prażona cebulka będą perfekcyjnym dopełnieniem dań dla wielbicieli lekko pikantnych smaków.

Sosy Food Truck WSP „Społem” idealnie pasują także do frytek lub pieczonych ziemniaków, które często idą w parze z hamburgerem. Zaś osoby cieniące klasyczny smak mogą sięgnąć po tradycyjne produkty WSP „Społem”. Kultowy Majonez Kielecki lub Musztarda Kielecka także doskonale komponują się z hamburgerami. Pozbawiony konserwantów, gęsty Ketchup łagodny będzie stanowił wyśmienity dodatek dla fanów ponadczasowych połączeń. Znajdzie się też coś dla wielbicieli pikantnych potraw. Mogą wybrać wersje na ostro, w której sprawdzi się Majonez Kielecki z Papryką Chipotle lub Ketchup Kielecki Pikantny.

Szukając sosów, które idealnie komponują się z potrawami oraz przepisów na smaczne dania, warto zajrzeć na stronę WSP „Społem”: https://www.wspspolem.com.pl/produkty

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Soul&Mind
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd! Biuro prasowe
2024-12-31 | 10:00

Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!

Wraz z nowym rokiem OSM Piątnica powraca z kampanią reklamową „Przejdź na dobrą stronę mocy”, promującą Skyry – jogurty typu islandzkiego. Dzięki wysokiej zawartości
Żywienie Ciasta na sylwestrowy stół
2024-12-30 | 14:50

Ciasta na sylwestrowy stół

Ile ciast potrzeba na świąteczno-noworoczny stół, aby domownicy byli zadowoleni? Wszystko zależy od liczby zaproszonych gości, ale jesteśmy pewni, że często wystarczy jedno ciasto,
Żywienie Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
2024-12-23 | 12:00

Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]

Aż 83% Polaków wyrzuca jedzenie świąteczne między 23 a 30 grudnia. To przekłada się na 61,7 tys. ton, czyli aż 1,6 kg na osobę. Choć najczęściej wyrzucaną kategorią

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Radosław Majdan: W ferie jedziemy z chłopcami w góry. Nie umiem jeździć na nartach i nie ciągnie mnie na stok

W przerwie między nagraniami do różnych projektów telewizyjnych i internetowych były piłkarz, a obecnie komentator sportowy wybiera się na odpoczynek. W planach są dwa kierunki: najpierw zagraniczny kurort narciarski, a później jakieś egzotyczne miejsce. Radosław Majdan zaznacza jednak, że sam nie potrafi jeździć na nartach, bo jako zawodowy sportowiec miał zapisane w kontrakcie, że nie może ryzykować na stoku. Ten wyjazd organizuje jednak z myślą o synach i ma nadzieję, że najmłodszy Heniu też szybko połknie bakcyla jak jego bracia.

Problemy społeczne

Polacy nie wiedzą zbyt dużo o chorobach mózgu. Jeszcze mniej o tym, jak o niego dbać

Choroby mózgu nie są zbyt rozpowszechnionym tematem wśród Polaków. Znacznie więcej wiedzą o zdrowiu ogólnie czy otyłości. Tym samym trudno im wskazać konkretne choroby, a tym bardziej powiedzieć coś o związanej z nimi profilaktyce. O tzw. higienie mózgu słyszał tylko co trzeci badany, a 13 proc. rozumie, czym ona jest. Dlatego też eksperci wskazują na większą potrzebę edukacji w tym zakresie.

Film

Joanna Kurowska: W tym kraju aktorzy są na końcu przewodu pokarmowego. Nikt nas nie broni, nie mamy związków zawodowych jak w USA

Aktorka nie szczędzi gorzkich słów pod adresem środowiska polskich filmowców. Jest rozgoryczona tym, że w branży nie można na nikogo liczyć nawet wtedy, kiedy dochodzi do utraty pracy, mobbingu czy nadużyć finansowych. Artyści się nie wspierają, a rywalizacja o role i obawa przed konsekwencjami wyrażania krytyki wobec reżyserów czy producentów powodują, że atmosfera jest niezwykle napięta. Joanna Kurowska zwraca też uwagę na konieczność przeprowadzenia reformy Związku Artystów Scen Polskich. Jej zdaniem to sztuczny twór, który w rzeczywistości nie dba o aktorów, nie broni ich praw i interesów.