Komunikaty PR

Już w poniedziałek o 20:00 gotowanie na żywo z Karolem Okrasą!

2022-08-05  |  06:00
Biuro prasowe
Do pobrania Mat. pras. ( 0.4 MB )

Już w poniedziałek 8 sierpnia o godz. 20:00 na Facebooku, Instagramie i kanale YouTube Lidl Polska odbędzie się wyjątkowy LIVE przy udziale Karola Okrasy i Agnieszki Grzelak – prowadzącej kanału poświęconego kulinariom i podróżom. Duet zabierze widzów w różnorodne regiony Azji, aby opowiedzieć o bogactwach kuchni azjatyckiej. Przygotuje też krok po kroku trzy „uliczne” dania z makaronu. Widzowie transmisji otrzymają specjalny kupon rabatowy na produkty Vitasia w aplikacji "Lidl Plus" i będą mieli szansę załapać się na bony do sklepów Lidl Polska.

Już w poniedziałek miłośnicy podróży i azjatyckich smaków będą mieli okazję dołączyć do "Street Food LIVE Show" i spotkać się wirtualnie z kucharzem Karolem Okrasą, związanym na co dzień z Kuchnią Lidla, oraz Agnieszką Grzelak – znaną youtuberką oraz blogerką, przejawiającą pasję do podróży i kulinarnych odkryć. Prosto ze studia, opowiedzą oni o swoich wspomnieniach i ciekawostkach z azjatyckich podróży, odpowiadając przy okazji na pytania uczestników podczas dedykowanej sesji Q&A.

Kwintesencją programu będzie jednak oczywiście gotowanie. Duet przyrządzi krok po kroku aż trzy „uliczne” potrawy z makaronu, w tym jedną ze składnikami wybranymi podczas głosowania na Instagramie Lidl Polska. Z myślą o uczestnikach transmisji LIVE, którzy chcieliby przygotować je potem samodzielnie, Lidl przygotował też specjalną promocję. Ci z uczestników, którzy podczas streamu zeskanują kod QR, otrzymają specjalny kupon rabatowy w aplikacji "Lidl Plus" na produkty marki Vitasia potrzebne do przygotowania potraw.

Ale to nie wszystko! Wybrane osoby, którym dopisze szczęście, wygrają jeden z bonów na zakupy w sklepach Lidl Polska. Zasady konkursu zostaną ogłoszone na profilach społecznościowych sieci.


Do wydarzenia Street Food LIVE Show można dołączyć, klikając w jeden z poniższych linków:

  • Instagram: https://www.instagram.com/p/CgeCk-4riPs/
  • Facebook: https://www.facebook.com/events/3357013344578870?ref=newsfeed
  • Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=yM_1DiR1PeA
Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Pokémon GO Fest 2022: wydarzenie finałowe Biuro prasowe
2022-08-10 | 18:40

Pokémon GO Fest 2022: wydarzenie finałowe

Trenerzy, w tym roku wzięliście udział w odbywających się w różnych miejscach na świecie czterech wydarzeniach Pokémon GO Fest. To nie koniec atrakcji! Teraz z ogromną
Hobby Czy Polacy to domatorzy? Sprawdzamy!
2022-07-27 | 14:50

Czy Polacy to domatorzy? Sprawdzamy!

Jak najbardziej lubimy spędzać czas wolny? Czy preferujemy domowe kanapy i seans ulubionego serialu, czy może wypad do kina lub kolację z przyjaciółmi? I w końcu – jak to jest z
Hobby Nowe wyzwanie w Pikmin Bloom, gry twórców Pokemon GO
2022-07-14 | 16:46

Nowe wyzwanie w Pikmin Bloom, gry twórców Pokemon GO

Najnowsza wersja Pikmin Bloom wprowadza nowe funkcje, aby jeszcze bardziej zwiększyć radość z codziennych spacerów, pomóc w realizacji celów wellness oraz połączyć się

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Gwiazdy

Marcin Tyszka: Zawsze na sesji chcę tworzyć tylko bajkę. Jestem bardzo wymagający i liczę na zdjęcia wybitne

Fotograf tłumaczy, że doszedł już do takiego momentu w swojej karierze, że dobre zdjęcie nie do końca go zadowala. W kadrze chce bowiem zatrzymać nie tylko dany moment lub osobę, ale zależy mu też na tym, by to wszystko miało wyjątkową otoczkę. Swoje pierwsze zdjęcia robił w piwnicy. Wtedy też nauczył się ich wywoływania. Teraz technicznie wszystko jest dużo łatwiejsze, ale lepszy sprzęt nie zastąpi wprawnego oka, dobrego wyczucia i wyobraźni, dzięki którym powstają prawdziwe fotograficzne dzieła sztuki.

Handel

Polscy i europejscy konsumenci będą musieli się pożegnać z ulubionymi kosmetykami. Propozycja Komisji Europejskiej może zagrozić branży kosmetycznej

– Zielony Ład dotknie branżę kosmetyczną w szerokim aspekcie, mówimy tu o zmianach od molekuły aż po opakowanie – mówi Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Przejawem tej zmiany jest planowana przez Komisję Europejską rewizja rozporządzenia kosmetycznego, która spowoduje radykalne zaostrzenie zasad oceniania substancji stosowanych w kosmetykach. W efekcie – jak prognozuje branża – z rynku będzie musiało zniknąć ok. 49 proc. stosowanych obecnie filtrów UV i 70 proc. substancji konserwujących, które są w kosmetykach niezbędne. – Jeśli te regulacje wejdą w życie takim kształcie, stracimy naszą konkurencyjność. Naszą rolę przejmie Azja i Korea, bo jestem pewna, że oni za tego typu regulacją nie pójdą – ocenia ekspertka.

Prawo

Ponad 520 błędów medycznych i zdarzeń niepożądanych zgłoszono do rejestru Rzecznika Praw Pacjenta. Raportowanie takich danych będzie niedługo obowiązkowe

– Dane zarówno z Polski, jak i z badań międzynarodowych pokazują, że ok. 10 proc. pacjentów hospitalizowanych w placówkach medycznych doznaje zdarzeń niepożądanych – mówi Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta. Jak podkreśla, błędy medyczne to problem o dużej skali, do którego rozwiązania ma się przyczynić procedowany właśnie projekt ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta. Zakłada on m.in. utworzenie tzw. Rejestru Zdarzeń Niepożądanych, czyli ogólnokrajowej niejawnej bazy danych o błędach medycznych. Nie czekając na ustawę, RPP prowadzi taki rejestr od początku tego roku. Do tej pory wpłynęło do niego ponad 520 zgłoszeń.

Partner serwisu