Komunikaty PR

Jeszcze wygodniejsze szuflady Ultra Box

2024-02-09  |  01:00
Biuro prasowe

Wprowadzone do oferty zaledwie rok temu szuflady z linii Ultra Box zaskakują od dnia premiery. Wyróżniają się nowoczesną estetyką smukłych cienkich boczków o grubości zaledwie 13 mm. Ale nie tylko. Olbrzymi nacisk położono w nich również na walory użytkowe – zwłaszcza na komfort otwierania i zamykania. To dlatego poddano je testom wytrzymałości na aż 80.000 cykli przy obciążeniu 40 kg, czego potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną SGS.

To nie wszystko. Teraz komfort ruchu szuflad Ultra Box jest jeszcze wyższy. Dzięki synchronizacji wysuwu nawet szerokie szuflady poruszają się stabilnie i równo. Miękki dociąg zapewnia delikatne i dyskretne zamykanie, zaś dzięki nowemu mechanizmowi push to open wystarczy lekkie naciśnięcie frontu, by szuflada otworzyła się automatycznie – cicho i płynnie – wyjaśnia Agnieszka Sobocińska, Dyrektor Marketingu REJS. – System push to open to bardzo wygodne rozwiązanie np. w przypadku mebli kuchennych i łazienkowych, gdzie często mamy zajęte, mokre lub brudne ręce. Dzięki niemu, by otworzyć meble nie musimy chwytać za uchwyt czy front ryzykując jego ubrudzenie. Niżej położone szuflady można otworzyć kolanem lub nawet stopą – dodaje.

Za jednym frontem

Sporym ułatwieniem jest również niewielki mechanizm zastosowany w coraz popularniejszych szufladach wewnętrznych – czyli tych ukrytych za jednym wspólnym frontem. Zabierak, bo o nim mowa, to specjalny uchwyt pozwalający szybko zdecydować, którą szufladę chcemy w danej chwili otworzyć. Za jego pomocą możemy wysunąć niepołączoną z frontem szufladę górną, lub – po wciśnięciu przycisku zwalniającego chwyt – możemy otworzyć wyłącznie szufladę frontową – tę położoną na dole.

Kolejnym ułatwieniem zwiększającym stabilność szuflad z wysokim frontem są dodatkowe relingi boczne. Dzięki nim nawet szerokie i bardzo obciążone modele (na przykład te, w których trzymamy systemy do segregacji odpadów) nie sprawią nam problemu podczas otwierania i zamykania. Zastosowanie najlepszych materiałów i prowadnic w Ultra Box, gwarantuje naprawdę duży udźwig – na poziomie 40 kg, który docenimy np. we wspomnianych wyżej szufladach z koszami na odpady czy w spiżarce. Poza tym, nawet sam montaż Ultra Box, dzięki systemowi click i regulacji frontu 3D, jest bardzo prosty.

Duży wybór wymiarów

Komfort ruchu to nie jedyny walor systemów Ultra Box. Szuflady te można perfekcyjnie dopasować do zabudowy m.in. za sprawą wielości wymiarów dostępnych elementów. Proponowane są w 4 wysokościach (86, 118, 167 i 199 mm) i 6 długościach prowadnic (300, 350, 400, 450, 500 i 550 mm). Zestawy obejmują: prowadnicę, bok, mocowanie ścianki tylnej i zaślepki. Wszystkie elementy są w kolorze białym lub grafitowym.

Front (w przypadku modeli frontowych), tył i dno szuflady Ultra Box wykonuje się z kolei z płyty meblowej – na przykład tej samej, z której budowane są korpusy lub fronty danej zabudowy. Pozwala to każdorazowo samodzielnie określać szerokość szuflady w zależności od potrzeb i specyfiki miejsca, a także – co również bardzo istotne – umożliwia uzyskanie jeszcze lepszego efektu wizualnego. Wszystko będzie do siebie idealnie pasować – dodaje Agnieszka Sobocińska.

Wisienką na torcie są systemy organizacji wewnętrznej, które sprawdzą się we wnętrzach różnego typu: kuchni, łazience, salonie, garderobie, a nawet biurze. W przypadku szuflad Ultra Box do wyboru są eleganckie drewniane wkłady kuchenne, wyłożone czarnym lub miedzianym aksamitem wkłady garderobiane, a także uniwersalne relingi. Wszystkie ułatwią utrzymanie przechowywanych rzeczy w należytym porządku – bez ryzyka przesuwania się i mieszania nawet drobnych przedmiotów.

www.rejs.eu www.e-rejs.eu

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.