Kamil Bednarek odpowie na pytania fanów podczas spotkania online
Kamil Bednarek po czterech latach powraca z nową płytą. Premierowy materiał, zebrany na albumie „Inaczej”, fani usłyszą już 6 sierpnia. Natomiast dzień wcześniej, 5 sierpnia, będą mieli okazję zadać piosenkarzowi pytania. Artysta będzie bohaterem wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online, podczas którego zdradzi, jakie niespodzianki przyszykował dla słuchaczy.
„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji artysty. Bednarek stara się odpowiedzieć na wiele pytań, niekiedy bardzo trudnych, które nurtowały go w ostatnich miesiącach. Krążek powstał we współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. Co ciekawe, nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Nowe wydawnictwo promują single „Bądź przy mnie”, „Wojownik światła” czy „pull up”, które tuż po premierze uzyskały status platyny i złota.
– „Inaczej” to kolejny etap mojej muzycznej podróży, podczas której wciąż uczę się czegoś nowego i pozwalam sobie na odkrywanie i łączenie nieznanych mi wcześniej gatunków muzycznych. Wspólnie z Jankiem Smoczyńskim staraliśmy się, aby brzmiała nowocześnie, zaskakiwała formą, a przede wszystkim brzmiała „inaczej” niż wszystkie albumy, które dotychczas wydałem. Bądźcie ze mną w tej dźwiękowej ekspedycji i przeżywajcie ją całą wrażliwością, jaką w sobie macie – zachęca Kamil Bednarek.
Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Interaktywna transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Na wirtualne spotkanie z artystą zapraszają Empik wraz z Going., e-Muzyka oraz Space Records. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.