iHome: przestrzeń, gdzie design spotyka technologię
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Showroom iHome zachęca do życia w ciągłej spójności ze współczesnym designem i elegancją, właściwą tylko najlepszym projektom wnętrz. Wykreowana przez Annę Dratwę przestrzeń sprzyja poszukiwaniu inspiracji, w pełni oddając osobowość dostępnych tu marek. Wizyta na Al. Zwycięstwa 239 w Gdyni inspiruje, edukuje i dostarcza architektom oraz klientom wyjątkowych doświadczeń. Mieszkańcy Trójmiasta znajdą tu pełne spektrum narzędzi i rozwiązań ułatwiających aranżację wnętrz a także szybki dostęp do produktów najwyższej jakości. To przestrzeń, w której innowacyjne technologie łączą się ze światowej klasy designem, tworząc wnętrza pełne harmonii i indywidualnego wyrazu.
Gdyński iHome oferuje możliwość zanurzenia się w wyjątkowym świecie najlepszych brandów wnętrzarskich, takich jak Moooi, Carl Hansen and Son, Floss, Vibia, Gessi, Kaczkan, D8, Cielo, Bålstil, Catellani & Smith czy Zięta. Koncentruje się na przyjaznych dla środowiska materiałach, łącząc eklektyczną mieszankę designerskich mebli i wyposażenia od uznanych projektantów i wschodzących talentów. Zaangażowanie jego twórców w celebrowanie indywidualności i tworzenia angażujących doświadczeń zakupowych wyróżnia iHome jako miejsce dla osób poszukujących do swych domów czegoś wyjątkowego.
Projekt od A do Z
Dzięki innowacyjnemu podejściu i zamiłowaniu do piękna, dotyk iHome rozszerza się na wszystkie aspekty usług związanych z kompleksowym wykończeniem i modernizacją wnętrz. W ofercie gdyńskiego concept store’u znajdziemy m.in. usługę projektowania wnętrz, a także sklep będący miejscem inspiracji dla architektów i klientów. iHome oferuje również nowoczesne technologie, takie jak fotowoltaika, rekuperacja, pompy ciepła i systemy smart home, integrujące inteligentne rozwiązania automatyki budynkowej. Znajdziemy tu pełne spektrum rozwiązań, obejmujących wszystkie elementy niezbędne do kompleksowego wykończenia wnętrz – od eleganckiej armatury i podłóg, poprzez listwy przypodłogowe, aż po najbardziej wyrafinowane detale, takie jak gniazdka czy włączniki. Dzięki temu architekci mogą z łatwością skomponować wnętrza, które harmonijnie łączą nowoczesne technologie i klasyczne piękno, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających projektów.
„iHome to w Gdyni najbardziej wszechstronna oferta dla projektantów, którzy poszukują całościowych rozwiązań. Salon wykracza poza zwykłą estetykę, angażując się w wiele aspektów powstawania projektów nieruchomości” — mówi współpracujący z iHome architekt Olga Wiktoria Bury.
„Nasze concept store’y zostały stworzone z myślą o architektach, przedstawicielach branży wnętrzarskiej oraz wymagających klientach, którzy poszukują nie tylko produktów, ale także kompleksowego wsparcia. W iHome pomagamy w podejmowaniu decyzji, przyspieszając cały proces projektowy” — dodaje Anna Dratwa, dyrektor zarządzająca iHome.
Usługi luxury concierge dla wymagających architektów
Z myślą o potrzebach profesjonalistów z branży architektonicznej, iHome oferuje szeroki wachlarz usług luxury concierge, obejmujący doradztwo projektowe. Dzięki temu architekci mogą skupić się na tym, co najważniejsze – twórczym procesie i realizacji swojej wizji. Oferta iHome obejmuje m.in. meble, oświetlenie, tekstylia, akcesoria oraz systemy inteligentnego domu, co sprawia, że architekci mają do dyspozycji pełną gamę rozwiązań. Salony w Radomiu i Gdyni wyposażone są w rozbudowane magazyny, pozwalając na natychmiastowy dostęp do wielu produktów. Dodatkowo oferują możliwość oglądania próbek materiałów, co ułatwia podjęcie ostatecznych decyzji. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług – od projektów wnętrz, przez fotowoltaikę, wykończenie wnętrz, aż po systemy smart home i pompy ciepła – koncept zapewnia kompleksowe rozwiązania na każdym etapie realizacji projektu.
Otwarty w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 239/3 showroom jest drugim tego rodzaju obiektem należącym do marki iHome. Pierwszy funkcjonuje już z dużym powodzeniem w Radomiu, umożliwiając projektantom realizację wizji na poziomie, który wymaga zarówno doskonałego smaku, jak i innowacyjnych rozwiązań.
Więcej informacji: www.ihome.pl
Fot. Bartek Barczyk
Brodziki z odlewów mineralnych – elegancja i funkcjonalność w każdym detalu
KRION – materiał inny niż wszystkie
NOBONOBO wprowadza ekskluzywne wzornictwo do Bielska-Białej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Podróże
Józef Gąsienica-Gładczan i Jan Błachowicz: Poznaliśmy Filipiny od strony slumsów. Teraz inaczej patrzymy na nasze życie
Uczestnicy „Azja Express” zaznaczają, że pobyt na Filipinach był dla nich wyjątkową przygodą, ale i trudną lekcją. To, co tam zobaczyli, zmusiło ich do refleksji i sprawiło, że docenili warunki, w jakich sami na co dzień żyją. Józef Gąsienica-Gładczan i Jan Błachowicz zdążyli zaobserwować, że Filipińczykom często doskwiera głód, mimo ciężkiej pracy nie wystarcza im pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb, a ich domy zbudowane są z nietrwałych materiałów. W skrajnych sytuacjach rodziny mieszkają „pod mostem”.
Żywienie
David Gaboriaud: Polscy kucharze uwielbiają kuchnię znad Loary. Francuskimi technikami mocno inspirował się Modest Amaro
Kucharz podkreśla, że polscy szefowie kuchni często inspirują się niezwykle zróżnicowaną kuchnią francuską, czerpią z jej tradycji i bogactwa smaków. Jak zauważa, od wieków nasze kuchnie się łączą, często bazujemy na tych samych produktach, korzystamy z podobnych technik, ale różni nas kultura jedzenia. Restauracji, które serwują wykwintne, typowo francuskie potrawy, jest w Polsce zaledwie kilka, natomiast można dobrze zjeść również w tych lokalach, gdzie oryginalne przepisy nie są wiernie kopiowane, tylko wykorzystane z pomysłem i dostosowane do naszych warunków.
Prawo
Szpitale pracują nad poprawą jakości opieki nad pacjentami. Do wzmocnienia są kwestie bezpieczeństwa i redukcja zdarzeń niepożądanych
Jak wynika z badań satysfakcji pacjentów prowadzonych przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, niemal 90 proc. pacjentów uznałoby szpital, w którym byli leczeni, jako godny polecenia. Wprowadzone rok temu przepisy kładą szczególny nacisk na jakość w ochronie zdrowia i szpitale zaczynają to u siebie wdrażać. – Poprawa jakości i bezpieczeństwo pacjenta są działami standardów akredytacyjnych, które jeszcze wypadają najgorzej. Problemem jest badanie zdarzeń niepożądanych – ocenia Agnieszka Pietraszewska-Macheta, dyrektorka Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.