Komunikaty PR

Higiena i bezpieczeństwo w każdej sytuacji

2020-03-26  |  13:00
Biuro prasowe

Znajomość zasad higieny to jedno. Drugie to rozwiązania, które mogą wspierać użytkowników w dążeniu do zachowania czystości podczas korzystania z łazienki. Dlatego już na etapie urządzania tego pomieszczenia kwestie higieny warto potraktować priorytetowo. Wybierając odpowiednie elementy wyposażenia, na przykład antybakteryjne przyciski spłukujące, możemy dbać o bezpieczeństwo własne i wszystkich domowników.

Srebro na wagę złota

Skutecznym orężem w walce z bakteriami są aktywne jony srebra, które odpowiadają za hamowanie rozwoju drobnoustrojów. Ich wyjątkowe, antyseptyczne właściwości znane są ludzkości już od starożytności. Likwidują one bowiem ponad 99% bakterii, grzybów, wirusów i pleśni. Walory te doceniają także producenci rozwiązań sanitarnych. W ofercie firmy TECE znajdziemy kilka modeli antybakteryjnych przycisków spłukujących, wśród nich minimalistyczny TECEnow, nowoczesny TECEloop czy klasyczny TECEambia. Dzięki nim użytkowanie toalety staje się bezpieczne nawet w sytuacji, gdy korzysta z niej wiele osób, w tym dzieci, które mają niższą odporność organizmu niż osoby dorosłe.

W przypadku przycisków TECE aktywne jony srebra wykorzystano już na etapie produkcji. Ich gęste rozmieszczenie w całej masie surowca skutecznie przyczynia się do ochrony przed bakteriami przez cały okres użytkowania. Dzięki temu przyciski spełniają najwyższe wymogi higieniczno-sanitarne. Nie ma także potrzeby stosowania silnych środków dezynfekcyjnych.

Na straży higieny

Antybakteryjny przycisk TECEnow to jeden z ciekawszych przykładów tego, jak innowacja, wiedza i doświadczenie mogą sprzyjać higienie w łazience. Jest minimalistyczny, wyróżnia się klasycznym, ponadczasowym wzornictwem i płaską powierzchnią. Dużą zaletę stanowi możliwość montażu standardowego lub w wersji zlicowanej z płytką ścienną – w tym przypadku wymagane jest jednak zastosowania specjalnej ramki dystansowej oraz montażowej. TECEnow do WC opiera się na sprawdzonej technologii spłukiwania dwoma ilościami wody, może być uruchamiany z przodu lub od góry i jest kompatybilny ze wszystkimi spłuczkami TECE oraz płytką maskującą z koszem na kostkę czyszczącą. Antybakteryjny przycisk TECEnow występuje także w wersji do pisuaru.

Modele o antyseptycznych właściwościach znajdziemy także wśród serii TECEloop, która wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i okrągłą formą elementów uruchamiających spłukiwanie. Możemy zdecydować się na modułowy przycisk w wersji ze szkła i dobrać do płytki „antybakteryjne” klawisze. Drugą opcją jest biały model w całości wykonany z tworzywa, do produkcji którego wykorzystano aktywne jony srebra. W przypadku wariantu ze szkła istnieje możliwość montażu zlicowanego w połączeniu z ramką montażową.

Trzecia seria przycisków z modelem antybakteryjnym to TECEambia. Poza właściwościami higienicznymi przycisk ten wyróżnia się eleganckim kształtem, niewielkim rozmiarem i przestrzenną formą. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa i spełnia najwyższe wymogi higieniczno-sanitarne. Ciche działanie podczas aktywacji zapewniają gumowe elementy. Przycisk może być uruchamiany z przodu lub od góry.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom NOWOŚĆ! Przyciski spłukujące i profile prysznicowe w kolorach armatury Biuro prasowe
2020-04-08 | 15:40

NOWOŚĆ! Przyciski spłukujące i profile prysznicowe w kolorach armatury

Klasyczny chrom i stal nierdzewna jako jedyna opcja przy wyborze elementów wyposażenia łazienki? Te czasy już minęły. Teraz, dzięki powłokom PVD, możemy dopasować przycisk
Dom Millenialsi chcą żyć w sprytnie zaaranżowanych przestrzeniach
2020-04-08 | 13:00

Millenialsi chcą żyć w sprytnie zaaranżowanych przestrzeniach

Młodzi ludzie, którzy zaczynają samodzielne życie w nowym miejscu, często sięgają po rozwiązania, które pomagają oszczędzać miejsce. Co więcej, do posiadania podchodzą
Dom Premierowy model Nivony w limitowanej ofercie
2020-04-08 | 10:30

Premierowy model Nivony w limitowanej ofercie

Nivona, producent automatycznych ekspresów do kawy, wprowadził do oferty kolejny model popularnej serii 8. Nivona CafeRomatica 821 jest dostępna w sprzedaży wyłącznie w

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak marzą o pracy w telewizji. Ona chciałaby być prezenterką, a on komentatorem sportowym

Dzięki udziałowi w „Love Island” i w „Tańcu z gwiazdami” Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda realizacja tych programów. Nabrali też większej pewności siebie i obycia z kamerą. Wierzą więc, że ich przygoda z telewizją jeszcze się nie skończyła. Obydwoje mają bowiem apetyt na karierę w mediach.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Bracia Collinsowie: Naszą pracą pokazujemy, że potrafimy pracować i nie jesteśmy lalusiami

Bracia Collinsowie udowadniają, że nie lubią bierności, rutyny i lenistwa. Jeden projekt goni następny, a oni wciąż są w drodze. Jeszcze dobrze nie odpoczęli po wyprawie do Kolumbii i Gwatemali, a już spakowali walizki i wyruszyli w podróż do Indii, gdzie nagrywali kolejny program. Jego premierę zaplanowano na jesień.

 

Teatr

Edyta Herbuś: Dostaję od ludzi bardzo dużo sympatii. Wiem, że hejt funkcjonuje, ale się na nim nie skupiam

Aktorka tłumaczy, że z powodu kontrowersyjnej roli Sylwii w serialu „Pierwsza miłość” zdarza jej się doświadczać nieprzyjemności. Przyznaje, że przez lata nauczyła radzić sobie z negatywnymi komentarzami i plotkami na swój temat. Zdaniem Herbuś w życiu warto dzielić się z innymi miłością i pozytywną energią. Tylko taka postawa jest w stanie przezwyciężyć hejt, którego obecnie nie brakuje. Aktorka myśli optymistycznie o przyszłości i koncentruje się na nowych wyzwaniach zawodowych.