Jeszcze wygodniejsze szuflady Ultra Box
Wprowadzone do oferty zaledwie rok temu szuflady z linii Ultra Box zaskakują od dnia premiery. Wyróżniają się nowoczesną estetyką smukłych cienkich boczków o grubości zaledwie 13 mm. Ale nie tylko. Olbrzymi nacisk położono w nich również na walory użytkowe – zwłaszcza na komfort otwierania i zamykania. To dlatego poddano je testom wytrzymałości na aż 80.000 cykli przy obciążeniu 40 kg, czego potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną SGS.
– To nie wszystko. Teraz komfort ruchu szuflad Ultra Box jest jeszcze wyższy. Dzięki synchronizacji wysuwu nawet szerokie szuflady poruszają się stabilnie i równo. Miękki dociąg zapewnia delikatne i dyskretne zamykanie, zaś dzięki nowemu mechanizmowi push to open wystarczy lekkie naciśnięcie frontu, by szuflada otworzyła się automatycznie – cicho i płynnie – wyjaśnia Agnieszka Sobocińska, Dyrektor Marketingu REJS. – System push to open to bardzo wygodne rozwiązanie np. w przypadku mebli kuchennych i łazienkowych, gdzie często mamy zajęte, mokre lub brudne ręce. Dzięki niemu, by otworzyć meble nie musimy chwytać za uchwyt czy front ryzykując jego ubrudzenie. Niżej położone szuflady można otworzyć kolanem lub nawet stopą – dodaje.
Za jednym frontem
Sporym ułatwieniem jest również niewielki mechanizm zastosowany w coraz popularniejszych szufladach wewnętrznych – czyli tych ukrytych za jednym wspólnym frontem. Zabierak, bo o nim mowa, to specjalny uchwyt pozwalający szybko zdecydować, którą szufladę chcemy w danej chwili otworzyć. Za jego pomocą możemy wysunąć niepołączoną z frontem szufladę górną, lub – po wciśnięciu przycisku zwalniającego chwyt – możemy otworzyć wyłącznie szufladę frontową – tę położoną na dole.
Kolejnym ułatwieniem zwiększającym stabilność szuflad z wysokim frontem są dodatkowe relingi boczne. Dzięki nim nawet szerokie i bardzo obciążone modele (na przykład te, w których trzymamy systemy do segregacji odpadów) nie sprawią nam problemu podczas otwierania i zamykania. Zastosowanie najlepszych materiałów i prowadnic w Ultra Box, gwarantuje naprawdę duży udźwig – na poziomie 40 kg, który docenimy np. we wspomnianych wyżej szufladach z koszami na odpady czy w spiżarce. Poza tym, nawet sam montaż Ultra Box, dzięki systemowi click i regulacji frontu 3D, jest bardzo prosty.
Duży wybór wymiarów
Komfort ruchu to nie jedyny walor systemów Ultra Box. Szuflady te można perfekcyjnie dopasować do zabudowy m.in. za sprawą wielości wymiarów dostępnych elementów. Proponowane są w 4 wysokościach (86, 118, 167 i 199 mm) i 6 długościach prowadnic (300, 350, 400, 450, 500 i 550 mm). Zestawy obejmują: prowadnicę, bok, mocowanie ścianki tylnej i zaślepki. Wszystkie elementy są w kolorze białym lub grafitowym.
– Front (w przypadku modeli frontowych), tył i dno szuflady Ultra Box wykonuje się z kolei z płyty meblowej – na przykład tej samej, z której budowane są korpusy lub fronty danej zabudowy. Pozwala to każdorazowo samodzielnie określać szerokość szuflady w zależności od potrzeb i specyfiki miejsca, a także – co również bardzo istotne – umożliwia uzyskanie jeszcze lepszego efektu wizualnego. Wszystko będzie do siebie idealnie pasować – dodaje Agnieszka Sobocińska.
Wisienką na torcie są systemy organizacji wewnętrznej, które sprawdzą się we wnętrzach różnego typu: kuchni, łazience, salonie, garderobie, a nawet biurze. W przypadku szuflad Ultra Box do wyboru są eleganckie drewniane wkłady kuchenne, wyłożone czarnym lub miedzianym aksamitem wkłady garderobiane, a także uniwersalne relingi. Wszystkie ułatwią utrzymanie przechowywanych rzeczy w należytym porządku – bez ryzyka przesuwania się i mieszania nawet drobnych przedmiotów.
www.rejs.eu www.e-rejs.eu
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Psychologia
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.