Komunikaty PR

Jak skrócić czas sprzątania łazienki o połowę? Dobry projekt to podstawa!

2021-07-06  |  12:10
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Łazienka to miejsce, gdzie czystość jest szczególnie ważna. Często, aby utrzymać to pomieszczenie w dobrym stanie, trzeba włożyć wiele wysiłku. Sprawę może załatwić profesjonale rozwiązanie projektowe. Dowiedzmy się zatem jakie elementy wyposażenia łazienki sprawiają, że sprząta się ją sprawniej i szybciej.

Codziennie wiele czasu spędzamy na wykonywaniu obowiązków domowych. Szczególnie sprzątanie potrafi pochłonąć wiele godzin. Miejscem, które wymaga szczególnej uwagi jest łazienka, a jej czyszczenie nie należy do przyjemnych. Nowoczesne technologie pozwalają jednak na łatwiejsze utrzymanie tego pomieszczenia w czystości.

Kołnierze są passé…

… i nie chodzi tu o kwestie modowe. Kołnierze w miskach WC są trudno dostępne, przez co sprzyjają gromadzeniu się bakterii i osadu. Marka Koło w odpowiedzi na potrzeby klientów, stworzyła technologię Rimfree®, która jest całkowicie pozbawiona kołnierza. Jej wnętrze bardziej przypomina umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas miski WC. W efekcie utrzymanie perfekcyjnie czystej muszli jest łatwe i nie wymaga poświęcania czasu na szczotkowanie zakamarków.  Co więcej, można wreszcie zapomnieć o używaniu silnych detergentów – wystarczy przetarcie szmatką i delikatne środki czyszczące.

Odpływ ma znaczenie

Chyba każdy z nas miał kiedyś do czynienia z zatkanym odpływem prysznicowym. Jego czyszczenie jest szczególnie uciążliwe. Aby uniknąć problemów z osadzającymi się tam zanieczyszczeniami, warto sięgnąć po innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest Geberit CleanLine - odpływ liniowy, który łączy elegancki wygląd z prostotą instalacji odpływu do natrysku. Podczas sprzątania rynny wystarczy delikatnie przepłukać ją wodą. Jeśli chodzi o odpływ - zadbano o łatwy dostęp, dzięki czemu można go bez problemu wyczyścić. Poręczna pokrywa może być w prosty sposób zdjęta za pomocą przyssawki. Pod pokrywą umieszczany jest zintegrowany wkład grzebieniowy, który łatwo wyjąć i dokładnie umyć. W ten sposób zapobiegamy zatykaniu się odpływu oraz dbamy o dodatkową higienę.

Koniec z szorowaniem!

Nieestetyczne zacieki na umywalce czy męczące szorowanie prysznica szczotką potrafią skutecznie zniechęcić do sprzątania łazienki. Marka Koło postanowiła rozwiązać problem, tworząc innowacyjną powierzchnię Reflex Koło. Na tym materiale drobne krople wody łatwo łączą się w większe i szybko spływają wraz z brudem. Dzięki temu powstawanie zanieczyszczeń jest skutecznie ograniczane, a do pielęgnacji wystarczy zwykła gąbka. Technologia ma zastosowanie w ceramice łazienkowej oraz w przeszklonych kabinach prysznicowych.

Pełen komfort

Perfekcyjna łazienka to nie tylko nieskazitelnie czyste powierzchnie, ale również - przyjemny zapach. Jak zapewnić sobie i swoim gościom możliwość nieskrępowanego korzystania  z toalety? Warto sięgnąć po Geberit Duofresh - moduł, który odciąga zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski WC, a następnie przepuszcza je przez filtr ceramiczny, wtłaczając oczyszczone już powietrze z powrotem do łazienki. Dzięki niemu nieprzyjemne zapachy znikną, pozwalając w pełni komfortowo korzystać z WC.

Więcej informacji na www.geberit.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:10

Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit

PLGBC Green Building Summit to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych zrównoważonemu budownictwu, architekturze i rynkowi nieruchomości. Najbliższa,
Dom Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie
2024-09-26 | 15:40

Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie

Dom to nie tyle ściany, co ludzie, którzy w nich zamieszkują. Najlepiej o tym świadczy dwupiętrowe mieszkanie dla rodziny, które za sprawą architekt Weroniki Budzichowskiej z To
Dom Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu
2024-09-26 | 14:00

Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu

Jesień to idealny moment, by wprowadzić do wnętrz nowe akcenty, które nie tylko ocieplą przestrzeń, ale także – zgodnie z koncepcją neurodesignu – wpłyną na nasze dobre

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.