INVERTO – innowacyjny koncept w portfolio marki Cersanit
Marka Cersanit stale poszerza swoją ofertę, szukając rozwiązań innowacyjnych i funkcjonalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nowe produkty są odzwierciedleniem połączenia idealnego – najnowocześniejszej technologii oraz stylowego designu. Wyjątkowa ceramika z kolekcji INVERTO tworzy unikalne i minimalistyczne wnętrza, wpisujące się w najbardziej wysublimowane gusta.
Ponadczasowe rozwiązania
Błyszczące, eleganckie lub awangardowe wnętrze? Taka właśnie może być łazienka dzięki nowej ceramice marki Cersanit. Kolekcja INVERTO to przede wszystkim stylowe materiały, proste formy oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne. Biała ceramika łazienkowa z połyskiem jest jednym z najpopularniejszych wyborów przy urządzaniu łazienki ze względu na swoją niezwykłą praktyczność i wygodę, która zawsze wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Kolekcja INVERTO to proste rozwiązania, które pomogą zaprojektować elegancką i nowoczesną łazienkę, na miarę XXI wieku.
Prosty kształt i blask szkliwa czyli umywalki INVERTO
Łazienka to miejsce, z którego wszyscy domownicy korzystają wiele razy w ciągu dnia. Z tego względu, przy jej urządzaniu, powinniśmy szukać produktów wysokiej jakości, trwałych i odpornych na nieprzewidziane zdarzenia. Z tą myślą zostały zaprojektowane umywalki INVERTO, wykonane z lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej masy ceramicznej ROCKLITE, dla której nie straszne są żadne uderzenia, czy obciążenia. Bardzo cienkie ścianki (5-6 mm) nadają ceramice wyjątkowo delikatny i nowoczesny wygląd. Kolekcja składa się z umywalek nablatowych prostokątnych lub owalnych oraz meblowo-nablatowych, które można zestawić z szafkami podumywalkowymi lub z blatami.
StreamOn – innowacyjny system spłukiwania wody
Produkty marki Cersanit cechują się dużym zaawansowaniem technologicznym. Najnowszym rozwiązaniem jest funkcja StreamOn, zastosowana w produktach takich jak miski zawieszane, bidety oraz sety stelażowe, wszystkie z ukrytym montażem. System spłukiwania StreamOn odwraca strumień wody i zamienia go w wir, który kilkukrotnie obmywa wewnętrzną powierzchnię toalety. W ten sposób zanieczyszczenia są usuwane cicho i dokładnie, bez rozlewania wody. Otwór spłukujący został umiejscowiony tak, aby najmocniejszy strumień wody obmywał miskę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Miski INVERTO posiadają bezkołnierzową konstrukcję, która zmniejsza gromadzenie się zarazków oraz ułatwia jej czyszczenie. StreamOn to również oszczędność, ponieważ jedno wirowe spłukiwanie wody zużywa jedynie 2/4 litra wody. Jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne!

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.