Herbata biała Figa i Kwiat Wiśni
Teraz w kolekcji białych herbat tej marki pojawiła się oryginalna nowość – Figa i Kwiat Wiśni. Jej subtelny smak i zachwycający aromat spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów. Herbata jest dostępna w wersji ekspresowej, co pozwala szybko i wygodnie przygotować pyszny napar.
Biała, zielona, czerwona czy czarna – każda herbata powstaje z liści krzewu herbacianego, a o jej unikalnych walorach decyduje proces produkcji i jego poszczególne etapy. W odróżnieniu od innych rodzajów, herbatę białą pozyskuje się tylko z młodych pąków i liści, zbieranych wczesną wiosną z samej góry gałązek herbacianych krzewów i poddanych jedynie suszeniu. Właśnie podczas tego procesu liście nabierają białego lub srebrnego koloru, co w efekcie daje tak jasną barwę naparu i łagodność smaku.
Klasyczna biała herbata to królowa delikatności, a wyjątkowy charakter nadają jej dodatki. Nowa herbata biała Big Active Figa i Kwiat wiśni stanowi niezwykle harmonijną kompozycję, którą tworzą różnorodne nuty smakowe. To oryginalna receptura, oparta na wysokiej jakości składnikach. Subtelność liści herbaty białej, przyjemna słodycz pachnącego latem owocu figi oraz intrygujące kwiaty wiśni tworzą perfekcyjne trio i zapewniają niezwykłe wrażenia. To idealny wybór dla tych, którzy preferują herbaty lekkie, lecz o zaskakującym smaku.
W linii herbat białych Big Active są dostępne również inne pyszne warianty:
- Herbata biała Tajska cytryna i Kwiat granatu
- Herbata biała Aloes
- Herbata biała Jaśmin
- Herbata biała Brzoskwinia i Kwiat pomarańczy
Każda torebka białej herbaty Big Active jest zapakowana w pojedynczą kopertkę, która zapewnia utrzymanie aromatu. Można je schować do torebki, by smakiem ulubionego wariantu cieszyć się także poza domem.

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.